Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SWEET and SPICY

#21
Hmm..well..n-o sa te contrazic ..probabil stii mai bn..probabil am confundat stilurile avand in vedere ca nu am avut timp sa ma documentez exact [asa cum am facut-o la scrima ]....cand am zis brat..m-am referit la cel care u zici..craul..w/e...cel cu fata..pe care sunt sigura ca e cel mai rapid..oriq l-ar chema..fiindca il practic..dar n-am inteles faza..ok e stilul broasca nu testosa [ same species different look..w/e ] dar park zisesesi ca stilul brat pe spate e bras..acu zici ca stilul broasca e bras..?? *confused..



16: Esec vs victorie



Huh?Unde naiba sunt?Asta imi ziceam in timp ce am deschis in sfarsit ochii ametita.Primul lucru care l-am vazut era un tavan alb luminos.Eram in Rai?Nu…cred ca eram la infirmerie…daca eram moarta cu siguranta nu ajungeam in Rai.
Am simtit o patura destul de groasa peste mine. Mi-am intors incet capul .Infirmiera vorbea cu Sunao.Ren si Sei stateau pe un pat.
Ren a observat primul ca m-am trezit.
‘Yui-chan!’zice el repede si aproape ca sare de pe pat.Sunao si Sei isi intorc privirile spre mine in acelasi timp.
‘Esti bine?’ ma intreaba el ingrijorat.Sunao ma lua de mana si avea o lacrima in coltul ochiului.Mi-a luat vreo cateva secunde sa imi amintesc ce se intamplase.
‘Fir’ar...am luat locul 2’bomban eu iritata.
‘Da... asta e important acum,’ zice Sei sarcastic.
‘Esti bine, Yui-chan? Sa sti ca ne-ai speriat,’ zice Ren venind langa patul meu.
‘De ce a trebuit sa te fortezi atat?’ ma cearta Sunao si ii cade lacrima pe obraz..
‘Ai fi preferat sa abandonez in mijlocul ultimului tur?Nicio sansa’ zic eu mai cu vlaga.Cred ca incet incet imi reveneam.
‘Gata!Diseara stai in pat!Nicio sansa sa mai exersezi...si maine nici sa nu-ti treaca prin cap sa participi la karate!’zice Sunao hotarata.’Nu-i asa Sei?’
‘Face ce vrea,’ zice el uitandu-se mai mult la pereti decat la mine.
‘Ar fi mai bine daca nu ar merge, nu dupa ce a patit,’ zice Ren
Ma ridic brusc in capul oaselor .Ma apucasera ametelile iar insa nu am lasat sa se vada.
‘Ati luat-o razna? Pana maine o sa fiu bine!’zic eu repede.
‘Nici gand...o sa lesini iar maine..trebuie sa te odihnesti’ spune Ren.
‘Ma odihnesc dupa..si-asa incepe vacanta!’ insist eu.
‘Te-ai fi inecat azi daca nu te scoteam din apa, maine s-ar putea sa fie mai rau. Las-o incolo de competitie. Ce incerci sa dovedesti, ca esti sinucigasa?’ zice Sei pe un ton mai sever.
Huh? Sei m-a salvat!? Extraordinar ! Cum Dumnezeu am reusit sa trec de la tipa cea rea la o damoazela la ananghie in doar 2 luni si jumatate de scoala?Acum chiar ca eram frustrata.
‘Nu,nu vreau sa dovedesc ca sunt sinucigasa,daca vroiam asta ma aruncam de pe o cladire sau ceva.’ Raspund furioasa.’Vreau sa-ti dovedesc c-o sa te inving la propriul tau joc...adica pretioasele tale arte martiale’
‘Daca tu iei maine locul intai, eu ma apuc de kendo,’ ma provoaca el.
Wow,asta m-a luat pe nepregatite.
‘Nu!Kawata-san ce ai facut!?’striga deodata Sunao la el iritata. Ah,Sunao ma stia intr-adevar prea bine.
Sei paru confuz de reactia violenta a lui Sunao.
‘Acum chiar ca nu are de gand sa renunte!’explica ea nervoasa.
‘Bravo amice,ai dat cu batu’n balta’il bate Ren pe umar.
Ma ridic din pat si ma apropii de el umflandu-mi pieptul mandra.
‘S-a facut!Daca maine castig te apuci de kendo!’.
‘Nu se poate! Kawata-san,retrage-ti repede provocarea!’ spune Sunao
‘Nici gand! Daca ea e destul de incapatanata incat sa participe si maine, n-are decat sa intre in spital,’ zise Sei furios si iesi din cabinet.
‘Nici sa nu-ti treaca prin cap!’striga Sunao.Oricum era deja prea tarziu , provocarea fusese lansata ,iar atunci cand cineva ma provoaca nu sunt atat de lipsita de bun simt incat sa nu-i accept provocarea.
I-am promis lui Sunao ca voi sta sa ma odihnesc toata ziua,in schimb ea ma va lasa sa particip.Binenteles ca a refuzat , insa o stiu mult prea bine,iar maine stiu ca ma va lasa sa plec,oricat de mult ar fi dorit sa ma opreasca.Plus ca stia mult prea bine ca daca ma incapatanez sunt in stare sa sar de la balcon si sa-mi rup un picior doar ca sa scap si sa ajung la competitie.


