Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asero Tv - Scandaluri Anime [parodie]

#6
In sfarsit e randul meu...Acum faceti cunostinta cu primul capitol montat de mn :D care sper sa va placa :D. tineti minte, e munca de echipa :P.

6 ASERO TV.-SCANDAL ANIME- Cretinismul si criza financiara



Buna ziua, domnisoarelor si cretinilor… pardon…domnisorilor, sunt mult iubita voastra Denissu Uchiha si alaturi de asistenta mea, Cory Hatake va vom prezenta ultimele noutati.


- Criza financiara face noi victime. In decursul zilei de ieri, Orochimaru a fost vazut cumparandu-si strictul necesar ( mancare,chiloti…. hartie igienica) de la second hand. - Gai-sensei si Lee au fost prinsi aseara lingand farfuriile de la restaurantul din centru. Se pare ca proprietarii nu au nici o problema deoarece nu mai trebuie sa plateasca un spalator de vase.

Cory: In locul vostru nu as mai manca la restaurant de acum inainte, doar daca nu vreti sa ajungeti la spital.
Denissu: Venind vorba de spital, urmatoarea stire e despre fratele tau( nu are nici o legatura :P). Mai bine ai prezenta-o tu.


- Kakashi Hatake a fost gasit lesinat acum cateva ore in pivnita casei sale, legat de un scaun… chiar ma gandeam cand o sa isi dea seama ca lipseste.

Denissu: Ce ai spus?
Cory: Nimic, nu conteza. Deci, sa continuam.

… Nu exista urme de violenta iar motivul lesinului ramane un mister. Singurul indiciu existent este cartea “Vino, vino paradis”, pe care se pare ca acesta o citea cu foarte mare interes, sfasiata si aruncata prin toata camera, iar pe una dintre coperti scria de mana “ Ii ceri numarul de telefon unei fete maritate, nu? Lasa ca te invat eu minte”. Sora lui sustine ca nu a vazut si auzit nimic, deci totul ramane un mister.

Cory: Sa vedem cum o sa reactionezi la stirea asta, Denissu.
Denissu: Da, bine. Sa vedem despre ce e vorba.


- In decursul noptii trecute, cameramanul nostru a fost violat de nimeni altul decat Itachi…of, cum ma omori tu pe mine, cumnate. Cameramanul se ducea acasa cand a fost rapit de Itachi si dus in boscheti. Dupa noaptea fierbinte, brunetul declara ca sunt impreuna si ca nu ii pasa ca face clanul de rusine.


Ten Ten: Denissu,avem un telefon de la domnul Deidara.
Denissu: Fa-mi legatura.

“ Itachi draga, cum ai putut sa ma inseli? Nu ma mai iubesti? Ai uitat momentele minunate petrecuta impreuna? Unde e Saylor Moon al meu? Te iubesc, Itachi!
Va rooog,aduceti-mi-l inapoi,Sasori nu le la fel ca Itachi!Jur Itachi, iti ofer aventuri nemaipomenite,nopti minunate orice vrei,numai vino inapoi!!!’’

Cory: Cred ca trebuie sa ne schimbam numele in “Gay TV”.
Denissu: Sa vad cat o sa mai razi cand o sa faca fractu` asa..
Cory: Dragul meu frate nu isi inseala cartea pentru nimic in lume. Si numai sa aud eu ca e Gay >:D.
Denissu: Nu ai vreo legatura cu incidentul din pivnita, nu-i asa?
Cory: S..s...sigur ca nu!
Denissu: Bine atunci. Sa continuam stirile.


- In decursul acestei dupamiezi incep preselectiile pentru concursul anual de muzica populara “ Frunzaverdesolzidepesteuiteprostulcumciteste”. Din cauza crizei financiare, in loc de obisnuitul premiu de 100 RON, marele castigator va primi 100 de zile de voluntariat in slujba orasului. Maine va vom da mai multe detalii si un interviu in exclusivitate cu castigatorul concursului si profesorul sau.

- Inainte de incheiere, Cory ne va prezenta vremea. Ai legatura, Cory.
- Pe parcursul urmatoarei saptamani vom avea de-a face cu averse de prostie si ploi de lacrimi, deci, cand iesiti din casa nu va uitati batista… adica umbrela. Denissu.
- Multumim ca ne-ati urmarit si azi. O zi buna dracilor… adica dragilor. Pe data viitoare.

Sper sa va placa! Venim repede cu nextu >:D< .



Răspunsuri în acest subiect
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 02:38 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Irukandji - 19-09-2009, 03:05 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 03:32 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Ops! - 24-11-2009, 10:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 4.012 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Traiasca Romania - parodie anime Hetalia 1 2.873 20-07-2012, 01:21 PM
Ultimul răspuns: tzahranul
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.416 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.036 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)