Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ce cititi?
nasol...lasa-te
4.08%
2 4.08%
hm......
4.08%
2 4.08%
asa si asa
2.04%
1 2.04%
ok, mai trebuie lucrat
10.20%
5 10.20%
foarte bine, super misto
79.59%
39 79.59%
Total 49 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Aripi insangerate

#98
deci m-am intors si o data cu revenirea mea voi posta cateva randuri din urmatorul volum. Sa imi spuneti parerea voastra va rog, pentru ca daca nu o faceti o sa iau asta ca pe un raspuns si nu voi mai posta continuarea.

[font=Verdana]ARIPI INSANGERATE
VOLUMUL II
CRUDUL ADEVAR

Capitolul I

In camera ei din Eden

Cioc, cioc, cioc.
Cineva batea increzator in usa.
Din pacate pentru acel cineva, ea nu se simtea in stare la acea ora sa dea ochii cu cel care ar fi putut sa fie de partea cealalta. Vroia doar sa se lase purtata de val spre abisul crud al somnului. O noapte fara vise era tot ce isi dorea, asa ca ii spusese sa plece, insa el continua sa bata insistent in usa. Nici macar curiozitatea de a afla identitatea acelei persoane iritante nu putea sa o faca sa se ridice din pat, nu conta in acea clipa acel amanunt, nu vroia sa raspunda numai ca nici el nu vroia sa o lase in pace. Se ridica furioasa din pat, uitand sa isi i-a halatul si deschise usa. Statea enervata cu mainile puse pe soldurile ei in fata usi cand isi dadu seama ca nu era tocmai imbracata corespunzator. Tot ce ii apara goliciunea era o camasa din matase transparenta, fina de un roz pal asemanator florilor de cires. Vazu cum ingerul ce statea in fata ei o cantareste de sus pana jos, o licarire diabolica aparandu-i in ochii negri ca noaptea. Simtii cum obrajii albi incep sa se imbujoreze din cauza priviri pline de dorinta care o cerceta. Nu ii trebuia o oglinda pentru a vedea de ce este el atat de interesat de ceea ce se afla din-naintea lui. Parul ei roscat era lasat liber si cadea rebel pe umerii ei, nevrand sa ii acopere bustul, ochi verzi obositi, plictisiti aveau mici pungute umflate sub ei, dar nu isi pierdusera, inca, stralucirea insolenta. Buzele ii erau putin rosii din cauza ca si le muscase incercand sa uite de toate problemele care nu vroiau sa ii dea pace. Camasa ii mangaia pielea fina a corpului si nu impiedica pe nimeni sa ii vada sani mari, rotunzi care statea fermi, ci din contra invita privirile sa le acorde atentie. Apoi daca reuseau sa iti dezlipesti privirea de la sanii cu sfarcuri tari puteai sa vezi abdomenul lucrat si o pereche de chilori din dantela foarte minusculi. Un zambet ii aparu cand isi imagina cum arata in acea secunda, dar disparu in clipa a doua, amintindu-si de cel care statea in fata ei, asteptand ca un leu sa isi prinda prada.
Ingerul isi ridica privirea si se uita in ochi ei, dupa care isi trecu limba peste buze, zambindu-i. Continuand sa se uite direct in ochi ei intra in camera, obligand-o sa se dea inapoi si inchise usa in urma lui. Era o priveliste ciudata sa vezi cu nici unul dintre ei nu se uita in alta parte, se privesc fix si cum unul face un pas inauntru celalalt se da un pas inapoi. Arata ca un dans ciudat, plin de senzualitate si promisiuni interzise.
Toata increderea si aerul de superioritate pe care le avea, pe care le castigase de-a lungul vietii sale de conducatoare se dusesera pe apa sambetei. Isi facu curaj si spuse o rugaciune repede catre Dumnezeu rugandu-l sa o ajute sa isi tina vocea sub control, sa nu o tradeze prin tremurul sau.
-Nu... nu ai ce cauta aici, zise cu vocea tremuranda.
Se mustra in gand pentru slabiciunea pe care o arata in fata lui. De atatea ori se inselase si tot de atatea ori inima ei se sparse si tot nu putea sa isi inabuse sperantele ca poate el se va razgandi. Nu mai vroia sperante desarte. Nu mai putea continua in acest mod. Era ca un joc de-a soarecele cu pisica din care amandoi ieseau sifonati. Vroia sa termine cu toate problemele, sa le rezolve apoi se hotarise sa dispara. Nu mai vroia si nici nu mai putea sa suporte singuratatea. Asta era blestemul tuturor conducatorilor. Incepu sa protesteze, incercand sa ignore inima care incepuse sa o intepe atunci cand el se apropie mai mult de ea.
