Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16)

#1
Buna tuturor ,numele meu este sakura si va voi spune povestea mea.

Stau in pat si ma gandesc la ziua ce va urma .Maine va fi vestivitatea de premiera petru primul meu an de liceu sunt extrem e emotionata si de curioasa .Oare cum vor fi colegii?Vor fi rai?Vor fi increzuti?Ma vor place?Oare cum vor fi profesorii?Vor fi exigenti?Vor fi prea buni?M’am pierdut intr-un sir de intrebari ce-mi mistuie capul de trei luni de zile .Intr-un final somnul ma cuprinde.
Ziua a venit repede ma scol trezita de cesul meu .Ma dau jos din pat si ma indrept catre baie unde ma aranjez .Cobor scarile ,parintii mei ma asteapta sa ma conduca la scloala.Mananc ceva si ma urc in masina , pe drum parintii mei ma incurajau san u am emotii ca totul va fi bine, ma-m linistit putin .Lundu-ma cu vorba cu parintii mei am ajuns la scoala ,ma dau joc si observ o gramada de copii care au venit la un inceput de an.Vestivitatea se tinea in sala de sport ,era o sala mare de sport plina cu tot felul de echipamente ,in fine, dupa ce profesorii ne-au urat un an scoalar bun ne-au artat clasele unde vom invata.Ies din sala si in drum catrea clasa mea il vad pe el………era sprijinit de perete fumand o tigara ,s-a uitat la mine ,privirea lui era ca doua eclipse m-a cucerit complet s-a apropiat de mine, simtem cum corpul imi vibra
-Buna papusa,ce clasa esti?
-buna pai a 9-a
-arati bine pentru o pustoaica de 15 ani,spuse el un timp ce ma studia
-multumesc….cred.
-Cum te cheama?
-Sakura Haruno!
-Pe mine Sasuke Uchiha.A spus Uchiha?Era fiul lui Fugaku Uchiha marele magnat?Incantat
Am plecat de langa el petru ca se sunase mi-a spus ca sigur ne vom mai intalni.Ma indrept catre clasa mea .Intru si ma asez intr-o banca langa mine se aseaza o fata satena cu ochii negri .
-buna,numele meu este Sakura Haruno
-buna numele meu este Julia Uchiha.Julia Uchiha .probabil era ruda cu sasuke.incantata
-De asemenea
Prima zi de scoala a trecut repede m-am imprietenit cu Julia ,am invitato dupa ore la mine sa ne facem temele pentru a 2-a zi .La iesirea din scoala ne-am intalnit cu Sasuke care ma prins de brat si ma tres catrea el
- ce faci pisicuto?Sakura…nu?
- da sakura, bine ma duc acasa.tu ce faci?
- Hmm foarte bine iubito
- Sakura nu-l lua in seana .spise Julia in timp ce ma trage de brat catre ea.Sasuke la-so in pace..este prietena mea
- Vezi-ti tu de treaba ta…..
Am plecat de la scola si am ajuns la mine acasa unde mama ne pregatea ceva de mancare .Am urcat la mine in camera unde Julia mi-a zis ca are ceva sa imi zica ,ne-am asezat pe pat
- Sakura , te avertizez in legatura cu sasuke
- A jost o gluma faptul ca mi-a zis “iubito” relaxeatza-te
- Sakura , Sasuke e fratele meu si il cunosc bine el este …..un….afemeiat….Vrea numai sa se culce cu tine sakura…..
- Face asta cu toate fetele?
- Da……sa culcat cu toate colegele mele din clasa a 8-a si nu numai ,este un afemeiat ,iubeste femeile mai mult decat orice…..crede-ma ….
-bine..am sa-l evit
Dupa cetava ore de invatat Julia a plecat acasa iar eu mi-am pus un film si am adormit cu gandul la Sasuke .[/size]



Răspunsuri în acest subiect
Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de Extreme Colors - 06-07-2009, 12:39 AM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de Ramonitzz - 06-07-2009, 01:17 AM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de Extreme Colors - 06-07-2009, 03:37 PM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de sakura_love_sasuke - 06-07-2009, 07:23 PM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de Extreme Colors - 06-07-2009, 09:05 PM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de Extreme Colors - 09-07-2009, 08:07 PM
RE: Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) - de ***candy bar*** - 13-07-2009, 12:34 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Ce Inseamna Psihologie KitKat 0 1.947 10-09-2012, 02:00 PM
Ultimul răspuns: KitKat
  A fi diferit, nu inseamna a fi ciudat Anna 20 10.136 16-10-2011, 05:59 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.476 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.801 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.917 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.294 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Inceputul are intodeauna si un sfarsit, dar asta nu inseamna ca totul se v-a termina. MemoriesOfNobody95 3 2.858 21-04-2010, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Iubirea Inseamna Sacrificiu [+16] hinata_rock 0 2.295 22-12-2009, 03:55 PM
Ultimul răspuns: hinata_rock
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.151 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.754 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)