Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ce cititi?
nasol...lasa-te
4.08%
2 4.08%
hm......
4.08%
2 4.08%
asa si asa
2.04%
1 2.04%
ok, mai trebuie lucrat
10.20%
5 10.20%
foarte bine, super misto
79.59%
39 79.59%
Total 49 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Aripi insangerate

#43
Stiu Axxa si incerc sa scap de acest defect, sa ii spun asa, oricum iti multumesc mult pentru coment si sper ca vei citi in continuare. O sa tin cont de ceea ce mi-ai spus.
Multumesc si celor care citesc, asa cum am spus si in alte posturi mi-as dori sa imi ziceti si voi parere, daca aveti ceva de obiectat sau ceva care nu va place...

CAPITOLUL IX

In sufragerie

Toata lumea din sufragerie discuta si se distra ca la orice petrecere. Ei se impartisera in mai multe grupuri si asteptau sa apara si cele doua fete. Intr-o parte stateau Ikusa si Steph ca doi “indragostiti”, vorbind unul cu celalalt. Numai ca scena era inselatoare. Steph vorbea cu ardoare cu Narkangel, fiind atenta la fiecare cuvant al lui, dar el nu era deloc cu mintea la ea ci toata atentia lui era indreptata spre usa holului la capatul caruia se afla dormitorul lui, unde Ran o ajuta pe Yuri sa se pregateasca. Devenise foarte nerabdator. Nu ii mai ajungea sa isi ascuta auzul pentru a prinde zgomotul usii ce se deschidea. Incepuse sa isi intoarca privirea din doua in doua minute pentru a vedea daca nu cumva si-a facut aparitia.
-Ikusa? Hey, Ikusa! Ma asculti? Intreba Steph furioasa.
-Da, Steph. Am auzit mult prea bine ce ai spus. Dar nu mai pot astepta. Am auzit foarte multe despre acest film si de abia astept sa il vad… minti el cu foarte mult tact.
-Mdea, bine, zise ea si tacu uitandu-se cand la usa, cand la Ikusa.
Nu stia ce este in mintea lui cu exactitate dar daca cumva o astepta cu nerabdare pe Yuri o sa isi dea seama.
In cealalta parte a camerei, Hissori statea de vorba cu Seya. Incetul cu incetul fara ca acesta sa isi dea seama, Arkangelul incerca sa afle cat de mare era dragostea acestuia pentru roscata. Ei doi erau singuri care se distrau cu adevarat, pierzand notiunea timpului. Peste ei domnea o atmosfera relaxanta si usoara.
Fetele nu mai intarziara prea mult si isi facura aparitia ca niste adevarate printese.
Prima care intra pe usa fu Ran. Era imbracata intr-o rochie superba de un albastru regal ce ii dadea un aer de mister. Era foarte frumoasa rochia dar si mai superba era cea care o purta. Rochia era mulata pe corp, avand o lumgime perfecta care o avantaja, punandu-I in evidenta picioarele lungi. Isi aranjase parul foarte ciudat, iti lasa impresia ca are parul lung intr-o parte si foarte scurt in cealalta. Coafura ii scotea in evidenta trasaturile fetei. Era o aparitie care il fermeca pe Hissori imediat. Acesta nu isi mai putea dezlipi ochii de la ea. Simtea cum cade in panza intortocheata numita dragoste si nu putea sa faca nimic. Parea a fi un vis ce devenea realitate. O urmari cu privirea pana cand veni langa el sa il salute.
-Buna… spuse Arkangelul zambindu-I calduros.
-Sper ca nu ne-ati astepta prea mult, spuse fata uitandu-se pe rand la cei din camera dar poposind cu privirea pe acesta.
-Nu. Nu v-am asteptat mult, se grabi sa ii raspunda.
-Ma bucur. O sa apara si Yuri imediat.
-Lasa-ma sa iti spun ca arati nemaipomenit in aceasta seara, Ran. Culoarea aceasta ti se potriveste.