Ayame continua sa protesteze dar acesta ii puse dupa cateva minute un deget pe buze, impiedicand-o sa mai rosteasca inca un cuvant in plus. Apucand-o de mana, o lipi de trupul sau plin de muschi. Cu mana stanga o strangea de mijloc, tinand-o lipita de corpului lui, in timp ce cu cea dreapta ii mangaia spatele coborind spre fundul bombat. Pe neasteptate, inainte ca mana sa sa ajunga la fundul ei, isi baga cealalta mana in parul lung, matasos si tragandu-i capul pe spate o saruta. Ii trasa conturul buzelor cu limba sa, apoi ii musca usor buzele si vazand ca nu il lasa sa patrunda in locul acela plin de arome minunate o musca mult mai tare, facand-o sa isi deschida gura pentru a lasa sa iasa un mic tipat de uimire. Acesta nu rata ocazia si nelasand-o sa tipe, ii invada gura cu limba lui. Se purta ca un adevarat invadator, cautand locurile cele mai dulci ale gurii ei si exploatandu-le la maxim. Dupa ce o saruta, o lua in brate fara nici un efort, ignorand incercarile de a nu-l lasa sa o ia in brate si o duse in fata patului. Dand baldachinul la o parte o aseza atent pe saltea, insa pana sa se urce ea se rostogolise si se daduse jos. Incerca sa fuga, dar o prinse din urma si apucand-o de mana dreapta o trase spre el. Ayame se lovi de corpul lui masiv si aproape ca se prabusise, insa o prinse inainte sa atinga podeau si o imbratisa aproape sufocand-o. Fara sa zica un singur cuvant sau sa se enerveze pentru ca a incercat sa scape, o lua in brate, ingropandu-si chipul in parul ei si o duse din nou la pat, dar de data aceasta se urca tinand-o strans in brate. O aseza pe salteaua moale, punandu-si mainile peste ale ei si sarutand-o, posedandu-i toata gura. U putea sa isi miste decat picioarele deoarece acesta statea peste ea, trupul lui lipit de al ei, imobilizandu-i talia cu ajutorul picioarelor. Dupa ce saruta fiecare centimetru al fetei ei, cobori jos sarutandu-i gatul apoi cu mana stanga ii rupse camasa subtire pentru ca limba sa sa poata sa se joace cu sfarcurile ei tari. Ajungand la sfarcurile tari, Ayame incepu sa vorbeasca.
-Ikusa, te rog, nu... nu face asta... vocea conducatoarei trada nesiguranta si frica de inca o dezamagire.
Stia ca vocea ei trada si o dorinta de a-l avea atunci si acolo dar pretul acelei dorinte o ingrozea. Deodata simti nevoia de a-l vedea, de a-i vedea fata asa ca incerca sa isi ridice capul si reusi cu greu, numai ca in locul lui Ikusa se afla Lucifer. Vazandu-i chipul si recunoscandu-l incerca sa se ridice, sa scape si, spre surprinderea ei, reusi. In momentul in care reusi, se trezi brusc in pat singura, invelita cu cearceaful fin, rozaliu. Era transpirata toata si tremura usor din cauza brizei reci ce venea de afara. Se uita in jur pentru a se convinge ca a fost doar un cosmar, acelasi care o bantuia in fiecare noapte, in care Ikusa venea sa faca dragoste cu ea dar undeva pe drum era inlocuit de Lucifer. Se dezveli, indreptandu-se spre balcon pentru a lua o gura de aer proaspat cand vazu ca are camasa sfasiata. Atunci il auzi. Ceea ce se intamplase in acea seara nu fusese un vis, constientiza ea furioasa.
-Nu puteai sa te lasi in voia sentimentelor? O intreba Lucifer putin frustrat.
I se vedea conturat organul prin pantaloni negri-verzui pe care ii purta.
-Nu ai ce cauta aici! Spuse ea jumatate soptind, jumatate tipand, in timp ce facu patura sa vina la ea si se infasura in aceasta, acoperindu-si goliciunea.