*
Sper sa-si rupa gatul. Cum poate fi cineva atat de incapatanat incat sa continue sa participe la competitii sportive cand e asa de obosit? Ai zice ca nu are minte deloc. Poate ca am suparat-o pe Sunao facand-o sa participe, dar trebuie sa se invete minte ca nu e invincibila si nu poate face orice. Poate atunci, ego-ul ei se va desumfla putin. Fetele din clasa adversa arata bine pregatite, cat despre adversarii mei... n-am vazut un grup mai mare de pampalai. Probabil au fost fortati sa participe, nici unul din ei nu pare a fi o provocare. Asta e, macar imi dezmortesc putin muschii.

Bun, sa incepem. Primul deja tremura inainte de a incepe lupta. Mai bine sa ii iau usor. Arbitrul fluiera si ne apropiem unul de celalalt. Prostul face greseala de a-si pierde cumpatul si sa alerge spre mine incercand sa ma intimideze. Ma dau intr-o parte, iar genunchiul meu stang il opreste. Un punct. Astept sa se ridice si apoi continuam. Desi s-a calmat putin, dupa o lovitura de picior in burta si un pumn in fata meciul s-a terminat si am intrat in semifinala.
Al doilea pare ceva mai sigur pe el. Dupa ce fluiera arbitrul nu sare la mine panicat, in schimb incepe sa imi dea tarcoale. Dintr-o data vine spre mine si loveste cu piciorul, parez si il lovesc cu podul palmei in piept. Se da inapoi, asteapta putin si apoi ataca din nou. Iar cu piciorul, lovind de mai multe ori. O tehnica buna, daca esti atent la ce face adversarul. Cand e destul de aproape ma las jos si ii matur piciorul de sub el. Cade cu o bufnitura si eu ma reped asupra lui si il lovesc cu pumnul in piept. Dupa ce se ridica arbitrul il intreaba daca poate continua... si el se da batut. Probabil si-a dat seama ca nu are sanse. Mai ramane unul.
Ultimul pare foarte sigur pe el, chiar zambeste. Bine, sa vedem ce sti. Imediat ce incepe lupta se repede spre mine lovind cu un picior si sus si jos, fortandu-ma sa ma dau inapoi pana cand ies din ring. Nu suntem la sumo amice, nu castigi puncte asa, dar daca vrei sa jucam dur, nici o problema. Il atac cu cateva lovituri de picior si apoi ma las repede in jos si il lovesc in burta. Dupa ce isi revine il atac din nou alternant intre pumn si picior pana cand trec prin garda lui si il lovesc din nou in burta. Inca o lovitura si l-am terminat. Dupa o scurta pauza vine el spre mine, lovind ca nebunul. Dar spre diferenta de primul adversar, loveste cu mai multa precizie si ma nimereste in piept. Incepe sa fie interesant. La urmatorul atac, sar, ma rotesc si lovesc cu piciorul.
Nu ma asteptam sa il lovesc, doar sa ajung aproape la aterizare pentru ca o data ce ating pamantul il lovesc cu piciorul in burta de jos si am terminat.
Toti incep sa urle de fericire, dar eu merg intr-o parte si astept sa inceapa luptele fetelor. Sa vedem ce poti, Gura Sparta.