-Multumesc. Nici tu nu arati prea rau, Hissori.
-Daca imi permiti sa te intreb, ce impresie ai despre mine pana acum?
-Una foarte buna. Nu am mai vazut doi barbati cu un apartament atat de curat si aranjat. Sa nu mai spun de cum aratati acum… Pur si simplu mi se taie respiratia cand va vad.
-Multumesc, multumesc. Dar aici sa stii ca este mana bunului meu frate, el este cel care se ocupa cu curatenia. Eu, unul, sunt imprastiat din fire. Daca m-ai lasa singur fie si pentru o zi o sa descoperi ca a aterizat bomba atomica in apartament, intra si Ikusa in discutie.
-Da?!?
-Da. El este modest si nu se lauda deloc, desi sunt de parere ca putina lauda de sine nu strica. Apropo, Yuri cand isi va face aparitia?
-Trebuie sa apara si ea. Nu stiu de ce intarzie, spuse Ran intorcandu-se si uitandu-se la usa pe care isi facuse aparitia cu cateva minute in urma.
Nici nu termina bine, ca aparu si Yuri, copie fidela a surori ei, imbracata intr-o rochie verde la fel ca ochii ei. Aceasta ii puncta foarte bine talia iar de la talie in jos era evazata. Arata la fel de bine ca si Ran, daca nu mai bine, dar spre deosebire de ea, Yuri inspira inocenta unui copil, nicidecum misterul unei femei. Ea atragea privirea prin sinceritatea si copilaria ei, in timp ce Ran atragea prin senzualitatea debordanta dobandita prin lungi incercari de maturizare.
In acest timp, sora ei mai mare incerca sa fie atenta la Ikusa. Sa observe cum se uita la Yuri. Spera sa inteleaga singura ce se intamplase inbtre cei doi, constienta fiind ca nici macar Hissori nu i-ar fi spus. Nu ii statea in caracter sa se amestece dar nu ii placea faptul ca surioara ei mai mica suferea. Putea sa vada in ochii Narkangelului ca acesta este pana peste cap indragostit de Yuri si vedea ca si ea simte acelasi lucru pentru el. Acum mai ramanea de aflat de ce erau cu persoane diferite in loc sa fie unul cu altul. Isi pusese in gand sa afle despre ce era vorba si sa rezolve problema in locul lor. Cupidon ferea, Ran este in oras si nu are de gand sa se dea batuta atat de repede.
Ikusa, in schimb, ramase uimit atunci cand vazu cum arata ingerul lui. Arata mult mai bine acum, decat atunci cand o gasise. Se bucura pentru ca isi revenise dar era putin trist pentru ca el nu va mai putea sa ii poarte de grija, din cauza ca maine ea va pleca acasa. De abia peste doua saptamani o va revedea cand va veni la vila lor de la munte, era sigur ca va accepta invitatia sau daca nu ea, atunci Ran sigur avea sa consimta. Pana atunci ii va duce dorul suferind in tacere.
Deodata, Narkangelul o vazu pe Yuri cum se prabuseste pe jos si fara a se mai gandi o secunda in plus, intinse mainile si o prinse. Era atat de usoara in bratele lui, semana cu o pana. Se uita la ea si nu vedea decat o fata mica si fragila cu care trebuia sa te porti cu manusi altfel risti sa lasi vanatai. Se trezi dorindu-si sa fie el cel ce o va proteja, nu altcineva. Si o data cu aceasta aspiratie isi dadu seama ca vrea sa o lipeasca de corpul lui, sa ii ridice barbia si sa o sarute. Isi trecu limba peste buzele care brusc se uscasera si vru sa se aplece dar isi aduse aminte ca este privit de Steph si de Seya si renunta repede la acest gand. O puse pe picioarele ei si ii ocoli privirea.
-Buna. Vad ca te-ai insanatosit, asa ca poti sa pleci acasa, spuse el cu o voce sugrumata de emotie.
