Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chaos!

#1
In liceu era un baiat.
Sa vad daca imi amintesc numele lui.AAA....Tochitubi.Era obsedat de jocuri video si invata cel mai bine din liceu.
Toti din liceu cand auzeau de Tochitubi ziceau imediat:
-Tocilarul!
De aceea el nu vorbea cu nimeni.El in pauze se juca jocuri video.Mereu il vedeai cu jocurile video.
Atunci la liceu trebuia sa vina peste cateva zile o fata.Era noua.Venea dintr-un tinut foarte indepartat.
El nu stia aproape nimic despre ea.Stia doar ca e pasionata de jocuri video ca si el.
Si din acel moment a inceput sa ii placa de ea.
Noaptea nu putea sa doarma din cauza ei.Se gandea tot timpul la ea.
Era cum s-ar spune indragostit de ea.
Cu o noapte inainte sa vina ea el a avut un vis.Si a scris acest lucru si in jurnal.
Suna cam asa:
"Aseara am visat-o pe fata care trebuie sa se transfere azi la liceu.
Era asa frumoasa in vis si incantatoare incat cred ca nu mai puteai sa-ti iei ochii de la ea!Purta o rochie alb cu negru si cu parul ei blond arata asa de bine incat imi venea sa ma duc sa o sarut.Dar trebuia sa fac asta cu cap.Trebuia sa ii dau un sarut dulce ca sa nu-l uite niciodata.
In urmatoarea zi la liceu imi luasem tot felul de chestii:gel,pieptan ca sa arat frumos pentru ea.Pe la pranz am fost si am sarutat-o.Bineinteles ca nu a acceptat sarutul si mi-a dat o palma.Nu prea ma durea.ASTA AM VISAT!"
La scoala,a doua zi nu era imbracat ca un tocilar,se daduse cu gel in cap,iar cei de la scoala erau cat pe ce creada ca nu mai e cel pe care il facea tocilar,era Tochitubi.
La ora de biologie profesorul Youngi a prezentat-o pe Hashima clasei.
Tochitubi in momentul in care a vazut-o a spus in gandul sau:
-Ce frumoasa e!Intradevar era foarte frumoasa.Avea parul lung,pana la solduri,cu ochii ei mari si cu genele de parca ziceai ca e printesa parea ca un inger venit din Rai pentru el.Asta gandea Tochitubi.
Ea s-a asezat langa el pentru ca era singurul loc liber din clasa.
In acel moment Tochitubi a ramas nemiscat si s-a gandit la un singur lucru:Cum sa faca ca sa o cucereasca si ca sa fie cu ea.
In acel moment se rupe linistea din banca cand Tochitubi o intreaba pe Hashina:
-Buna!
Dar ea nu i-a raspuns.
In acel moment Hashima se uita numai la Yuumi,cel mai frumos baiat din clasa.Atunci si-a amintit ca a bagat o cineva in seama.Atunci i-a spus si ea:
-Buna!
Imi pare rau,dar nu eram atenta.Ma gandeam la altceva.
In acel moment se aude soneria si din pacate ei trebuiau sa plece acasa.
El ii spune pa Hashimei si pleaca acasa suparat ca s-au terminat orele si ca nu o s-o mai vada pana maine.





O SA VEDETI CE O SA SE INTAMPLE DATA VIITOARE!

Cam atat.[posturi unite]
-----CONTINUAREA-----


Urmatoarea zi la scoala Tochitubi se purtase ciudat si se tinea numai dupa Hasima.
Orice il vedea isi putea da seama ca e indragostit de ea.
Din aceasta zi el incepuse sa se gandeasca la aspectul sau.
Incepuse sa il preocupe aspectul sau doar din cauza Hashimei.El vroia sa arate frumos doar pentru ea.
Tochitubi spera ca Hashima sa se uite la el.
Dar ea nu il baga in seama.Se uita la ore numai la Yuumi si ii admira splendoarea lui Yuumi.
Bineintzeles ca Tochitubi era foarte gelos pe Yuumi si incepe sa ii faca tot felul de lucruri si ca sa il placa Hashima se poarta mai bine,nu se mai imbraca ca un tocilar.
Face lucruri ciudate,adica lucruri care nu fac tocilarii,ci baietii mai "smecheri".
Incepe sa se ia de Yuumi si sa-l injure.
El se schimba radical pentru Hashima.
Isi schimba tunsoarea,hainele,comportamentul si chiar incepe sa si vorbeasca urat.
Vineri,Tochitubi o vede pe Hashima ca se duce undeva.Adica ca se duce dupa Yuumi.
El o urmareste.
Atunci vede ceva foarte dureros pentru el.
O vede pe Hashima sarutandu-l pe Yuumi.
Acest lucru ii frange inima.
Acum Tochitubi simtea numai ura si razbunare.El vroia sa se razbune pe Yuumi pentru ca a castigat dragostea si respectul Hashimei.




O SA CITITI CEVA INGROZITOR IN URMATORUL!:((....O SA VA FRANGA INIMA!:((



Răspunsuri în acest subiect
Chaos! - de Kristall - 06-04-2009, 11:19 PM
RE: Chaos!:(( - de Kristall - 07-04-2009, 01:48 AM
RE: Chaos!:(( - de Kristall - 07-04-2009, 09:26 PM
RE: Chaos!:(( - de Monica Wksv - 09-04-2009, 09:14 PM
RE: Chaos!:(( - de chiriro - 23-04-2009, 10:47 PM
RE: Chaos!:(( - de Bellatrix - 29-05-2009, 04:19 PM
RE: Chaos!:(( - de Obsession. - 29-05-2009, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)