Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai]

#10
Buna!Ms mult pentru comentari :X :X :X si imi cer mii de scuze indradevar am gresit pe personaj il cheama Yuri nu Yuiji.Atunci cand am scris la acest capitol,am adaugat ceva si la celalalt si asa le-am incurcat.Scuze.Sper sa va placa acest capitol :X...astept comenturile voastre :X
Kiss and bye :-h :X

"Capitolul 5"

"Sacrificiul"

"Nu mai stiam ce se intampla cu mine,de ce nu puteam sa am o zi normala sau de ce ma aflam in acest pat din care nu puteam cobor sub nici un fel.
Tot corpul ma durea,in aceste doua zile de "vacanta"nu am apucat sa vad soarele,sa vizitez orasul si nici nu mai pomenesc de faptul ca nu m-am putut distra.
Ma tot gandesc la legatura dintre Raki si Takumi,cum s-or fi cunoscut?Oare e ceva serios intre ei?Inima imi spune ca nu ar putea sa fie nimic intre ei din moment ce Takumi a fost atat de tandru si atent cu mine cand am facut dragoste.
Inca ii simt saruturile,mangaierile si respiratia fierbinte pe gatul meu,parfumul lui m-a innebunit din prima clipa,dar,exista un dar,chiar daca si el ar ajunge sa ma placa toata familia mea inclusiv Raki ar face tot posibilul sa ne desparta.
Sunt blestemat sa-mi petrec restul vietii alaturi de cel ce mi-a fost predestinat,pentru mine nu a existat fericirea si nici nu va mai exista vreodata.
Il observ pe "iubitul" meu cum se apropie de mine,nu puteam sa-i disting foarte bine starea de spirit.El mereu stiind cum sa-si ascunda sentimentele.
Se asaza pe pat lasandu-si privirea in jos,buzele lui rosiatice incercau sa formeze o fraza insa imediat se inchideau la loc.Ofteaza adanc tragandu-si aer in piept apoi isi face nelipsitul curaj de a-mi vorbi:
-Yuri,imi...adica..imi pare rau,eu nu am vrut sa-ti fac rau.Te iubesc!-imi spune accentuand cele doua cuvinte de la sfarsit.
Acum eram si mai confuz ca inainte,imi parea rau intr-un fel de Raki.El mereu a stiut ca nu il iubesc si ca ii sunt iubit din obligatie,m-am pus adesea in locul lui..nu este bine de loc.
Poate daca incerc,reusesc sa ma indragostesc de el,are parti bune,un suflet curat si sunt 100% sigur ca ma iubeste.
Ma ridic in capul oaselor,luandu-i palmele intre ale mele,il oblig sa ma priveasca in ochii incercand sa-mi opresc bataile inimii ce vruiau cu orice pret sa ma opreasca din a face o nebunie,insa in zadar deja luasem o hotarare.
-Raki,vreau sa fim un cuplu..vreau sa fiu iubitul tau,in adevaratul sens al cuvantului-murmur eu printre buze incercand sa-mi opresc lacrimile,ce vruiau sa-mi invadeze obraji.
Deodata ma priveste ciudat,simt cum mainile incep sa-i temure,sa fiu sincer si pentru mine era un soc total,acum regretam ceea ce am zis insa nu mai am cale de intoarcere.
-Te iubesc!Te iubesc...te iubesc..jur ca te iubesc-imi sopteste el urland de bucurie
Imi mangaie duios obrazul apoi isi unseste buzele cu ale mele,nu era un sarut fortat dar nici de buna voie.Cat imi lipsea,cat mi-asi fi dorit ca Takumi sa fie in locul lui.
Dupa cateva minute sarutul se incheie prin un altul scurt,imi scoate incantat din dulap o pereche de pantaloni albi si o camasa de aceias culoare cu care imi spune sa ma imbrac.
Cand am fost gata,ma apuca de mana tragandu-ma dupa el pe scarile ce duceau catre mansarda.Nu stiam ce vruia sa faca insa speram din tot sufletul sa nu fie ceva de rau.
In incapere erau cu totii stransi inclusiv Takumi ce evita sa ma priveasca,imi intorc privirea intr-o parte si observ niste bagaje.Deci asta insemna ca plecam?Dar el va veni cu noi?
Observandu-ma atat de agitat,Raki se apropie de ureachea mea soptindu-mi ca da plecam acasa dar bineinteles daca nu ma incomodeaza va veni si varul lui cu noi.
Var?Ce var?Stai putin,vrea sa spuna ca...ca satenul este varul lui?!Ca a facut dragoste cu varul lui?Doamne de ce?De ce mereu trebuie sa mi se intample cate ceva?De ce?Vazand ca asteapta un raspuns,am murmurat cu jumatate de gura un "da"fortat.
Pe tot parcursul drumului,nici unul nu am scos vreun cuvant,eu eram tacut deoarece nu stiam ce sa zic iar ei pareau ca nici nu se suport.
Cand am ajuns acasa i-am dat un sarut scurt iubitului meu sub privirea mirata si putin geloasa a lui Takumi apoi m-am dus in camera mea pentru a ma odihni putin.

Admosfera din living se incinge,pe masura ce timpul trecea aerul devenea din ce in ce mai insuportabil.In timp ce Takumi statea pe canapea batand nervos cu talpa piciorului in podea,Raki se plimba cand intr-o parte cand intralta a incaperii.
-Nu inteleg de ce faci asta-se aude vocea satenului in linistea ce devenise foarte deranjanta
Barbatul se opreste din mers,asezandu-se pe fotoliul ce era indreptat cu fata catre varul sau.Ochii lui aveau o stralucire aparte,ura,dezgustul si nervozitatea putandu-se citi din ei.
-Ti-am mai spus ca din cauza faptului ca Yuri s-a nascut,familile noastre au ramas practic in faliment-ii sopteste barbatul avand grija sa nu fie auziut
Takumi,se ridica de pe canapea fara sa spuna nimic indreptandu-se catre iesire,nu il mai suporta pe varul sau si nici planurile malefice ale acestuia.
Stia ca intr-un fel are dreptate insa Yuri nu avea nici o vina ca parintii lui au fost atat de nedrepti.Trebuia sa faca ceva inainte ca totul sa fie prea tarziu.Dar ce?
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] - de Aliss_anime - 06-10-2009, 01:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.337 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.819 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.991 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.885 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.930 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 16.488 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.459 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.993 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Pure Satisfaction[yaoi][18+] Kayura 28 16.709 21-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Hetalia
  SWEET and SPICY goddess 105 50.237 15-11-2009, 03:38 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)