Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ne amintim de vechile desene animate ale Jetixului.

#26
Si eu am prins FOX KID si JETIX :X:X:X akum e Disney chanel 22 Nui corect:??
Eu ma uitam la:

Printesa Sissi [ doamne cat imi placea inca pot sami aduc aminte ce rochie avea si cum calarea24 ]
Cei cu Andy [ imi placeau farsele lui odata am incercat sa fac si eu si nu mia iesit si am reusit dects a capat o pedeapsa bine meritata21 ]
Copii de la 402 [ Jessy era un copil tembel raw pot zike :ha:]
Viata lu Louie [ sau cum so scrie24 doamne cat puteam sa rad atunci eram un pitik mik :perv: ]
Spioancele [ cat ma uitam la astea o.O" si ink mas mai uita la ele]
Familia Tofuu [ le adoram si pe astea]
Witch [ am si carti cu ele si creioane caiete ink imi plak dar kam mult mov roz akum mi sa akrit =_= de aceste culori la kat leam vazut ]
Dexter [ doamne el zicea "capodopera mea e gata" si DeeDee "cei butonul asta?" apasa si PUUFF total sa distrus 21 ]
Si multe altele eu nu am prins chear toate desenele vechi dar ma bucur ca panaa akum leam avut dar akum cum am mai zis este Disney Chanel >.< din acest serial ma uit dect la Jonas Brothers, Sony si steluta norocoasa si cred ca c-am atat :yada:
Ne baga cu forta pe gat Hana Banana s domnul mustacila [ o scarbosenie de nedescris si cu cateaua aia Brandy doamne >.< bleah] sau Charlie >.< numi plke aia si cu ala cu pisika neuna aa Domnul Kat =_= o alta tampenie industriala premordiala X_X Imi pare rau ca acum sunt asa desene unele pote is frumoase dar alea de dinainte erau superbe akum daca ar mai fi makar unu dintre desenele vechhi as renunta si la calculator doar sa ma uit :X
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de Aly - 28-10-2007, 11:35 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de shizune-sama - 30-01-2008, 12:42 AM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de ღ ஜ♥ Black~RoSe ♥ஜ ღ - 17-04-2009, 12:24 PM
RE: Sa ne amintim de vechile d.a. ale Jetixului. - de Daria - 07-09-2010, 10:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desene animate vechi si foarte vechi Magica Bloom 11 36.710 15-05-2014, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 18.330 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Ce desene animate va plac cel mai mult acum? Magica Bloom 11 11.785 10-06-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Red Baron
  Desenele animate de pe posturile straine Magica Bloom 1 4.719 05-04-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)