Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Episodul sau faza preferata

#5
Of,greu de ales,toate seriile sunt super tari!!!Dar vreo cateva faze o sa enumar.
Primul sarut dintre Yuki si Shu,bestial.Mi-a placut atunci cand Shu la muscat de ureche pe Yuki.Atunci cand Yuki doarea sa se insoare iar Shu a aparut imbracat in femeie si tatal lui mai n-a facut infarct))))Apoi Yuki zice:-Shuichi dute acasa iar Shindo:-Yuki mi-ai zis pe nume,m-ai zi odata! si a inceptu sa se invarta in jurul lui ca un catelus.Apoi cand Tatsuha s-a dat la Shindo,intra Yuki in camera,si nu mai stiu exact dialogul,dar la un moment dat,Shu ii zice lui Eiri iubitul meu,iar acesta ii raspundecall meui ii zici tu iubitul meu? Am ras cu lacrimi)))Inca o faza,Yuki a inceput sa planga,dupa care statea culcat si se enerva pe Shu ca nu mai tacea.-Taci,de 6 ani n-am mai plans si ma doare capul.-Yuki esti super......cred ca ai avut un trecut dubios,de fapt ai avut un trecut dubios!(si se rade ca un apucat,iar Yuki a ridicat capul si a zambit.Mia placut enorm aceasta faza,)Aaaaaaa,eu vad ca incep a descrie tot anime-ul))))))Tre sa ma opresc...nu,mai spun si ceva despre OVA.Faza cand Tatsuha face voodu iar Yuki se preface ca il doare.Cand Shu viseaza cum Yuki vrea sa-l biciuiasca,hahahaha)))Cand Yuki viseaza cum Shuichi ii sta in brate:-Oare aceasta e iubire? Momentul cand Shu canta In The Moonlight,m-a impresionat profund. Si sa trec din nou la anime,atunci cand Sakuma canta iar Shuichi a cazut in genunchi,foarte frumos.
Gravitation e un anime care pe mine m-a impresionat foarte mult,e interesant,amuzant si foarte romantic.Sper din tot sufletul ca producatorii se vor gandi la o continuare caci e pacat ca totul sa se termine aici.
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna



Răspunsuri în acest subiect
Episodul sau faza preferata - de Lye - 29-12-2007, 07:14 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de AnDrE Neko - 28-01-2009, 07:36 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de myuu - 02-02-2009, 08:39 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Isuzu - 23-02-2009, 05:34 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de haruna_L_shuichi - 28-02-2009, 05:52 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de kame. - 18-06-2010, 06:47 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de DeDal N. - 26-11-2010, 08:40 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Ichigo. - 05-04-2011, 06:31 PM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Alicia - 24-08-2011, 11:58 AM
RE: Episodul sau faza preferata. - de Elyy - 04-09-2011, 02:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Replica preferata din anime Addeh 1 3.775 09-01-2012, 07:44 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)