Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prisoners of today

#15
Bun acum ma simt ca la reluarile alea proaste de la tv:)). Sa ma gandesc cum suna comm-ul pe care l-am lasat data trecuta..mdah nu cred ca mai stiu deci facem altul;))
Mmm..ce mult imi place ca profu e asa o figura si nu-l lasa deloc in pace pe Ayumu. Pana la urma nu poate sa nege ca ii place ce ii face Yuki pentru ca altfel nu s-ar purta astfel in prezenta lui si...totusi mi se pare ca se indragosteste prea repede de prof. Oricum proful imi datoreaza o scena yaoi detaliata..sa-l puna la respect pe Ayumu:)). Ce bine imi pare ca tatal lui l-a lasat inchis in internatul asta ca altfel nu puteam sa sper la viitoarele secvente yaoi si sa ma gandesc cum o sa ma topesc pe scaun=P~. Greseli..hm..parca ti-am insirat data trecuta teoria "chibritului" cu "sau" si "s-au" [asta daca nu ma insala memoria] si cred ca ai corectat acolo. In rest..capitolul e dragut..abia in astept pe urmatorul desi nu stiu cand apuc si eu sa mai trec pe aici.
V-am pupat:* si muuu~ult succes:bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Prisoners of today - de Yaku-chin - 21-04-2009, 05:02 PM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de myuu - 04-07-2009, 03:38 AM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de Dark~Melody - 05-07-2009, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Today a girl,tomorrow a vampire Lara 2 2.485 03-03-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)