Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prisoners of today

#5
Am trecut si eu pe aici asa cum am promis:D. Ideea ficului pare interesanta si oarecum originala mai ales cu privire la internat. Ma gandesc daca va scapa de aici si mai ales ce va face dupa ce va iesi, daca va iesi. Totusi cred ca nu o va face sau cel putin nu inca. Presimt o relatie dintre el si profesor si observ ca nu sunt singura care credea asta..deci poate ca asa e:D. Ar fi dragut, adica cel putin mie mi-ar placea...de fapt orice e legat de yaoi imi place:)).
Greseli poate am vazut una, doua de tastare, dar nimic important asa ca nu mai stau sa le caut. Ceea ce conteaza este modul in care i-ai realizat trecutul si i-ai prezentat sentimentele, iar acestea sunt bine evidentiate. Nu pot decat sa astept nextu' si sa va urez mult succes si inspiratie.
bye bye:*:-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Prisoners of today - de Yaku-chin - 21-04-2009, 05:02 PM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de myuu - 21-04-2009, 09:11 PM
RE: Prisoners of today (by Mitsukai Yoru and Yaku-chin) - de Dark~Melody - 05-07-2009, 04:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Today a girl,tomorrow a vampire Lara 2 2.476 03-03-2010, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)