Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O viata traita in ritm de rock

#9
Cap. 3


Mii de scuze dar am o gramada de invatat pentru scoala mai ales ca am niste teste de dat >.<”. Cum spun toti parinti “Mai bine te muncesti acum decat mai incolo”. Capitolul acesta va fii Hentai

Incet , Sasuke s-a sculat din pat si s-a indreptat catre usa , mi-a facut semn sa vin si eu cu el. Dupa ce am iesit din camera Sasuke s-a intins dar in liniste pentru a nu-i scula pe ceilalti.
-Haide sa mergem dupa o galeata! A spus Sasuke serios.
-In gradina sunt multe galeti putem sa luam una de acolo. Am spus eu vorbin in soapta.
-Sa mergem sa luam una si sa o umplem cu apa rece , daca ai niste cuburi de gheata ar fii perfect. A spus el fracandu-si mainile si parca simtind dulcele gust al razbunarii
-Merg eu afara tu scoare din congelator pungile cu gheata sunt pe primul raft in stanga. Am spus eu in timp ce ieseam pe usa din spate a casei.
M-am intors repede cu o galeata , am umplut-o si am pus si trei pungi de gheata.
Sasuke mi-a luat galeata din mana.
-Mai bine m-ai lasa pe mine astept de ceva timp acest moment. A spus el urcant treptele in liniste.
Am intrat in camera m-am bagat in pat , iar Itachi dormea dus. Sasuke s-a dus spre el incet si i-a dat trezirea cu apa rece cu gheata udandu-l tot.
-Neata fratioare iti place cadoul meu ? A spus Sasuke razand.
-Sasuke treci aici acum!! O sa o patesti maine dimineata ai incurcat-o ! A spus el nevos dandu-si jos tricoul. Dupa ce s-a schimbat s-a pus inapot pe pat . Trebuie sa recunosc ca se vedea ca merge la sala. Sasuke s-a bagat inapoi in pat langa mine m-a luat in brate si am adormit in bratele lui.
De dimineata la ora 05:30 A.M. toata lumea este gata de plecare.
Am mai stat sa mancam si s-a facut ora 06:00 , am luat bagajele si ne-am indreptat catre masini cu ele , eu , Sasuke si Itachi mergeam cu masina parintilor fiindca Itachi are permis de conducere. Masina este un “Lamborhini Diablo”
Am condus cu destula viteza dar seara tot ne-a prins pe drum. La ora 19:45 am ajuns. Este un hotel foarte mare si foarte luxos , parintii nostrii s-au dus la tipul care se ocupa cu cazarile.
Cand am intrat in camera totul e curat si in perfecta oridine. Imi place , dar parca era totul prea la locul lui , oricum o sa fie o camera dezordonata cat o sa stau eu in ea !
M-am dus mi-am facut un dus , mi-am schimbat intr-o rochie scurta roz cu flori albe in picioare mi-am pus o pereche de sandale cu toc de 10 cm , albe.
Cand am ajuns in sala de mese parintii mei cat si Sasuke si Itachi ma asteptau.
-Imi pare rau de intarziere. Am spus eu asezandu-ma la masa.
-Nu ai de ce sa iti ceri scuze tocmai am ajuns si noi. A spus mama lui Sasuke cu aceas voce calma cu care ma obisnuisem.
Cred ca i-am furat mintile lui Saske , se uita la mine de parca ar vra sa sara pe mine. Si asta nu mi-ar displacea mai ales ca e ca un “leu care asteapta sa vina partenera dupa care tanjeste arat” . Dupa ce a sosit comanda si am mancat eu m-am retras la mine in camera , din nefericire Itachi m-a urmarit.
-Ce cauti tu in apartamentul meu ? Am spus eu serioasa dar si speriata.
-Acelas lucru care il vrea orice barbat cand te-a vazut imbracata asa! A spua el descheiindu-si camasa.
Mi-am dat seama ca esa vorba despre o noapte “fierbinte” pentru el , ceea ce ma speria. Dupa ce si-a dat camasa jos de pe el s-a indreptat catre mine , m-a luat pe umar si m-a dus in dormitor , a incuiat usa dupaceea m-a trentit in pat legandu-mi mainile cu o pereche de catuse.
Dupa ce mi-a scos rochia de pe mine si m-a lasat in lenjeria intima. Cu miscari usoare mi-a dat jos sutienul si chilotii , mi-a desfacut picioarele , si-a dat si el jos pantaloni si a inceput sa se “joace” cu sani mei. Si-a dat jos boxeri lasand la vedere “jucaria” lui. Incet m-a patruns provocandu-mi o durere de nedescris si provocandu-mi sile de propriul meu corp. Am inceput sa ma zbat ca “pestele pe uscat” dar degeaba. Dupa aproape 5 ore de chin a terminat si a iesit de la mine din apartament. Eu am inceput sa plang si am jurat ca va plati pentru ce mi-a facut.
Am adormit cu lacrimile in ochii si cu candul la razbunare.


Acesta este capitolul 3 , imi cer mii de scuze pentru ca este asa de scurt. Iar descrierea nu prea este dar am avut o zii destul de obositoare si mai mult stateam cu capul in caiete.
Mii de scuze pentru greselile de tastare.



Răspunsuri în acest subiect
RE: [Naruto] O viata traita in ritm de rock - de &quot;~Setsuna~Noelle~&quot; - 09-11-2009, 09:51 AM
RE: [Naruto] O viata traita in ritm de rock - de Who said i have to be normal - 15-11-2009, 11:17 PM
RE: [Naruto] O viata traita in ritm de rock - de &quot;~Setsuna~Noelle~&quot; - 16-11-2009, 10:40 PM
RE: [Naruto] O viata traita in ritm de rock - de Sakura_night_girl - 17-11-2009, 10:40 AM
RE: O viata traita in ritm de rock - de Abbeh. - 17-01-2010, 12:08 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Dragoste in ritm de rapp Nywa 46 29.132 08-03-2013, 11:22 PM
Ultimul răspuns: RalucaGabor
  Cu ritm în sânge hiimera 2 2.003 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.929 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  Un timp mort si-o viata traita Crazy Person 1 2.207 22-05-2010, 06:11 PM
Ultimul răspuns: Riluri


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)