Apoi, pe neasteptate, emana din mana dreapta o mingie de energie. Din pacate Lucifer se feri, aparand in spatele ei si punandu-i mana pe barbie. Ayame se smuzi, fugind din bratele lui. Nu prea avea ce sa ii faca. Diferenta de putere dintrei ei doi era imensa, nu avea nici o sansa sa il invinga.
-Ntz... ntz... ntz. Nu este frumos ce ai facut, zise el zambitor.
-Da, Lucifer, nu stiam ca este un sfat deghizat. Te invit sa imi parasesti incaperile si sa ma lasi in pace.
-Oricum, gresesti cand spui ca nu am ce cauta aici, regina mea. Nu te-ai intrebat niciodata, in aceste doua saptamani, de ce tot apar in visele tale?
-Esti cel mai mare cosmar al meu, este si normal sa ma terorizezi si oricum asta faci tu. Terorizez pe toata lumea care intra in contact cu tine.
-De fapt, te terorizez doar pe tine, ar trebui sa te simti flatata. Stii ca ti-am zis ca o sa iti spun de ce nu te las in pace in ultima ta seara ca muritoare?
-Da... imi amintesc, zise reticenta.
-Ei, bine, a venit momentul. Trebuie sa te trezesti si sa vii langa mine ca si regina mea. Amandoi vom domni peste ingeri si demoni! Afirma Lucifer cu un ton pasional si cu mult suflet.
-Esti nebun! Nu te apropia de mine!
-O, ba nu. Trebuie sa iti amintesti si voi fi rabdator pentru ca stiu ca nu va mai dura mult, o sa vezi. O sa iti aduci aminte despre noi doi si o sa vezi ca am fost facuti unul pentru celalalt.
Nu o mai lasa sa spuna nimic, luand-o prin surprindere cand aparu la cativa centimetri de ea si punandu-i palma pe frunte o facu sa adoarma instantaneu. O prinse in brate inainte sa cada si o puse in pat, invelind-o.
-Acum dormi, regina mea, maine o sa ai o zi plina, zise el sarutand-o tandru pe frunte, mangaindu-i parul.
Se mai uita o singura data la ea zambind diabolic dupa care disparu, lasand intunericul sa il inghita.

In camera lui Ikusa

In camera alaturata de cea a conducatoarei, doar la cativa metri departare, dormea Ikusa. Visul sau era dominat de amintiri, de ceea ce se intamplase cu foarte putin timp in urma.
„-Nu ai puterea necesara sa o iei din mainile mele, zise Lucifer foarte increzator.
-Cine esti si ce vrei cu Ayame?
-Sunt cel care ii poate oferi ce vrea ea, zise el misterios.
-Poftim?
-Da. Esti atat de orb. Lasa-ma sa te luminez. Se simte atat de singura incat m-a lasat sa o sarut, a fost atat de usor sa o vrajesc... nu s-a impotrivit mai deloc. Si stii de ce? Pentru ca tu i-ai frant inima.
-Nu... sopti Ikusa nevenindu-i sa creada.
-Ba da... il imita Lucifer, batjocoritor. Asta este doar inceputul. Acest sarut nu inseamna decat inceputul. Va veni ea singura la mine si tu cu standardele tale nu vei mai putea sa faci nimic, zise demonul si apoi o arunca pe Ayame spre Ikusa, care imediat o prinse.
-Asteapta si vei vedea, Narkangelule, o sa o pierzi. O sa vezi cum in fiecare zi ce va trece ea se va stinge si nici unul dintre voi nu va putea face nimic, spuse asta si disparu lasandu-i singuri.”
Narkangelul avea impresia ca se afla in fata unui film si este un simplu spectator. Apoi filmul se opri si in momentul in care crezu ca acel cosmar se terminase inca o scena mai apare in fata ochilor sai.
„Se afla intr-o camera ciudata, in care toate lucrurile erau in nuante de rosu si negru. I se parea straniu dar nu era pentru prima data cand se gasea in acea incepere. Se uita in jur pentru a gasi o fereastra, ceva care sa ii indice unde se afla, insa pana sa gaseasca asa ceva auzi o voce care il facu sa incremeneasca.
-Buna MoonBlood.
