Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minuni ale naturii.

#4
Oooook, sa vedem. Primul lucru care mi-a atras atentia a fost fontul din prima lucrare si efectul de pe text. Textul e pozitionat bine, dar mergea un alt font si alt efect pe el, sunt rare cazurile cand bevel&emboss arata bine aplicat. In rest imi place cum ti-a iesit semnatura, culorile sunt frumoase.
La primul set semnatura arata putin arsa si din cauza asta calitatea pare mai mica fata de prima semnatura. Ai un loc unde chiar se vede ciudat, in dreapta, la parul tipei. La avatar glow-ul renderului mergea pe opacitate mai mica. Smile
Urmatoarea semnatura imi place, textul arata foarte bine (frumoase efecte!) si culorile sunt ok, dar ai in partea dreapta o parte cu cromatica diferita care iese in evidenta.
Setul no.2 are culori si lumina frumoase, dar avatarul e prea luminos in partea stanga si arata putin ars.
Ultima (fb cover?) imi place, dar ai folosit o textura nebula care nu e integrata bine, diferenta de culoare se observa prea tare.
Overall, imi place cum lucrezi, ai cateva greseli dar cu timpul o sa se rezolve. 4
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Răspunsuri în acest subiect
Minuni ale naturii. - de Sushiiushii - 06-11-2013, 11:02 AM
RE: Minuni ale naturii. - de DreamGirl - 23-11-2013, 02:43 PM
RE: Minuni ale naturii. - de Sushiiushii - 09-04-2014, 12:55 PM
RE: Minuni ale naturii. - de History - 21-04-2014, 02:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)