Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Logodna cu peripetii

#13
[/i][/color][/align][align=center]Capitolul7
[color=#000000]Plangeam,dar in zadar,nu impresiona pe nimeni.Toti parca avea inimile de piatra.Simteam cum frica punea stapanire incet incet pe sufletul meu pur.Am incerca sa ma dezleg dar degeaba,nodurile erau stranse.Iam implorat,dar degeaba,nici nu ma bagau in seama.Tremuram din cap pana in picioare,nici nu mai stiam ce fa mai fac ca sa-i conving sa-mi dea drumu.
La un moment dat,din cauza stresului acumulat,si din cauza lacrimilor varsate,pur si simplu am atipit,fara voia mea.


Cand m-am trezit eu,probabil era dimineata.Credeam ca am visat,dar nu ,era totul adevarat.
-Datimi drumu,va rog! tip eu inconstienta de ce mi sar putea intampla.
In acel moment,a venit un barbat la mine,si mia dat o palma peste obraz.Am incremenit,imi era teama de ce sar putea intampla,daca cineva nu ar veni mai repede sa ma salveze.
Din cauza stresului,nu mi-am dat seama,ca eu telefonul il aveam in buzunar.Dar degeaba cum ajungeam la el?

Timpul a trecut.Un domn a venit langa mine,si a incercat sa-mi dea de mancare,dar degeaba nu am acceptat nimic.In schimb am incercat sal con ving sa-mi dea drumul.Acesta era confuz,nu stia ce sa faca,asa ca a plecat.Totul era pierdut,eu eram pierduta pentru totdeauna.

Stand si gandinduma cam as putea sa scap,in minte mi-a venit clipa petrecuta cu Sasuke.Totul era asa de frumos,iar ei au venit sa strice totul.De fiecare daca cand ma gandeam la el,in stomac simteam cum un trandafir in florea incet incet.Nu-mi vine sa cred ca spun asta dar imi era dor de el.
M-am zbatut sa scap dar nimic,pana cand am auzit o voce stranie.
-Totul a decurs conform planului,bravo.Acum sper ca nu sa atins nimeni de ea da?
Toti au dat din cap in semn ca da.
-Atunci peste doua zile,vom face schimb,intr-un club.Aveti grija sa nu se dea de banuit da?

Acum era momentul meu sa tip,oarecum.
-Datimi drumul nenorocitilor!Perversilor!tip cant am putut de tare.
Deodata am simti cum cineva ma luat de par,si mi la tras pe spate.La gat mi-a pus probabil un cutit,deoarece am simtit lama ascutita.
Doamne daca ma taia,nu vreau sa mor.
-Va rog,domnule,datimi drumul,nu vam facut nimic.Sau macar spuneti daca acel baiat cu care eram este bine?Va implor!spun eu printre lacrimi si suspine,facandul sa taca.
-Nu-ti dau drumul,inca mai vreau sa ma joc cu tine.Iar acel baiat nu ma intereseaza de el,cred ca deja lau mancat lupii.
-Ce?Cum?De ce ati facut asta?Nu pe mine ma vroiat,el nu avea nici o legatura!!!Prostilor!
Auzind ca este mort,am inceput sa plang,din ce in ce mai tare.
-Ha!Sa nu-mi spui ca tu tineai la el,ma faci sa rad!spune el ironic
-Nu pot spune ca-l iubesc,dar am avut o clipa frumoasa petrecuta si atunci cred ca dragostea a depus samanta,dar daca voi ti dustrus totul....spun eu confuza.
Auzit acele cuvinte,ma luat de pe scauna,ma legat mai bine la mini si la ochi,apoi ma asezat pe un fel de fan,si a inceput sa-mi sarute sanii.Ma zbateam cat puteam dar degeaba,am incercat sa tip,dar el mi-a pus mana la gura.Intr-o clipa de neatentie,lam muscat,dandul la o parte de pe mine.

-Bine,nu ma preferi pe mine,am sati casesc un baiat care sa te f*ta,si dupaia sa vedem,ce mai zici.Sau preferai sa fii a asa zisului tau iubit?
-Prefer sa ma violeze el,decat ma sa atinga o gorila ca voi!
Acesta a plecat razand,vorbind cu cu cineva:,,Uite cum facem cu fata..." Doar atat am auzit.
In mintea mea era o dezordine mare.Sasuke era mort,probabil ca urmez eu si familia mea.Aveam asa o soarta cruda.

De la incident,au trecut 5 zile,in care eu am mancat o felie de paine si am baut apa.Deja pierdusem orice speranta de a ma gasi cineva.Cand ma asteptam cel mai putin,sa auzit niste tipete,apoi sa auzit usa de la camera in care eram legata cum sa deschis.Cineva ma dezlega de la maini.La un moment dat,sa auzit o impuscatura,ce ma facut sa tip.Cand mi-am simtit mainile libere,mi-am dat esarfa de la ochi jos,si supriza,era chiar Sasuke teafar si nevatamat.De fericire ca era bine,am sarit in bratele lui,si lam strans tare in brate,apoi lam pupat pe obraz,spre surprinderea lui.
-Te rog,hai sa plecam din infernul asta,te rog!spun eu prin lacrimi de fericire ca totul sa terminat


~Va urma~

nu cred ca este cine stie ce...dar sper sa va placa..
[Imagine: senjo.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Logodna cu peripetii - de Mishelle - 22-09-2009, 10:10 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Shadow. - 22-09-2009, 05:52 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 23-09-2009, 10:42 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Uchiha_Sakura92 - 23-09-2009, 05:18 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Irukandji - 24-09-2009, 08:34 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 24-09-2009, 09:26 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de ellamanu - 24-09-2009, 07:43 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 25-09-2009, 10:08 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Irukandji - 25-09-2009, 11:17 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 27-09-2009, 11:00 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 28-09-2009, 09:34 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de DeathRebel - 28-09-2009, 08:22 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 30-09-2009, 08:14 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Minnie - 30-09-2009, 03:29 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 02-10-2009, 08:42 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Irukandji - 02-10-2009, 09:47 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de nemo-chii - 10-10-2009, 03:48 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 10-10-2009, 03:24 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Minnie - 10-10-2009, 08:05 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Mishelle - 20-10-2009, 08:31 AM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Shadow. - 20-10-2009, 07:55 PM
RE: [naruto]~Logodna cu peripetii~ - de Corina. - 24-10-2009, 05:28 PM
RE: [naruto]~Logodna cu peripetii~ - de "~Setsuna~Noelle~" - 09-11-2009, 02:49 AM
RE: [naruto]~Logodna cu peripetii~ - de Marty:X - 19-11-2009, 09:00 PM
RE: ~Logodna cu peripetii~ - de Shadow. - 15-12-2009, 01:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  PERIPETII LA NIVEL GANDACESC(la nivel de gandac) oV!K!o 1 2.370 02-01-2011, 12:44 AM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.965 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  O aventura cu peripetii †♥ ⓓⓐⓡ ๔คгкภєรร ⓓⓐⓡ♥ † 22 19.284 13-07-2009, 07:15 PM
Ultimul răspuns: uchiha_blood_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)