Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haru wo Daiteita: Winter Cicada

#2
Am intrat si eu pe la sectiunea de yaoi/yuri sa vad daca exista anime despre care sa nu fi scris ceva si am gasit topicul pentru winter cicada. L-am vazut de muuult timp, nici nu mi stiu acum cat timp, si doar o singura data, asta pentru ca nu mi s-a parut ceva extraordinar. Cel mai mult mi-a placut povestea, a fost originala si interesanta, putin cam prea tragica pentru gusturile mele, dar pana la urma in asta consta originalitatea. Uf...acum ca stau sa ma gandesc nici nu mai stiu numele persoajelor, dar mi-e prea somn ca sa stau acum sa revad anime-ul [e pe undeva prin PC in caz caz o sa vreau sa-l revad4]. Hm..nu stiu daca mi-a placut mai mult ca Haru wo Daiteita sau nu... La grafica nu se pune problema ca sa fac diferenta singura, asa ca mai raman povestea si scenele de sex...ca poveste, e mai captivant Winter Cicada, dar nu si ca scene yaoi, pur si simplu nu ma incanta ideea ca un tip invalid sa se culce cu altul..it's quite strange65
Oricum se merita vazut, macar in lipsa de un yaoi mai bun 71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de aoixtenshi - 02-05-2009, 10:21 AM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de myuu - 28-03-2010, 03:19 AM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de Twisted - 07-09-2010, 04:42 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de DeDal N. - 18-03-2011, 01:52 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de MsCreed - 22-05-2012, 07:08 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de Rain - 15-12-2012, 11:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Haru wo Daiteita Lye 8 7.578 17-03-2011, 10:47 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)