Incercase sa nu se uite la ea dar nu reusi, se simti atras de ochii ei verzi si nu putu sa reziste tentatiei. Ii zambi calduros dar stia ca nu prea ii iesise zambetul.
Yuri deja incepuse sa isi revina. Ii trecuse ameteala care aparuse din senin si nu vroia ca el sa ii dea drumul, ar fi dorit sa stea in bratele lui pentru totdeauna dar stia ca asa ceva nu era posibil. O mica intepatura ii ataca inima cand Ikusa o elibera din securitatea bratelor sale.
-Te simti bine? O intreba Ran.
-Da. Imi este mai bine acum.
-sigur? Nu te doare nimic, nu? Spuse si Hissori ingrijorat.
-Sigur.
-Bine, atunci hai sa mergem sa punem filmul, ce zici?
-Zic: “Sa mergem”!
Ran cu Hissori o incadrara din ambele parti pe tanara fata si nu o lasara sa mearga singura. Stateau langa ea ca doi paznici gata sa o prinda daca cumva cadea sau se impiedica. Nu vroiau ca ea sa pateasca ceva. Ikusa ramase cu Steph care se uita urat la el si cu Seya care nici el nu era prea multumit de ceea ce se intamplase.

Ascunzatoarea lui Sacred Hermit

In ascunzatoarea celui mai puternic demon, Lucifer, totul era de necrezut. Toata camera era mobilata si vopsita in tonuri de rosu si negru. Akki cand intra in incaperea dominata de acea culoare sangerie nu reusi sa se acomodeze. Ochii incepura sa o doara, iar in cateva minute vederea I se incetosa de nu mai reusea sa distinbga nimic din ceea ce se afla in jurul ei. La inceput nesiguranta si frica o prinse in ghearele lor, dar aducandu-si aminte unde se afla si mai ales cu cine era, incerca sa se stapaneasca pentru ca nu vroia ca el sa stie ca este ingrozita de persoana lui. Sa iti fie teama de cineva, oricine ar fi acela, si sa arati acest lucru era cea mai mare greseala pe care o puteai face. In clipa in care acela a vazut acest lucru esti la mana lui, putea sa faca tot ce vroia din ea.
-Deci, ce parere ai despre micul meu apartament? Il auzi pe Lucifer intreband-o.
Ea nu avea de unde sa stie, dar el zambea diabolic in momentul in care a intrebat-o. Isi daduse seama ca era foarte mare acel apartament, dar nu vazuse nimic si nici nu avea vreo idee asupra incaperii in care se afla. Era in dormitor, in sufragerie, in bucatarie nu stia si nici nu avea cum sa isi dea seama.
-Este… este foarte interesanta, foarte rosie, zise Akki nestiind unde sa se uite pentru a fi cu fata spre el si pentru a-I lasa impresia ca totul este in ordine.
-Acum o sa iti fac o propunere: vrei sa te ajut?
-In legatura cu ce? Intreba ea neintelegand la ce se refera.
-Pai… cu acest lucru, zicand asta Lucifer isi musca buza de jos pana isi dadu sangele dupa care ii puse o mana pe mijlocul ei, tragand-o sper el pentru a o saruta, dandu-I astfel o mica parte din puterea lui.
Akki nu avut timp sa reactioneze deoarece ramase uimita de actul lui Lucifer, lasandu-se in voia lui. Observatia ca el saruta foarte bine ii aparu de nicaieri in minte. Cu cat sarutul se prelungea cu atat se abandona in bratele lui, uitand de orice altceva. Era atata de ametita de modul in care el o manevra incat nu simti gustul metalic al sangelui lui care ii invada trupul. Incepu sa revina la normal, simturile functionandu-I din nou asa cum trebuie, insa aceasta stare nu dura mult, din senin incepu sa simta cum este pe cale sa lesine desi nu intelegea de ce. Nu mai avu timp sa isi dea seama ce se intampla, deoarece in momentul urmator isi pierdu cunostinta, prabusindu-se in bratele regelui intunericului. Acesta se astepta la aceasta reactie, ba chiar incepuse sa se intrebe cat avea sa mai dureze pana lesina. Nu vroia ca acest lucru sa se intampla pentru ca ii placea mult sa o sarute, dar era inevitabil. Asta se intampla de fiecare data cand transfera un pic din puterea lui cuiva, era ceva normal, insa Akki nu avea de unde sa stie acest fapt. O prinse si cu grija o duse in dormitorul lui unde o puse cu atentie pe patul moale, ce avea cearceafuri negre, fine, din matase.
