Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai]

#2
"Capitolul 2"

"Pasiune si dorinta"

"M-am imbracat foarte rusinat la indemnul profesorilor,imi era frica de reactia lui Raki "iubitul meu",nu pot spune ca sufleteste m-ar interesa ca el sufera sau ceva de genul.
Nu il iubeam si el stia asta,nu eram cu el de bunavoie ci obligat de catre parinti, deoarece tatal lui Raki era cel mai bun prieten al familiei mele si asa aveau o datorie morala.
Dar oricum ar fi trebuie sa continui acest sacrificiu,imi iubesc familia si am sa lupt pentru ceea ce vor ei.
Ies din incinta liceului cu destinatia vilei in care locuiam dar nu apuc sa fac cativa pasi datorita automobilului de un rosu aprins parcat chiar la poarta.
Oftez greoi facand pasi din ce in ce mai mici catre masina vrand sa lungesc cat pot de mult drumul.Era calm ca de obicei deci asta insemna ca inca nu aflase.
Il privesc putin printe pleoape.Arata chiar fenomenal,este mereu imbracat elegant adica intr-o pereche de pantaloni crem,o camasa neagra si un sacou de aceias culoare cu pantaloni.
Parul lui scurt,saten ii acopera ochii sclipitori ce aveau o tenta de brun,ceva nemaintalnit de mine pana acum.Stau si realizez ca putea sa aiba orice fata sau baiat din lume care sa-l iubeasca si sa-l respecte dar si-a calcat pe orgoliu alegandu-ma pe mine,iar eu imi bat joc de el?Halal de mine!
Aud deodata o voce ce ma trezeste din visare,imi intorc privirea in spate ramanand in urmatoarea clipa amutit,incapabil sa fac vreo miscare.
-Deci el e iubitelul tau nu?Ce ar fi sa facem....sex in trei?-Doamne ce are baiatul asta in cap?Nu i-a ajuns ca m-a facut de ras in fata intregii scoli?Trebuie sa scap de el inainte sa-mi provoace probleme cu Raki.
-Da el este iubitul meu,si nu suntem interesati de propunerea ta-ii raspund eu indiferent,vazandu-mi de drum.
Nu am mai privit in urma,imi era frica de ochii lui plini de ura.Simt cum mor de dorinta sa-i vad din nou chipul si sa-i simt buzele pe fiecare particica a trupului meu.
Nu stiu de ce imi doresc acest lucru,dar nu m-am mai simtit atat de bine cu cineva,nu am mai simtit acest foc din inima.Oare incep sa ma indragostesc?Tocmai de el?
Gandurile imi sunt din nou oprite de catre niste buze catifelate ce imi saruta obraji coborand din ce in ce mai jos,apoi de doua brate ce imi strang trupul cu putere.
-Ma bucur sa te vad-rosteste Raki foarte vesel invitandu-ma sa intru in masina
-Deasemenea-adaug eu urcandu-ma in masina
Eram foarte indiferent cu el,nu ii aratasem niciodata putina apreciere sau iubire.Intr-un fel ma simteam vinovat de comportamentul pe care il aveam dar oricat incerc sa ma schimb nu pot,asa este felul meu si nu am ce face.
Observ cum opreste masina pe o straduta nepopulata,stiam ce urmeaza,vruiam sa plang dar lacrimile imi erau secate.
Apasa pe un buton dand scaunul in care ma aflam pe spate,incepe sa ma dezbrace pofticios vrand sa ma aiba cat mai repede posibil.
Mangaierile,saruturile,patrunderile imi provocau scarba,in ultima vreme ma forta sa ii satisfac tot felul de fantezi nenorocite si foarte oribile.
Jocul a durat aproximativ o ora jumate.Sunt foarte obosit dupa cele doua partide lungi de dragoste,ma imbrac lent apoi imi asez capul pe geamul fumuriu al masinii,vreau sa ajung cat mai repede acasa.

Drumul a fost scurt,cobor ametit incercand sa ma sprijin de trupul lui Raki care ma privea trist parca vrand sa-mi zica ceva.
-Yuri..nu te mai poti intoarce acasa-ii aud vocea foarte joasa si plina de regret
Cum adica nu ma mai pot intoarce acasa?De ce?Acum inteleg totul,toata conversatia dintre tata si mama,toate certurile lor erau din cauza mea.
-Nu este ceea ce gandesti-continua incercand sa-mi explice pe cat posibil ceea ce se intampla.Trebuie sa vi cu mine in Los Angeles,acolo o vom intalni pe sora ta care are nevoie de tot sprijinul nostru.
-Aysaka?Dar ce i s-a intamplat?-eram destul de agitat asta observandu-se din vocea mea alterata
-Immm nimic.Are un iubit si vrea sa ni-l prezinte-rade fara oprire in timp ce-mi spune acest lucru
Ma enerva reactia lui,prima data imi spune ca nu pot intra in casa apoi ca Aysaka are mare nevoie de mine si in cele din urma ca este o simpa intalnire cu iubitul ei.
Ce sa fac?M-am urcat inapoi in masina spre aeroport.Sa fiu sincer nu prea o agream pe sora-mea insa era datoria mea de frate sa vad cine i-a mai cazut in plasa...[posturi unite]
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/...0_full.jpg -Yuri
http://cdn.myanimelist.net/images/clubs/5/42884m.jpg -Takumi
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/...6_full.jpg -Raki
http://media.photobucket.com/image/anime...imeBoy.jpg -Kayl (iubitul lui Aysaka)
http://i191.photobucket.com/albums/z150/.../anime.jpg -Aysaka
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] - de Aliss_anime - 02-10-2009, 01:31 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.337 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.818 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.991 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.885 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.929 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 16.488 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.458 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.993 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Pure Satisfaction[yaoi][18+] Kayura 28 16.707 21-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Hetalia
  SWEET and SPICY goddess 105 50.222 15-11-2009, 03:38 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)