Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asero Tv - Scandaluri Anime [parodie]

#2
CAP 3
ASERO TV –MAHALAUA
Buna ziua domnisoricilor si domnisorilor!Sunt splendida dvs.Denissu Uchiha.Am primit o scrisoare in legatura cu 2 stiri.

-Tiganii au invadat campiile de la granita Konohai.
Toti trecatori care iasa din iubitul nostru sat sunt asaltati de tiganii in strigate.
‘’3 la 10 mii aveam aicea!!!Am dat drumu’ la reducere!!!’’
Satenii sunt speriati si o iau la fuga. Cu toate acestea ,tiganii neavand client incep sa injure pe limba lor hieroglifica:
-Ash paral!Catasa bulbasha! =))
‘’Nu vreau sa stiu ce inseamna!’’
Politia sub conducerea lui Uchiha Madara va investiga cazul

-Haine disparute :
Cineva fura hainele intinse de satence pe sarma.In special lispa de ciorapi si chiloti tanga.
Avem o stire de ultim minut,striga cameramanu’!
-Da sa vedem { tu tu tu suna muzicuta}
Doamnelor si domnilor ,stiri de ultim minut se pare ca lord Hokage a descoperit ca ciorditorul de lenjerie este Sasori din Akatsuki!
-Trebuia sa ne fi dat seama ca el mi-a luat sutienu’?striga Ten Ten de la panoul de meteo.

-Neji Hyuuga,mostenitorul clanului Hyuuga a fost internat la spital la sectia de Mirosuri Infectioase cu virusul A4B6 cand in urma unei neatente ore de antrenament ,s-a impiedicat si a cazut intr-un tufis.Tufisul fiind un cuib al unei familii de sconcsi. :))

-Ino Yamanaka si-a cerut scuze in legatura cu bataia cu Temari si a platit amenda de o 1000 de dolari si o 1000 de banane.Parintii ei au inchis-o 3 saptamani in camera.
-Lordul Benito Sancho DE Puertorini a sosit in satul Nisipului.Lord Kazegake i-a facut o primire stil ninja cu cavaleri aliniati militareste si o ploaie de coji de cartofi.Benito atunci a avut pofta de cartofi si I s-au servit la festin mancare de cartofi.

-Catelusii de plus se vand ca painea calda !Chinezoaica Li Peng a adus in Konoha peste 10.000 de catelusi de plus.
-Chiar si eu mi-am cumparat unu' sa-l fac pe Sasuke gelos!


-O noua stea se naste:Rock Lee sustine ca are talent de poet. Ne-a scris chiar si o poezie!
O da!
Sunt cel mai tare ninja!
Cu ochii sprancenati
Cu muschii minunati
Si cu tunsoare-castron
Vrei sa vii la mine-n dormitor?
O legatura in direct,striga cameramanu’
-Bine!Fami-o !Da?
-Ey va place poezia mea?Sunt cel mai bun chiar mai bun ca pampalaul ala de Sasuke!Sunt minunatul ninja al Frunzei,Rock Lee
-Va roooog salvati-ma!
-Ce ziceti domnisoara Denissu ne intalnim in spatele academiei?
--Aaad!Nici daca as muri spanzurata de limba!Si Sasuke e barbatu-meu baga-ti mintile in cap,baiatule!!! <:P
-Amp!Ati zic ca..ca..Sasuke e…Yikes…O sa ma omoare ca i-am cerut!....Iertati-ma nu vreau sa va pregatiti de pomana!O sa mancati coliva!
-Doamne numai de tigniti am parte!Data viitoare o sa am invitat un castor! --_--‘’
EY CARNACIORILOR O SEARA DIVINA! :-H
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Erina Ozaki - 19-09-2009, 12:33 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 02:38 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de ellamanu - 19-09-2009, 03:32 PM
RE: ASERO TV . -SCANDALURI ANIME =)) - de Ops! - 24-11-2009, 10:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] ASERO TV SEZON 2 [ parodie] Erina Ozaki 6 4.017 17-09-2012, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Traiasca Romania - parodie anime Hetalia 1 2.881 20-07-2012, 01:21 PM
Ultimul răspuns: tzahranul
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.420 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.054 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)