-Vise placute, demonit-o. Atunci cand te vei trezi vei putea sa vezi din nou. Oare ce reactie vei avea cand asta se va intampla? Eh, cred ca va trebui sa astept pentru a vedea, spunand aceasta el o lasa pe Akki sa doarma linistita si isi cauta ceva de lucru prin ascunzatoare.
Ii c-am intrase sub piele, Akki, si incepuse sa ii placa, dar intr-un fel ii parea rau pentru ceea ce avea sa ii faca. Din pacate viata nu este dreapta niciodata. Se uita la ea cu atentie si simti cum ritmul respiratiei sake se schimba si incet, incet avea sa se trezeasca din starea de somn la cea de semiconstienta, ajungand intr-un final sa se trezeasca. Nu stia cat statuse in acea pozitie, veghindu-I somnul. Se uita la ceas, curios sa vada cat timp dormise. A avut nevoie de trei ore pentru ca trupul ei sa asimileze puterea daruita, nu era rau pentru cineva asa de slab ca ea.
Akki deschise ochii, vazandu-l in fata ei, stand pe pat, pe Lucifer care ii zambea. Aproape ca a cazut din acesta cand l-a vazut cum ii zambea. Din fericire patul era foarte mare si nu avea nici o sansa sa cada.
-Ce caut la tine? Ce s-a intamplat? M-ai drogat, nu-I asa? Spuse ea intr-o suflare.
-Linisteste-te! Ai lesinat din cauza puteri pe care ti-am oferit-o pentru ca tu sa poti sa vezi. Vezi tu, apartamentul acesta este fermecat, nu toti cei care vin aici pot si sa traiasca. Numai eu, Sacred Wings si Dumnezeu putem locui aici. Oricine altcineva care va indrazni sa calce pragul acestei locuinte ar muri incetul cu incetul.
-Aha. In acest caz iti multumesc. “M-ai salvat”, dar daca nu m-ai fi adus aici nu ar fi trebuit sa ma salvezi… zise ea artagoasa.
Ii displacea enorm sa I se spuna cat de patetic de slaba este.
-Pentru nimic, sper ca in timp imi vei putea multumi… In alt mod, normal. Nu am nevoie sa imi oferi putere, spuse Lucifer apucand-o de mana, mangaind-o usor.
-Poate… vom trai si vom vedea.
-Hm…
Sacred Hermit se intinse spre ea cu scopul de a o saruta, insa aceasta se feri de el. O lasa in pace, nevrand sa o oblige sa faca ceva ce nu dorea, dar nu avea sa o astepte la infinit. Odata si odata tot avea sa ii dea ceea ce isi dorea.
-De ce m-ai adus aici? Care este interesul tau? Am inteles ce trebuie sa fac si care este planul tau, dar nu trebuia sa imi arati acest loc pentru a putea colabora.
-Ce directa esti… imi place acest lucru la o femeie. Vreau sa te ajut sa te razbuni, ti-am zis.
-Tu ce castigi din aceasta?
-Devi plictisitoare… Chiar trebuie sa vorbim despre afaceri? Ne aflam in pat, unul mai dezbracat decat altul…
Auzindu-l se uita sub cearceaf si vazu ca nu mai are pe ea decat lenjeria intima. Isi indrepta privirea furioasa sper el.