Seriozitatea din vocea celui care a vorbit nu anunta ceva bun. Ceea ce i se parea suspect, era faptul ca nu i se adresase dupa numele lui sau dupa casta sa ci dupa rangul pe care il avea ca FallenAngel. Se intoarse cu fata la el si ramase uimit cand il recunoscu pe Lucifer. Acesta statea in fata lui, zambindu-i in acelasi mod calduros dar acel zambet ii baga frica in oase mai rau decat daca nu ar fi zambit deloc.
-Buna, Lucifer.
-Ma cauti pe mine sau pur si simplu ai gresit camera? Il intreba Lucifer cu masca de calmitate absoluta incepand sa se fisureze dezvaluind furia ce clocotea dedesupt.
-De fapt, chiar pe tine te cautam, marai Ikusa.
In acel moment Ikusa semana cu un tigru siberian ce este gata sa isi atace prada. Era greu sa isi pastreze calmul cand simtea tensiunea dintre ei.
-Chiar ma intrebam cand o sa ai curajul sa ma infrunti, zise el incercand sa il provoace pe MoonBlood la o lupta.
-Nu am venit sa ma lupt cu tine, zise incercand sa se calmeze.
Simtea cum incet sangele incepea sa ii arda venele, circuland cu o viteza incredibila. Vroia sa se bata cu el, vroia sa ii dea o lectie infumuratului. Inca un cuvant rostit de sus si avea sa il invete minte, poate si niste maniere. Urmarea cum fiecare cuvant ii iesea pe gura si se pregatea ca un tigru sa loveasca. Stia ca era mai puternic dar isi jurase ca nu avea sa iasa din acea bataie intreg.
-Oricum, nici nu ai putea sa ma dobori, micutule.
Asta era. Acesta era cuvantul care a dezlantuit iadul. Ikusa il lovi cu pumnul in abdomen iar Lucifer luat prin surprindere zbura cativa metri in spate. In timp ce demonul se ridica Narkangelul facu sa apara sabia lui cu lama alba si intr-o secunda varful sabiei atingea gatul adversarului amenintand sa dezvaluie ce se afla, de fapt, sub acea piele extrem de alba. Narkangelul banuia ca sub ea se ascunde o piele de sarpe, care de altfel l-ar fi caracterizat mult mai bine. Lucifer nu se clinti. Se uita cu ura in ochi lui, daca ar fi putut, l-ar fi omorit doar cu o singura privire. In clipa urmatoare Narkangelul se trezi cu demonul in fata sa, uitandu-se batjocoritor direct in ochii lui negri.
-Nu intelegi. Stiu de ce ai venit si sa stii ca nu o poti avea, iar daca ne vom lupta pentru ea, atunci tu vei pierde. Asa ca pleaca de aici pana nu ma supar si te omor.
Refuzand sa se dea batut, Ikusa se intoarse cu fata la adversarul lui si ii trimise o flacara albastra in abdomenul. Lucifer se dadu un pas inapoi, speriat de focul care il ardea ingrozitor si pe care nu putea sa il faca sa dispara. Nu isi daduse seama cand Narkangelul facuse sa dispara sabia si sa apara o flacara de culoarea albastra.
-Nu ma mai subestima!
O alta flacara se apropia de el, dar de aceasta data era pregatit. Ca atac, Lucifer trimise o mingie neagra care la contactul cu atacul adversarului sau exploda absorbind atacul si disparand si el. Ikusa furios, isi scoase sabia din nou la iveala si vru sa il atace pe demon dar se opri cand auzi usa deschizandu-se.
Sacred Wings aparu in camera, insa nu putea sa o vada prea bine deoarece intunericul o apara de ochii lui iscoditori.
-Ce se intampla aici? Intreba ea uitandu-se la sabia din mana lui Ikusa.
-Nimic, raspunse Lucifer. Nimic care sa te intereseze. Ce cauti aici? Ce vrei?
Printul intunericului se uita furios la cea care aparuse asteptand ca aceasta sa spuna ceva. Mana dreapta si-o tinea ascunsa la spate si forma o alta mingie neagra cu care sa il atace pe Ikusa. Nu isi dadu seama ca Sacred Wings vede acel atac si il va impiedica.
-Iesi afara, ii spuse ea lui Ikusa cu o voce grava, in timp ce se uita in ochii egalului ei incercand sa il faca sa isi plece capul.
Narkangelul se vazu nevoit sa iasa, stia mult prea bine ca nu putea sa se masoare nici cu el, nici cu ea. Fierbea de furie si se simtea neputincios in fata rivalului sau. Cu greu puse mana pe clanta si deschise usa pierzandu-se in intuneric. Din pacate nu reusi sa dispara atat de repede cum a vrut deoarece auzi ultimele cuvinte rostite de Lucifer.