*
Ii arunc o privire din partea opusa a ringului si ranjesc.O sa ii inchid gura o data pentru totdeauna acum.Sunao,Ren...uitati-va la mine sa vedeti cum sterg pamantul cu ei.
In nebunia de ieri am realizat abia spre seara ca uitasem complet sa-i spun lui Ren ca-l plac.D-aia se zice ‘nu lasa pe maine ce poti face azi’ asa ca astazi voi lua aceasta zicala de buna si orice s-ar intampla , dupa meci ii spun ce simt.
Prima oponenta.O stiam.Era din clasa 11 A: Milly nu – mai – stiu – cum.Nu stiu ce ar avea in comun ea si cu karatele ,insa oricum o sa ii rup fundul.
Lupta a inceput.A atacat prima exact cum ma asteptam.M-am intors exact inainte ca pumnul ei sa ma loveasca , am apucat-o de brat si am aruncat-o peste umar. 1 punct eu , 0 puncte ea.Al doilea atac a fost o incercare ridicola de a ma lovi in burta cu piciorul.I-am apucat piciorul am tras-o mai aproape si mi-am izbit palma de pieptul ei.S-a retras si a incercat inca o lovitura cu pumnul.I-am prins mana din nou si am lovit-o usor in coaste.
‘You’re out!’ zic eu si ii fac cu mana sa iasa din ring.
A doua oponenta parea mai panicata dupa spectacolul de dinainte.Ma simteam plina de energie si gata sa rup funduri iar daca frica o napadea atunci deja am castigat.
Am atacat-o eu...ceea ce a fost o mare greseala si o nechibzuinta.M-am grabit crezand ca am totul in palme si asta m-a costat.Fata se dadu intr-o parte si se apleca rotindu-se si punandu-mi piedica.Fir’ar,i-am dat un punct din pura greseala.
Pot sa jur ca l-am zarit pe Sei cu coada ochiului cum ranjea triumfator.Nici gand.A fost doar o lovitura.Atata tot.M-am ridicat fara probleme.Deci iti place sa te prefaci slaba ei?Lasa ca vezi tu.
Am ramas amandoua in pozitie defensiva.Nu aveam sa atac.hai sa vedem cine are nervii mai buni.Ea a cedat prima.M-a atacat incercand sa ma loveasca cu pumnul.Sigur se astepta sa ma rasucesc si sa procedez la fel ca si cu oponenta cealalta insa eu doar m-am lasat pe vine si i-am tras una in burta de am pus-o la pamant.Cand s-a ridicat m-a atacat mai necugetat cu picioarele insa eu ii evitam la mustata toate loviturile.Intr-o clipa m-am aplecat si de data asta i-am maturat eu picioarele.Deja era obosita si-si pierduse rabdarea.Ultima lovitura a fost absolut patetica.I-am oprit pumnul care imi tintise fata i-am rasucit mana,am imobilizat-o si apoi am pus-o la pamant.Si ai iesit si tu din joc papusa.




*
‘Deci, mergem maine sa-ti luam bokuto?’ intreaba Ren.
‘A ajuns in finala, dar nu a castigat inca.’
‘Ar trebui sa ai mai multa incredere in ea, e destul de rezistenta.’
‘Poate, dar pentru ca eu sunt campionul la karate si nu tu, cred ca o sa am incredere in parerea mea si iti zic ca nu are cum sa iasa castigatoare,’ ii zic incruntat.
‘Ramane de vazut,’ zice Ren zambind.
Chiar ca o sa vedem, o sa vedem cum pierde. Poate ca va reusi sa ofere o buna rezistenta, dar ma indoiesc ca va castiga. Are o luna de antrenament, daca adversara ei are mai mult nu are nici o sansa.
Recunosc ca s-a descurcat bine pana acum, chiar mai bine decat ma asteptam, dar pana aici i-a fost. Dupa ce aproape ca s-a inecat ieri si mai e si obosita, mai devreme sau mai tarziu va face o greseala. Sunao vad ca zambeste, din pacate nu cred daca va mai fi pentru mult timp si cu siguranta va da vina pe mine daca pateste ceva sora-sa. Dar cu ce sunt eu de vina ca e ea incapatanata?