-Nesimtitule! Cum ti-ai permis sa ma dezbraci? Tipa ea, ridicand mana sa il plesneasca.
Lucifer insa nu o lasa sa isi duca planul la bun sfarsit si o prinse de aceasta, punandu-si trupul peste al ei.
-M-ai intrebat ce castig. Poate castig o razbunare, poate altceva sau poate… pe tine, ii raspunse el incepand sa rada.
-Ce te face sa crezi ca m-as culca cu un asemenea specimen?
-Hai, te rog, imi insulti inteligenta. Chiar crezi ca ma pacalesti cu acest comportament de fata pudica? Daca erai intr-adevar o sfanta nu mai ajungeai demon si daca erai intr-adevar pudica iti dadeai seama ca esti in lenjerie de cand te-ai trezit. Deci te rog, nu mai juca teatru, cu mine nu iti merge.
Vazand ca nu il poate pacali, deveni serioasa.
-Tentanta afacere. Asta vroiai sa auzi? Bine, atunci ti-o spun pana la capat. Daca ma ajuti sigur vei primi ceea ce iti doresti, zise ea zambindu-I seducator.
-Acum parca ma simt mai bine. Asadar, targul este incheiat?
-Este incheiat.
Cu acestea Akki petcetlui pactul cu un scurt sarut. Care ramase doar atat, nu mai degenera in altceva.



Răspunsuri în acest subiect
Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-09-2009, 06:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-09-2009, 11:08 PM
RE: Aripi insangerate - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 16-09-2009, 10:29 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 19-09-2009, 10:21 PM
RE: Aripi insangerate - de Zyspar - 20-09-2009, 12:24 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-09-2009, 10:20 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-09-2009, 02:23 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 27-09-2009, 09:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-09-2009, 08:53 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 02-10-2009, 04:31 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-10-2009, 10:32 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-10-2009, 10:38 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-10-2009, 10:09 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-10-2009, 09:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-10-2009, 02:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-10-2009, 12:44 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 27-10-2009, 01:12 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-11-2009, 03:30 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 04-11-2009, 05:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-11-2009, 08:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-11-2009, 12:45 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-11-2009, 01:53 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 25-11-2009, 03:05 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 30-11-2009, 02:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-12-2009, 01:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-12-2009, 04:28 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 04-12-2009, 04:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-12-2009, 11:12 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 07-12-2009, 09:42 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 10-12-2009, 03:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-12-2009, 02:41 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 14-12-2009, 06:11 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-12-2009, 11:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 16-12-2009, 08:47 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-12-2009, 12:33 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2009, 03:21 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-12-2009, 12:51 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 22-12-2009, 11:42 PM
RE: Aripi insangerate - de A'Svear - 23-12-2009, 08:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 24-12-2009, 02:08 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-12-2009, 05:14 PM
RE: Aripi insangerate - de Axxa.No.Way - 25-12-2009, 12:14 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-12-2009, 02:09 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 26-12-2009, 03:17 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-12-2009, 01:38 AM
RE: Aripi insangerate - de Axxa.No.Way - 29-12-2009, 07:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 30-12-2009, 03:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-01-2010, 12:37 AM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 15-01-2010, 08:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-01-2010, 11:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-01-2010, 11:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-02-2010, 02:19 AM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 06-02-2010, 12:52 PM
RE: Aripi insangerate - de marya - 06-02-2010, 03:36 PM
RE: Aripi insangerate - de Aly - 10-02-2010, 02:51 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-02-2010, 08:24 PM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 12-02-2010, 11:20 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 16-02-2010, 01:48 AM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 19-02-2010, 11:07 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-03-2010, 05:44 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 11-03-2010, 10:37 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 16-03-2010, 07:36 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-03-2010, 01:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-03-2010, 02:19 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 01-04-2010, 12:06 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-04-2010, 10:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 09-04-2010, 04:20 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 12-04-2010, 03:31 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-04-2010, 12:38 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 17-04-2010, 12:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-04-2010, 05:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 22-04-2010, 03:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 22-04-2010, 05:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-04-2010, 07:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 03-05-2010, 06:05 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-05-2010, 09:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 11-05-2010, 09:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-06-2010, 08:41 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 04-06-2010, 04:54 PM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 05-06-2010, 04:07 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-06-2010, 01:27 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-06-2010, 04:48 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-07-2010, 05:18 PM
