Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asero Tv - Scandaluri Anime [parodie]

#16
Inainte de a posta urmatorul capitol vreau sa multumesc moderatorilor ca au redeschis Asero :D.....
Acum nextu, cu dedicatie pt. sysurile mele :D.....

14 Asero Tv: Emo si casatoriile.....

D: Salutare domisoarelor si bousorilor ( chiar esti bou, Itachi > ), bine ati revenit la Asero Tv. Sunt mult iubita voastra prezentatoare Denissu Uchiha, si impreuna ca asistenta mea cory hatake va vom preznta ultimele noutati.
C: ne cerem scuze de intarziere dar au intervenit niste probleme zilele astea ( mai bine zis saptamanile…) si nu am putut transmite. Apropo, denissu, pot prezenta eu prima stire ….. ?
D: Ok, ok……..

- Itachi Uchiha a fost vazut ieri mergand la psiholog cu luxoasa lui masina rosie ( un trabant ruginit ) sin cauza unor probleme familiale. Se pare ca Deidara il bate si il lasa doar pe el sa munceasca, si acesta nu mai stie ce sa faca ( D: Asa iti trebuie Gay-ule ). “ Cand a venit la mine era intr-o stare ingrozitoare, plin de vanatai “ a declarat psihologul. Se pare ca Itachi are intentia de a divorta, insa nu e hotarat. Drumul inapoi l-a facut pe jos, deoarece cineva i-a furat masina ( rabla ).

D: Asa ii trebuie >…. Travestitul darcului ^%&$%#*…… Poate data viitoare se invata minte. Acum urmatoarea stire.

- Celebra vedeta Akamaru manelaru` din trupa “ De dracu` lu tata meu “ a incercat aseara sa se sinucida, dupa ce Stapanul sau Kiba Gutza i-a interzis sa se mai drogheze. Se pare ca manelistul daduse toti banii trupei pe morfina. Acum cainele este supravegheat permanent la spital, pana cand starea lui se va ameliora, dupa gravul accident cu Ford-ul acestuia. Concertele prevazute pentru saptamana viitoare s-au anulat.


- Naruto a castigat premiul I la concursul “Clapa Neagra “ , la pian. Se pare ca acest instrument a devenit pasiunea lui saptamana trecuta, dupa ce a auzit-o pe cory-chan cantand. Imediat ce juriul si-a scos doapele din urechi l-au felicitat si l-au premiat. Se pare ca nu e un concurs prea celebru avand in vedere ca Naruto a fost singurul participant.


C: OMG, cu ce am gresit. Poate o sa ma roage sa ii dau ore de pian….. Ajutooooooor!!
D: Calmeaza-te, o sa il dam pe mana politiei daca incepe iar sa cante.


- Aseara Ino si Sakura s-au impacat. Dupa ce eu m-am maritat cu Sasuke ( Nu stiu ce a fost in capul meu ….. Eh… Saptamana oarba ), au vazut ca nici una nu mai are sanse si Ino a decis sa faca primul pas, invitand-o pe Sakura la restaurantul “ A la gandac “, sa se taie impreuna cu lama. Aceasta din urma a acceptat, daruindu-i prietenei sale o lama in nouta ca si cadou de impacare.

- Se cauta lingatori de vase pentru restaurantul din centru. Se pare ca Shino Aburame i-a momit pe Gai sip e Lee la el la restaurant pentru treaba asta, cu 2 acadele cu guma, iar vechiul lor loc de munca a ramas fara angajati. Cei interesati sunt rugati sa sune la 66574839483048723625473843859375837583937475 ( va rugam aveti grija sa nu gresiti numarul ).

D: In incheiere Cory ne va prezenta vremea.
C: In urmatoarele zile se cerul va continua sa creasca iar temperaturile vor fi senine. Denissu.

Dar inainte ca cineva sa mai poata zice ceva, isi face aparitia, intr-un costum de baie foarte elegant, nimeni altul decat Neji Hyuuga, intreptandu-se cu rapiditate catre TenTen. Ajunsa in dreptul ei ingenunche, scoase un trandafir si zise:

Trandafirul meu mult iubit
Doar tu ma faci nefericit.
Atunci cand deschizi gura
Se cutremura si sura,
Desi cu Ryu mai inselat
Mult frumosul de eu te-am iertat
Si sper ca vei vrea sa fi sotia mea
Si chiar de spui “nu” sau spui “da”
Eu la orice raspuns voi regreta.

TenTen il priveste cuceritor, apoi lasa camera de filmat, merge catre masa, ia paharul cu apa si arunca cu el catre Neji.
N: Dar uite ce inel frumos ti-am adus ( si scoate o cutie albastra de carton in care e o sarma cu un cocolos de plstilina ).
Dupa asta transmisia este intrerupta de Tenten care ia camera si arunca cu ea in Neji, apoi pleaca……

Ja ne si asteptam commuri :D.....



Răspunsuri în acest subiect
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 02:38 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 03:32 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Irukandji - 30-10-2009, 11:52 AM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Ops! - 24-11-2009, 10:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 4.012 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Traiasca Romania - parodie anime Hetalia 1 2.873 20-07-2012, 01:21 PM
Ultimul răspuns: tzahranul
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.416 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.037 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)