-Nu o poti avea. Este a mea! Sa iti fie clar acest lucru! Tipa el pentru a fi sigur ca Ikusa il aude.
Isi lasa capul in jos, simtindu-se ca ultimul inger de pe pamant in acel moment deoarece a parasit lupta ca un las. Nu va mai putea niciodata sa o priveasca in ochi pe regina inimi lui stiind ca nu a avut curajul sa lupte pentru dragostea lor.”
Se trezi brusc din acel vis, plin de transpiratie. Se dadu jos din pat si ignorand faptul ca era doar in boxeri, iesi din camera sa indreptandu-se sprea cea a conducatoarei, care nu era decat la cativa pasi departare.
Ridica mana pentru a bate in usa dar ramase asa, cu ea ridicata, gandindu-se daca era bine sa o deranjeze. Se intoarse in camera lui, zicandu-si ca regina lui nu trebuia deranjata la o ora atat de tarzie pentru nimic. Si oricum, nu putea sa apara, asa, in miezul noptii la aceasta in camera dupa ce o evitase de cand ajunsesera in Eden.
Nu stia ca de partea cealalta a usii, Ayame statea rezemata, neavand, nici ea, curajul sa iasa pentru a se duce in camera lui in cautare de alinare si protectie. Vraja lui Lucifer nu dura decat cateva minute, dupa care se trezi speriata si statea jos rezemata de usa, plangand incet din cauza drumului pe care trebuia sa mearga.



Răspunsuri în acest subiect
Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-09-2009, 06:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-09-2009, 11:08 PM
RE: Aripi insangerate - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 16-09-2009, 10:29 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 19-09-2009, 10:21 PM
RE: Aripi insangerate - de Zyspar - 20-09-2009, 12:24 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-09-2009, 10:20 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-09-2009, 02:23 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 27-09-2009, 09:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-09-2009, 08:53 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 02-10-2009, 04:31 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-10-2009, 10:32 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-10-2009, 10:38 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-10-2009, 10:09 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-10-2009, 09:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-10-2009, 02:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-10-2009, 12:44 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 27-10-2009, 01:12 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-11-2009, 03:30 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 04-11-2009, 05:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-11-2009, 08:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-11-2009, 12:45 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-11-2009, 01:53 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 25-11-2009, 03:05 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 30-11-2009, 02:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-12-2009, 01:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-12-2009, 04:28 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 04-12-2009, 04:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-12-2009, 11:12 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 07-12-2009, 09:42 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 10-12-2009, 03:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-12-2009, 02:41 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 14-12-2009, 06:11 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-12-2009, 11:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 16-12-2009, 08:47 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-12-2009, 12:33 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2009, 03:21 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-12-2009, 12:51 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 22-12-2009, 11:42 PM
RE: Aripi insangerate - de A'Svear - 23-12-2009, 08:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 24-12-2009, 02:08 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 24-12-2009, 05:14 PM
RE: Aripi insangerate - de Axxa.No.Way - 25-12-2009, 12:14 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-12-2009, 02:09 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 26-12-2009, 03:17 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-12-2009, 01:38 AM
RE: Aripi insangerate - de Axxa.No.Way - 29-12-2009, 07:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 30-12-2009, 03:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 15-01-2010, 12:37 AM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 15-01-2010, 08:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-01-2010, 11:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-01-2010, 11:29 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-02-2010, 02:19 AM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 06-02-2010, 12:52 PM
RE: Aripi insangerate - de marya - 06-02-2010, 03:36 PM
RE: Aripi insangerate - de Aly - 10-02-2010, 02:51 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-02-2010, 08:24 PM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 12-02-2010, 11:20 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 16-02-2010, 01:48 AM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 19-02-2010, 11:07 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-03-2010, 05:44 PM
RE: Aripi insangerate - de Minnie - 11-03-2010, 10:37 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 16-03-2010, 07:36 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-03-2010, 01:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-03-2010, 02:19 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 01-04-2010, 12:06 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 06-04-2010, 10:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 09-04-2010, 04:20 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 12-04-2010, 03:31 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-04-2010, 12:38 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 17-04-2010, 12:56 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-04-2010, 05:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 22-04-2010, 03:34 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 22-04-2010, 05:35 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 28-04-2010, 07:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 03-05-2010, 06:05 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-05-2010, 09:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 11-05-2010, 09:30 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-06-2010, 08:41 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 04-06-2010, 04:54 PM