RE: Aripi insangerate - de dark.blue - 04-07-2010, 04:15 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 05-07-2010, 08:40 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-07-2010, 08:47 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-07-2010, 01:49 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 12-07-2010, 02:55 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-08-2010, 12:33 PM
RE: Aripi insangerate - de dark.blue - 10-08-2010, 10:39 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-08-2010, 06:24 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-08-2010, 08:48 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 27-08-2010, 08:45 PM
RE: Aripi insangerate - de Akane Hime - 01-09-2010, 08:22 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 23-09-2010, 03:27 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 23-09-2010, 07:59 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 22-10-2010, 03:28 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-11-2010, 09:40 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 14-11-2010, 07:13 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 23-11-2010, 10:00 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2010, 04:49 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 18-12-2010, 05:32 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 18-12-2010, 10:04 PM
RE: Aripi insangerate - de Hanna2300 - 18-12-2010, 10:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 19-12-2010, 03:16 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-12-2010, 11:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 21-12-2010, 12:19 AM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 21-12-2010, 07:53 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 22-12-2010, 09:38 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 24-12-2010, 02:24 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-01-2011, 12:11 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 08-01-2011, 04:39 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-01-2011, 04:15 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 30-01-2011, 04:43 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 08-02-2011, 08:11 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 13-02-2011, 04:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 13-02-2011, 07:09 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 13-02-2011, 07:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 19-02-2011, 04:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 19-02-2011, 06:50 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 19-02-2011, 11:20 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 20-02-2011, 05:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-03-2011, 07:52 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 18-03-2011, 08:46 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 19-03-2011, 11:01 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 23-03-2011, 05:19 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-04-2011, 07:50 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 01-04-2011, 09:47 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 01-04-2011, 09:57 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 06-04-2011, 02:37 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 04-05-2011, 07:37 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 04-05-2011, 08:43 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 29-05-2011, 09:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 13-06-2011, 07:00 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 13-06-2011, 10:27 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 15-06-2011, 09:21 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-07-2011, 02:54 AM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 06-07-2011, 04:25 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 16-07-2011, 01:14 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-08-2011, 07:19 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 21-08-2011, 03:06 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 10-09-2011, 05:01 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-10-2011, 10:17 AM
RE: Aripi insangerate - de ciupaciup - 12-10-2011, 06:23 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 15-10-2011, 04:49 AM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 30-10-2011, 12:59 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2011, 03:38 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 07-02-2012, 12:35 AM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 08-02-2012, 01:46 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cand imaginatia prinde aripi yume^^ 4 3.011 23-04-2012, 08:25 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Ritmuri insangerate nimeni 29 15.318 31-12-2011, 03:32 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Bataie din aripi Ichigo. 2 2.313 02-06-2011, 10:24 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Zbori fără aripi ÅŸi zâmbeÅŸti plângând. Lust. 4 3.196 13-04-2011, 09:42 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Aripi frante Child Of Sunset 12 7.479 25-11-2010, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Aripi negre bluedark 0 1.997 30-08-2010, 09:01 AM
Ultimul răspuns: bluedark
  ÃŽi vei da ingerului care nu poate zbura…aripi? Axxa.No.Way 39 26.955 20-02-2010, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Irukandji
  Cand demonul prinde aripi Irukandji 13 9.548 19-10-2009, 06:29 PM
Ultimul răspuns: Baunne
  Ingerii nu zboara,fara sa aiba aripi Lexi 2 2.555 23-06-2009, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Lexi


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)