Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare

#1
Salutare tuturor

Ma numesc Valentin, am 19 ani din Braila.Am terminat liceul "D.P. Perpessicius", profil filologie si ma pregatesc pentru examenul de bacalaureat.
Am venit pe aici mai mult din curiozitate si pentru ca doream sa mai postez pe un forum si de ce nu, sa-mi fac prieteni Smile
Sunt o fire destul de sociabila, insa destul de nesuferit daca sunt calcat pe "coada".
Muzica mea preferata: sunt adeptul muzicii rock, in special metalul simfonic, de exemplu: Nightwish, Within Temptation, After Forever, Lacuna Coil si putin goth cum ar fi : Sirenia si Epica, insa ascult si alte genuri : dance, pop etc...
Anime-uri favorite: Slayers, Inuyasha, Elfen Lied..nu sunt un fan inrait al anime-urilor.
Hobby-uri: Petrec destul de mult timp in fata pc-ului, sunt un gamer inrait(Warcraft 3, in special Dota, Lineage 2 , World of Warcraft, Demigod si lista poate continua...), imi place sa scriu si sa petrec timpul cu prietenii in padure la marginea raului.
Well, daca mai doriti sa stiti ceva despre mine, sunteti liberi sa ma intrebari orice doriti.


La revedere Smile



Răspunsuri în acest subiect
Salutare - de Escapist - 17-06-2009, 12:18 AM
Re: - de Zuppy - 17-06-2009, 12:18 AM
RE: Salutare - de Hades - 17-06-2009, 12:42 PM
RE: Salutare - de Teh - 17-06-2009, 06:39 PM
RE: Salutare - de Escapist - 17-06-2009, 08:51 PM
RE: Salutare - de ~UmeniiAyane~ - 17-06-2009, 09:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.574 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)