Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asero Tv - Scandaluri Anime [parodie]

#9
Deci...am venit cu nextul si de maine ( sper ) vom incepe sa punem noile capitole. Spor la ras. Apropo, sa nu uitam de multumiri...caci la capitolul acesta am fost ajutata de fanii nostri dragi...Neko-chan si sweet.killer... Va multumim mult si sper sa va bucurati sa va regasiti ideile aici :-* :-*. Spor la ras...


8 Asero Tv- Prostie si vedenii

D: Buna ziua, vacilor si boi…. $^&*#@% ce @#$%^&* vrei $%^*@& cory?
C: Nu a venit Ten Ten. Nu filmeaza nimeni. Ce facem?
D: Ia tu camera si filmeaza odata, ca ne dau astia afara daca nu incepem mai repede emisiunea.
C: Ok, dar doar de data asta. sunt jurnalista nu cameraman.
D: Nu te mai plange si hai la treaba, sau te concediez
C: Bine, bine. 3, 2, 1.. Actiune.
D: Buna ziua, vaci….
Ten Ten: Imi pare rau c-am intarziat.
C: De ce ai nasturii de la camasa descheiati "? ?
Dintr-o data intra in studio, nimeni altul decat Ryu , noul iubit al lui Ten Ten, in chiloti.
Hai draga, inca o data. Ce daca intarzii si tu putin?
D: Cory, ce mai astepti? Pune camera pe ei. Deci… Vacilor si boilor, sunt draga voastra Denissu Uchiha si alaturi de..
C: Treci la subiect ca vine dimineata.
D: Nu puteti sa ma lasati si pe mi ne sa imi termin odata numarul :grr: ... Bine, fie. Dragi telespectatori, avem o certa in direct intre Ten Ten si-al sau iubit. Priviti-le imbracamintea si limbajul de grota. Ce specimene.
T: Ma faci de ras, perversule ( Neji nu ar fi facut niciodata asta :99: . Unde e cand ai nevoie de el. A stai, acum il insel )
R: Dar draga.
T: Nu sunt draga ta. Nu cat umbli pe strada in chiloti.
R:Haide iubire,nu fi asa. Apropo, de ce beculetul de la camera este aprins?
T: Boule, pentru ca filmeaza. FILMEAZA?!? Care-te acasa mai repede. Lamaurim acolo de ce te platesc.
C: Il platesti? Ooooooo… Ma gandeam eu cum de ai gasit unul asa de repede "? .
T: Nu conteaza si da-te de la camera. Eu filmez :grr: .
Dupa ce omul de neandertal a plecat si fiecare si-a reluat postul, emisiuna poate continua.
D: Bun, acum cred ca putem trece mai departe.


- In aceasta dimineata, Domnul Pain a fost dus in stare grava la spital. Dupa ce a gustat noua reteta de macaroane a sotiei sale, Konan, acesta a lesinat, dand cu capul de coltul mesei. Konan a fost dusa la sectie, fiind interogata schiar acum.


T: Avem un telefon de la doamna Konan.
D: Fa-mi legatura….. Alo? Cu ce a gresit sotul dumneavoastra?
K: Cu nimic…
D: Atunci de ce l-ati otravit?
K: Nu am facut nimic. E mai sensibil el la unele feluri de mancare…. Eu doar imi testam noua reteta.
D: Si de unde o aveati, mai exact?
K: Dintr-un roman politist.
D: Bine, multim. Poate imi dati si mie reteta ceva mai tarziu… Sasuke s-a facut cam nesimtit… Sa trecem acum la stirea urmatoare.


- Lady Tsunade s-a ingrasat 20 de kilograme, dupa ce a mancat 154 de ciocolate de la milka in trei zile. Aceasta a dat firma in judecata, declarand: “ Am mancat o gramada de ciocolata si nu am ajuns in Alpi nici macar acum %*&^@#$. “ Femeia a primit banii inapoi si drumul pana la spital gratuit.


D: Sa va dau un sfat. Nu mancati atata ciocolata ca va ingrasati si ajungeti urate ca Ten Ten.
T: HEI!!!
C: Sfatul era sa nu credem tot ce zice in reclame.
D: Da, da, cum spui tu. Hai, prezinta tu urmatoarea stire.


- Gaarachu Lordului Kazekage a fost rapit de extraterestrii. Barbatul sustine ca atunci cand facea dus, a coborat un OZN care l-a absorbit pe micut. La aflarea vestii, Lordul Hokage a cerut supravegherea continua a gaarachului sau de catre Anbu Black.
Cine il gaseste pe gaarachu-ul Lordului Kazekage ( care raspunde la numele de Floricel :P), este rugat sa sune la numarul 0745-6273-8273-5125-3789-4323. recompense este o pereche de Chiloti Turbo ( ca cei pe care i-a purtat Naruto la concursul de muzica populara ), nou nouti.


C: Si eu vreau un gaarachu.
D: De ce?
C: Sa vad un extraterestu, fireste.
D: Da, sigur. Cand o sa vezi tu un extraterestru o sa zboare Itachi.
C: Da` el a zburat de mai multe ori.
D: ??
C: Din studio.
D: Gata cu palavrele. Sa trecem la stirea urmoatoare. Tu taci si zambeste.


- Hinata a bagat divort dupa ce l-a prins pe Naruto sarutand ratusca de cauciuc. Nici faptul ca a aruncat ratusca la gunoi nu a induplecat-o pe bruneta sa isi schimbe decizia, asa ca Naruto a luat ratusca de rezerva si i-a facut-o cadou iubitei sale, care in cele din urma l-a iertat. Nu e romantic?


C: Uraaa, reintra in scena Gay TV.
D: Ce a mai facut Itachi de data asta?
C: Cred ca afli mai repede daca citesti.


- Seara trecuta, Itachi si Deidara au fost vazuti cinand impreuna la restaurantul din centru, furandu-si din cand in cand cate un sarut. Dupa aceasta intamplare, cei doi declara ca sunt impreuna, iar Itachi recunoaste ca intamplarea cu cameramanul a fost doar pentru a afla daca Deidara il iubeste cu adevarat.


D: Itachi, ma omori pe zi ce trece ( daca nu as fi in direct ti-as supne eu vre-o doua). Inainte de a incheia, cory ne va prezenta vremea.
C: Paziti-va buzunarele si gentile, pentru ca se anunta cod galben de hotie in toata tara, pana cand incepe mult urata scoala ( asta a fost scrisa pe 7.09.2009 ). Denissu.
D: Multumim pentru ca ne-ati urmarit ai azi. O zi buna vacilor si boilor. Pe maine.

Asteptam comentariile voastre.



Răspunsuri în acest subiect
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 02:38 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 03:32 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Irukandji - 21-09-2009, 08:20 AM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Ops! - 24-11-2009, 10:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 4.018 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Traiasca Romania - parodie anime Hetalia 1 2.881 20-07-2012, 01:21 PM
Ultimul răspuns: tzahranul
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.420 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.054 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)