Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul?
Da
56.52%
13 56.52%
Ai mai putea lucra la el
43.48%
10 43.48%
Total 23 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Iubire

#15
[center]Am adus capitolul nou. Nu e inca weekend dar il pun mai devreme ca sa nu ziceti ca-s rea.:)

CAPITOLUL 3

-Gata, oameni buni, pe azi am terminat! Striga regizorul ridicandu-se din scaunul lui. Daca nu v-ati dat seama, tocmai am terminat filmarea primei secvente din ’’O fata inocenta’’. Ma duc la machiaj unde Hinata imi desface parul si ma imbrac cu hainele pe care le-am adus de acasa adica o rochie pana la jumatatea coapsei alba cu stele negre si cismele mele sub genunchi albe. Ma intorc si il vad pe Sasuke langa mine. Acesta a venit deodata cu mine dimineata. Le spun celor doi ca plec pentru trei zile la vila din partea cealalta a orasului. Avand in vedere ca acest weekend sunt libera de ce sa nu pofit putin ? Sasuke se ofera sa vina cu mine, iar cum acolo eram singura, am acceptat. Ne-am luat la revedere de la Hinata si ne-am urcat in limuzina.
-Si cum e aceasta casa la care mergem ? ma intreaba acesta curios.
-Pai e pe celalalt mal al raului, are un etaj si o amansarda, o piscina si un perete de stilca. Imi place sa imi petrec zilele libere acolo. zambesc gingas in timp ce observ ca am ajuns. Ma dau jos din masina urmata de brunet. Intram in casa iar dupa expresia fetei sale nu se astepta la asa ceva. Cum am intrat, am fost intampinati de culori tipatoare, alb si portocaliu. In fata usii, o canapea alba cu doua pernute pe ea se combina excelent cu peretele de un alb pur si cu gresia portocalie. Scarile coteau la dreapta, fiind si ele acoperite cu acelasi fel de gresie iar usa alba de la bucatarie era putin deschisa.
-Nu te uita asa la mine ! Eu ma ocup cu camerele iar Naruto cu restul casei. Spun vazand ca brunetul se uita in continuare la mine socat. Iaintez si urc scarile pana in camera mea imediat ii aratat camera unde va sta brunetului. Cum deschid usa sunt intampinata de un miros imbatator care ma face sa imi aduc aminte de multe traznai pe care le-am facut aici. Camera mea era mare, cu peretii vopsiti in mov inchis, mobila de culoare alba, pe pat asternuturi negre si o pernuta mov. Aici mi-am petrecut doi ani din viata de aceea camera era facuta exact asa cum imi doream. Inchid usa si ma trantesc pe pat. Inchid ochii si ma gandesc ca desii viata mea e atat de alba, toate lucrurile mele avand ceva alb in ele, nu poate sa lipseasca si negrul. Oriunde intrai in camere era ceva negru. Aud ca cineva imi bata in usa asa ca spun un simpu intra. Pe usa intra brunetul.
-Pot sa te deranjez o clipa ? intreaba acesta.
-Da. Ii raspund simplu. Vine si se aseaza langa mine in timp ce ma priveste.
-Sakura... tu, ma mai iubesti ? spune acesta dintr-o rasuflare moment in care raman fara cuvinte. Acum ceva timp, eram indragostita lulea de el. Sti asta foarte bine dar am plecat in speranta sa imi indeplinesc visul si sa il uit dar in zadar. Floarea pe care a plantato in inima mea acum mult timp, pe care am incercat sa nu o ud sau sa ii dau lumina pentru a muri crestea pe zi ce trece tot mai mult, si mai mult.
-Da. raspund, incercand sa imi ascunt emotiile. In acel moment se apropie de mine si ma saruta tandru, dandu-mi fiori pe sira spinarii. Se urca peste mine continuand sarutul din ce in ce mai pasional. Imi da jos rochita cu miscari domoale iar eu, ii scot tricoul. Raman doar in lenjerie intima iar el isi da jos blugii ramanand in boxerii negri. Incepe sa imi sarute abdomenul plat, iar mainile catifelate imi mangaie coapsele. Corpul incepe sa imi vibreze de placere. Vazand asta, rade smecher si revine la nivelul meu. Imi desface sutienul incepand sa imi mangaie si sarute sanii. Cand am ramas goi ma mai saruta o data apasat pe buze si ma patrunde puternic. In acea clipa tip cu putere din cauza durerii. Incepe sa faca miscari de dute-vino in interiorul meu provocandu-mi o placere nemarginita sar si o durere cumplita. Miscarile lente se accelerau pe masura ce timpul trecea iar durerea incepea sa se inteteasca. Continuam asa timp de cateva ore dupa care se aseaza langa mine. Ne invelim cu cearsaful negru si imi pun capul pe pieptul lui iar mana sa calda trece pe langa gatul meu pana la spate. Ma mai saruta odata si cadem amandoi intr-un somn profund.


Acest capitol il dedic lui ellamanu.:D multumesc ca citesti si comentezi ficul.

Si acum pozele.
camera Sakurei: http://img.condo.ro/images/article_pictu..._15_31.jpg
Sufrageria: http://paginifirme.com/Girom/Cotto%20Tuscania/02.gif
Regizorul: http://4.bp.blogspot.com/_f-e26ooTcjw/Ru...oGhost.jpg[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Iubire - de Shadow. - 20-09-2009, 04:46 PM
RE: Iubire - de ellamanu - 20-09-2009, 05:00 PM
RE: Iubire - de Reea4 - 20-09-2009, 05:00 PM
RE: Iubire - de Minnie - 20-09-2009, 05:01 PM
RE: Iubire - de Shadow. - 22-09-2009, 06:34 PM
RE: Iubire - de ellamanu - 22-09-2009, 06:41 PM
RE: Iubire - de Reea4 - 22-09-2009, 06:44 PM
RE: Iubire - de Minnie - 22-09-2009, 07:16 PM
RE: Iubire - de Sakura_night_girl - 23-09-2009, 07:52 AM
RE: Iubire - de Shadow. - 25-09-2009, 05:31 PM
RE: Iubire - de Angel~Of~Dark - 25-09-2009, 05:41 PM
RE: Iubire - de Minnie - 25-09-2009, 06:05 PM
RE: Iubire - de Shadow. - 26-09-2009, 06:32 PM
RE: Iubire - de Flash - 27-09-2009, 06:20 PM
RE: Iubire - de Shadow. - 28-09-2009, 04:36 PM
RE: Iubire - de ellamanu - 28-09-2009, 04:56 PM
RE: Iubire - de Minnie - 28-09-2009, 05:13 PM
RE: Iubire - de Shadow. - 02-10-2009, 07:11 PM
RE: Iubire - de Shadow. - 06-10-2009, 09:07 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)