Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

If You Met Light In Person

#2
Well mi se pare interesant.Ma bag si eu.
Trecere,semafor.Zbang...Rosu.In fata mea,cine?Light Yagamai.Ma apropii..Oh God ce ochi,ce par , ce corp.WOw ... Curaj..Tupeu.
-Hey,Buna tu esti Yagami Light,asa-i?
*ce privire*
-Da,cine esti tu?
*m-a intrebat cine sunt 15 *
-Sunt o fana adepta si inebunita dupa trendu' kira, whoa tipule esti tare.
-Dar eu sunt Light nu Kira...
-Hai Hai ca am 15 ani frate' ,stiu si eu lucrurui d'astea.Hi hi hi .Kira Kira Kira Kira Kira.Chiar e tare.Imi place cum suna 15 .Ce vei face ma vei scrie in carnet?hai ca ma amuzit la maxim
*razand*
Se uita uimit O_O
-HEh...si asta este ceva.De unde stii ca eu sunt Kira?
-Ooo,niciodata sa nu subestimezi un adolescent.Dar asa ca sa stii si tu imi place mai mult de L.
-Ce vrei sa spui prin lucrul asta?
-Ca ideea ta nebuneeasca e chiar nebuna si tu esti dus cu pluta printr-un ocean plin de rechini unde in curand pluta ti se va scufunda si vei fi papat de propriile tale idei si ganduri.
*calm*
-Nu cred ca stii ce spui
-Ho ho,dar stiu.Stiu ce zic si nu cred ca ma doare daca ma crezi sau nu.Oricum ti-am zis ca imi plac ochii tai?Sunt superbi =p~
-Cine te intelege.Un minut mai devreme imi spuneai ca iti place L,acum imi faci complimente.
-Eh ce sa zic , nu sunt statornica.Ti-am zis ca imi place si Mello?Da,stiu si mie imi place ciocolata.Oricum nu stii ce mai face Misa?E cam prostuta fata dar e buuuna rau,de aia esti cu ea nu?
-De unde stii atatea lucruri despre mine?
-Pei nu e logic te-am studiat,urmarit si stiu si la ce ora mananaci.Stiu ca te intrebi cum oare nu ti-ai dat seama sau nu m-a vazut domnul shinigami but asta nu e important.Tu ce mai zici?
*da sa plece*
-Hei acum ma lasi sa vorbesc singura ce senimtit esti,poate ar trebui sa merg la L sa ii spun planurile tale.Da da asta o sa fac.
*se intoarce*
-Tu vrei sa mori?
-Da' nu am facut nimic rau.Tu ii omori pe toti pe care nu ii suporti sa inteleg.Hai ca esti tare.Ti-am mai zis ca ma amuzi la maxim nu ? Whoa esti chiar tare tipule.Dar daca ma crezi nebuna te inebunesc nu ? nu iti face griji ne asemananam.Ti-am zis ca imi place paru' tau?
-Adolescentii..nu ii inteleg

FInished 21)



Răspunsuri în acest subiect
If You Met Light In Person - de o0o-ayame-o0o - 04-01-2009, 02:08 PM
RE: If You Met Light In Person - de Teh - 25-01-2009, 01:01 PM
RE: If You Met Light In Person - de chrissta - 22-05-2009, 03:14 PM
RE: If You Met Light In Person - de dizzy43 - 15-06-2009, 12:50 PM
RE: If You Met Light In Person - de SnowFlake. - 23-01-2011, 06:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Light vs L dark_anime 27 25.954 15-09-2015, 11:47 PM
Ultimul răspuns: Florence Iris Winter
  Light VS Kira Coyote Stark 22 16.578 05-08-2014, 12:45 PM
Ultimul răspuns: scarllette
  Light-viu?! Zyklon 3 4.343 25-04-2014, 10:41 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Credeti ca ceea ce face Light este bine? the_death_goodies 38 27.711 15-02-2014, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness
  Light/Kira/Raito(Death Note) Flaw 14 14.380 01-11-2012, 08:53 AM
Ultimul răspuns: angelxp


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)