RE: Aripi insangerate - de TrieuTriTrinh - 05-06-2010, 04:07 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-06-2010, 01:27 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 21-06-2010, 04:48 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-07-2010, 05:18 PM
RE: Aripi insangerate - de dark.blue - 04-07-2010, 04:15 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 05-07-2010, 08:40 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-07-2010, 08:47 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 11-07-2010, 01:49 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 12-07-2010, 02:55 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 05-08-2010, 12:33 PM
RE: Aripi insangerate - de dark.blue - 10-08-2010, 10:39 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-08-2010, 06:24 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 26-08-2010, 08:48 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 27-08-2010, 08:45 PM
RE: Aripi insangerate - de Akane Hime - 01-09-2010, 08:22 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 23-09-2010, 03:27 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 23-09-2010, 07:59 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 22-10-2010, 03:28 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-11-2010, 09:40 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 14-11-2010, 07:13 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 23-11-2010, 10:00 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2010, 04:49 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 18-12-2010, 05:32 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 18-12-2010, 10:04 PM
RE: Aripi insangerate - de Hanna2300 - 18-12-2010, 10:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 19-12-2010, 03:16 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 20-12-2010, 11:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 21-12-2010, 12:19 AM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 21-12-2010, 07:53 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 22-12-2010, 09:38 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 24-12-2010, 02:24 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 08-01-2011, 12:11 AM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 08-01-2011, 04:39 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 29-01-2011, 04:15 PM
RE: Aripi insangerate - de Whisky - 30-01-2011, 04:43 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 08-02-2011, 08:11 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 13-02-2011, 04:06 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 13-02-2011, 07:09 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 13-02-2011, 07:34 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 19-02-2011, 04:18 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 19-02-2011, 06:50 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 19-02-2011, 11:20 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 20-02-2011, 05:09 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-03-2011, 07:52 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 18-03-2011, 08:46 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 19-03-2011, 11:01 PM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 23-03-2011, 05:19 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 01-04-2011, 07:50 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 01-04-2011, 09:47 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 01-04-2011, 09:57 PM
RE: Aripi insangerate - de Reine - 06-04-2011, 02:37 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 04-05-2011, 07:37 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 04-05-2011, 08:43 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 29-05-2011, 09:26 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 13-06-2011, 07:00 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 13-06-2011, 10:27 PM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 15-06-2011, 09:21 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 03-07-2011, 02:54 AM
RE: Aripi insangerate - de Lanna - 06-07-2011, 04:25 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 16-07-2011, 01:14 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 17-08-2011, 07:19 PM
RE: Aripi insangerate - de Dark Blue - 21-08-2011, 03:06 AM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 10-09-2011, 05:01 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 12-10-2011, 10:17 AM
RE: Aripi insangerate - de ciupaciup - 12-10-2011, 06:23 PM
RE: Aripi insangerate - de Bad Blood. - 15-10-2011, 04:49 AM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 30-10-2011, 12:59 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 18-12-2011, 03:38 PM
RE: Aripi insangerate - de BloodyInnocence - 07-02-2012, 12:35 AM
RE: Aripi insangerate - de Katniss - 08-02-2012, 01:46 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cand imaginatia prinde aripi yume^^ 4 3.011 23-04-2012, 08:25 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Ritmuri insangerate nimeni 29 15.318 31-12-2011, 03:32 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Bataie din aripi Ichigo. 2 2.313 02-06-2011, 10:24 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Zbori fără aripi ÅŸi zâmbeÅŸti plângând. Lust. 4 3.196 13-04-2011, 09:42 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Aripi frante Child Of Sunset 12 7.479 25-11-2010, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Aripi negre bluedark 0 1.997 30-08-2010, 09:01 AM
Ultimul răspuns: bluedark
  ÃŽi vei da ingerului care nu poate zbura…aripi? Axxa.No.Way 39 26.956 20-02-2010, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Irukandji
  Cand demonul prinde aripi Irukandji 13 9.548 19-10-2009, 06:29 PM
Ultimul răspuns: Baunne
  Ingerii nu zboara,fara sa aiba aripi Lexi 2 2.555 23-06-2009, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Lexi


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)