*
Ultima concurenta.Pe ea sigur o stiam.Era presedinta clubului de karate.Hopa,se pare ca va fi putin mai greu sa o inving.Tipa parea increzatoare si cand fluierul suna nu ma ataca.Dar nici eu n-am atacat.Acum mai mult ca oricand trebuia sa am rabdare.
Tipa statea super relaxata si imi arunca un zambet de sus de parca eram mai rau decat o incepatoare.Ok,stiu ca trebuie sa astept insa defectul meu este ca atunci cand cineva ma provoaca trebuie sa fac ceva ca sa-i sterg zambetul de pe fata urgent.Am incercat sa ma abtin si am ramas nemiscata.Incerca sa ma provoace.Si tot continua sa faca gesturi care ma iritau si mai mult.Doamne...iarta-ma pentru slabiciunile mele.Mi-am ridicat mainile si m-am apropiat precaut.Ea a trecut imediat la o pozitie serioasa si dreapta.
Am atacat prima.Pumnul drept spre fata ei.Ea mi-a parat lovitura cu usurinta si picioarul drept se indrepta deja spre coasta mea.L-am blocat cu mana stanga si am apucat-o repede insa deja era prea tarziu ,pumnul ei drept ma izbi in piept.Fir’ar.
O priveam cu atentie.Era foarte stapana pe sine..Poate ca aici am pierdut in fata ei , dar oricum nu imi pasa de morala ci de fapte asa ca ma durea undeva ca ea era calma.O s-o bat mar!
Am atacat din nou.De data asta cu picioarele ,rotindu-ma.Ea para cu mainile loviturile si le devia.Apoi m-a agatat de un picior si era gata sa ma loveasca.Apoi am facut-o.Mi-am dat drumul la greutate si m-am lasat sa cad la pamant folosindu-mi singurul picior pe care il mai tineam pe pamant ca s-o izbesc.Am lovit-o ,insa m-am izbit violent de podea.
De data asta ea ataca.ii param cu greu loviturile rapide si din cauza ca ma izbisem de podea mana mea dreapta nu mai era asa bine ca inainte.Nu am putut sa opresc unul din pumni si iar a aterizat o lovitura asupra mea.Mai aveam o lovitura si ma scotea din joc.Ce sa fac?
Ea stia ca mai ii trebuia doar o sansa.A atacat ,insa si eu am atacat.Ne param loviturile reciproc dar nu ne opream.Nenorocita era buna.
Si-a aruncat pumnul spre mine.Eu am evitat la limita,insa stiam ca urmatorul pumn sau picior venea spre mine.Nu am avut de ales.Mi-am aruncat piciorul si am lovit-o in burta exact cand ea ma lovi pe mine cu palma in piept.
Deja era prea tarziu.
‘Midori Konogawa ,11 D , castiga!’
Poate ca eu o lovisem de 2 ori , insa ea ma lovise de 3 ori.Am pierdut mizerabil.Cineva sa imi puna capat zilelor ACUM!

*
‘Ti-am zis eu,’ ii zic lui Ren care arata atat de dezamagit, ai crede ca au declarat ca lenjeria intima sexy este ilegala.
‘Dar a luptat bine! Mai avea putin si castiga, cred ca merita felicitari, nu?’ protesta el.
‘Sigur ca da, merita felicitari ca a ajuns in finala si atat. Problema ei este ca nu poate sa accepte esecul. De cand am batut-o s-a infuriat asa de tare incat m-a vazut ca inamicul public numarul unu. Apoi cand a trebuit sa participe la karate, s-a fortat prea mult si a obosit atat de tare incat a lesinat ieri.’
‘Si ce e rau in a avea o personalitate plina de entuziasm?’
‘E rau cand actioneaza in loc sa gandesca. Trebuie sa se maturizeze,’ ii zic si ma indrept spre iesire.
‘Doar nu pleci.’
‘Si de ce nu?’
A luptat bine, da. S-a comportat prosteste, cu siguranta. Era doar o competitie intr-o clasa, la ce folos sa te agiti in felul asta? O sa aiba par alb inainte de treizeci de ani daca nu se potoleste. Ren n-are decat sa o dadaceasca, cineva trebuie sa ii arate ca nu e bine ce face. Sper doar sa nu-mi poarta si Sunao pica.
Vroiam sa ies din sala insa atunci am auzit.Intai au fost 2 palme apoi inca 2 si tot asa.Apoi intreaga scoala incepu sa aplaude lupta...nu..o aplaudau pe Yui.
‘Cel mai tare meci!’
‘Kawakuchi e cea mai tare!A luptat cu o experta in arte martiale.’
‘Daca mai era o lovitura ca regula atunci castiga!’
Asta spuneau toti din jurul meu.Am ramas surprins.Poate ca era incapatanata,si cu siguranta sunt mai bun ca ea ,si mai puternic...dar atunci de ce simteam ca am pierdut?
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess



Răspunsuri în acest subiect
SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 14-04-2009, 02:29 PM
RE: Sweet and Spicy - de Ryuu - 14-04-2009, 03:05 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 17-04-2009, 01:50 PM
RE: SWEET and SPICY - de Ryuu - 17-04-2009, 02:39 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-04-2009, 01:52 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 19-04-2009, 07:42 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 20-04-2009, 02:49 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 21-04-2009, 06:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 22-04-2009, 08:11 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 23-04-2009, 09:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-04-2009, 12:28 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 24-04-2009, 06:59 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-04-2009, 07:42 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 25-04-2009, 06:30 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-04-2009, 06:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 27-04-2009, 07:13 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 28-04-2009, 03:06 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 28-04-2009, 09:19 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 29-04-2009, 10:13 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 30-04-2009, 03:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 30-04-2009, 08:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 30-04-2009, 10:33 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 01-05-2009, 04:03 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 02-05-2009, 03:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de Kido - 04-05-2009, 04:49 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 04-05-2009, 08:26 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 05-05-2009, 08:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 05-05-2009, 08:58 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 06-05-2009, 09:09 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 07-05-2009, 09:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 08-05-2009, 08:06 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 09-05-2009, 09:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 10-05-2009, 10:27 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 10-05-2009, 08:40 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 10-05-2009, 08:55 PM
RE: SWEET and SPICY - de Yuki4ever - 10-05-2009, 09:22 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 11-05-2009, 09:53 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 13-05-2009, 06:32 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 13-05-2009, 09:35 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 15-05-2009, 12:51 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-05-2009, 07:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 18-05-2009, 10:19 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 22-05-2009, 09:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-05-2009, 05:38 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 24-05-2009, 05:50 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 24-05-2009, 06:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-05-2009, 09:47 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 28-05-2009, 05:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 30-05-2009, 09:59 AM
RE: SWEET and SPICY - de wasp - 03-06-2009, 10:22 AM
RE: SWEET and SPICY - de Annya_Anna - 08-06-2009, 02:03 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 10-06-2009, 04:14 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 11-06-2009, 03:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 11-06-2009, 10:46 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 13-06-2009, 02:31 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 14-06-2009, 10:25 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 15-06-2009, 03:55 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 15-06-2009, 10:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de iuliana - 17-06-2009, 07:11 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 17-06-2009, 08:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-06-2009, 12:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 18-06-2009, 01:27 PM
RE: SWEET and SPICY - de Khonsu - 18-06-2009, 05:41 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 18-06-2009, 06:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 22-06-2009, 08:14 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 23-06-2009, 09:34 AM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 23-06-2009, 11:38 AM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 23-06-2009, 12:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Annya_Anna - 23-06-2009, 01:57 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 25-06-2009, 12:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de adyna_45 - 25-06-2009, 01:32 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 03-07-2009, 12:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de adyna_45 - 03-07-2009, 08:22 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 07-07-2009, 02:41 AM
RE: SWEET and SPICY - de Bad Blood. - 07-07-2009, 04:05 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 08-07-2009, 09:07 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 08-07-2009, 10:35 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 09-07-2009, 12:31 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 13-07-2009, 08:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Summer - 13-07-2009, 09:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-07-2009, 08:28 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Dark~Melody - 20-07-2009, 11:19 AM
RE: [original]SWEET and SPICY - de adyna_45 - 21-07-2009, 09:11 AM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 21-07-2009, 04:19 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Just Sugar - 25-07-2009, 05:22 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-07-2009, 07:46 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Summer - 26-07-2009, 11:39 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de SoUl EaTeR - 27-07-2009, 05:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 27-07-2009, 06:42 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 28-07-2009, 12:24 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 01-08-2009, 12:40 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~~YuRa~~ - 01-08-2009, 01:09 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Alisia-chan* - 01-08-2009, 02:22 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 01-08-2009, 09:53 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Summer - 02-08-2009, 09:34 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 03-08-2009, 07:41 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 22-09-2009, 04:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 22-09-2009, 08:04 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 23-09-2009, 08:45 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 19-10-2009, 09:18 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 19-10-2009, 10:01 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de chrissta - 02-11-2009, 10:55 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Whisper - 08-11-2009, 07:37 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 15-11-2009, 01:47 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Just Sugar - 15-11-2009, 02:02 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 15-11-2009, 03:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.336 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.817 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.989 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.883 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.458 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.062 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)