Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Complicat

#20
Am ajuns si aici, dar nu cu un capitol. Ci cu un extra. ^^ Dap, fic-ul acesta va avea si extra-uri, deci sper sa va bucurati de ele.

Chapter V - EXTRA


Promisiuni perverse


Stand in biroul lui, Fuyu verifica vanzarile lunare, zambind multumit. Cu toate ca pierdusera acea stire importanta, inca erau in topul vanzarilor. Auzi usa deschizandu-se si nici nu se mai sinchisi sa se uite cine e; parfumul lui Steve inunda intreaga camera, facandu-l pe Fuyu sa respire usor sacadat. De ce naiba nu se putea abtine? Ofta aproape gemand de placere cand Steve ii atinse gatul cu buzele.
- Ce faci? intreba brunetul pe un ton soptit, sarutandu-i din nou gatul fierbinte. I se parea asa apetisant ca, pentru o clipa, vru sa il muste. Apoi se gandi la faptul ca ii va lasa semn si se abtinu, cu greu.
- Verificam vanzarile, spuse Fuyu pe un ton parca stins si incerca sa-si faca vocea normala tusind de cateva ori. Ca de obicei, suntem primii, continua Fuyu vrand sa fie serios. Steve rase amuzat si il intoarse cu tot cu scaun, ridicandu-l de pe acesta. Japonezul nu putu sa riposteze decat printr-un "c-ce?!". In clipa urmatoare, acesta se afla pe bratele lui Steve, cu picioarele de o parte si de alta a corpului sau, gemand cu putere. Steve il saruta pe gat, apoi ajunse din nou la buze, unde il musca de una dintre ele.
- N-nu aici... Steve! Inceteaza! spuse aproape panicat Fuyu si se departa de brunet. Se dadu jos din bratele lui, fiind rosu la fata, si isi aseza ochelarii, inghitind in sec. Steve ofta dezamagit si ii prinse mana partenerului sau, sarutand-o suav.
- Bine... Dar cand ajungem acasa, promit ca nu te mai las din pat. Fuyu rosi si mai tare si isi retrase mana, apoi auzi o bataie in usa si isi relua locul de la birou, rugandu-se sa nu se vada ca e rosu tot.
- Intra, spuse Steve, plictisit si suparat. Cu toate ca voia sa respecte dorinta lui Fuyu de a n-o face la birou, voia, de asemenea, sa aiba si el parte de ceva actiune. Pe usa intra Daniel si, dupa fata pe care o avea blondul, putea sa ghiceasca ce avea sa ceara.
- 'Neata, spuse zambind Daniel si se aseza pe scaun. Il vazu pe Fuyu rosu si vru sa intrebe daca ii este rau; insa nu asta era treaba lui, nu pentru asta venise. Steve se ridica de pe scaun, plimbandu-se prin birou, in timp ce vorbea:
- Ce e? Ai venit sa-ti iei concediul? Sau sa ne spui cat de bine e sa lucrezi intr-o echipa? Daniel isi dadu ochii peste cap agasat si spuse pe un ton serios:
- Treaba cu echipa pica. Fuyu se uita ca si traznit la el si, din rosu cum era, deveni alb la fata.
- Ce tot spui? Nu poti renunta la asta doar pentru un singur articol. Ati gresit amandoi, dar...
- Nu e asta, replica Daniel repede si Steve se incrunta. Baiatul asta are cam mult tupeu, isi spuse in minte stiind ca Fuyu tine la el ca la un fratior si ii vrea binele. Iar Daniel parca nici nu era constient de asta; sau nu ii pasa.
- Atunci? intreba taios Steve si il privi dur. Ce motiv ai sa refuzi asta?
- E... Un motiv personal, spuse Daniel si isi pleca ochii spre podea. Steve ofta exasperat, iar Fuyu se lasa moale in scaunul lui, luandu-si ochelarii de la ochi. Si eram sigur ca o sa mearga... isi spuse japonezul si se uita la Steve, vazand ca brunetul lui era nervos. Incerca sa ii zambeasca, pentru a-l calma, iar Daniel continua:
- Sper ca e rezolvat. Nu am sa dau mai multe detalii. Si, Fuyu, imi pare rau. Stiu ca ai vrut sa facem echipa, dar...
- E in regula... spuse dezarmat Fuyu si ii zambi parinteste blondului. Poti pleca. Il instiintam noi pe Aki, continua acesta si vazu privirea agasata a lui Steve. Blondul se ridica si iesi din incapere, Steve aproape injurandu-l din cauza nervilor.
- Dupa ce ca ai grija tot timpul de el! incepu brunetul, insa partenerul lui se ridica de pe scaun si se napusti, practic, in bratele lui.
- Stii ce am spus mai devreme? spuse fuyu pe un ton usor, aproape soptit, in timp ce Steve incerca sa-si abtina uimirea. Ce se intamplase cu Fuyu?
- Da. Ca nu vrei sa o facem aici.
- Uita, spuse zambind hotarat Fuyu si se ridica pe varfuri, prinzandu-se cu mainile de gatul puternic al lui Steve. Brunetul il prinse in bratele sale, sarutandu-l salbatic si il intinse pe biroul masiv, japonezul gemand usor. Steve incepu sa il dezbrace usor, lasand corpul dulce al lui Fuyu descoperit; de cate ori gustase acel corp... Nu stiu ce i-ai facut, Daniel, dar fa-o mai des! multumi el in gand blondului, apoi incepu sa ii freamate mugurii intre degete in timp ce il saruta la fel de patimas, limbile lor valsand nebuneste, dupa un ritm nestiut. Respiratiile celor doi devenira tot mai greoaie, in timp ce hainele tot cadeau de pe ei, lasandu-le corpurile sa se atinga lasciv. Era un joc al pasiunii de nestavilit, iar carnea lui Fuyu striga dupa atingerea brutala a lui Steve. Se privira un moment in ochi, spunandu-si parca ceva, apoi se sarutara la fel de nebuneste, impartasindu-si unul altuia dorinta imensa.
- S-Steve.. ingana printre gemete si respiratii Fuyu cand brunetul incepu sa ii linga organul. Steve, cu un zambet siret pe fata, il intoarse pe partenerul sau cu spatele, si ii desparti picioarele. Se apleca peste el, Fuyu simtind organul fierbinte si pulsand al lui Steve intre fesele lui, apoi cobora cu saruturi pe coloana vertebrala a japonezului, facandu-i buzele sa lase mai multe gemete. Nu era sigur ca secretara nu ii aude, insa acum nu ii mai pasa. Voia sa il posede pe Fuyu asa cum nu o mai facuse vreodata.
Se lasa tot in jos, pana cand ajunse cu saruturile la rozeta mica a lui Fuyu si incepu sa o sarute cu patima, simtind cum acel loc se largeste tot mai mult. Cand fu sigur ca nimic nu le poate distruge placerea, brunetul se ridica din nou asupra gatului lui Fuyu cu saruturi fierbinti ce ii infiorau pielea acestuia. Isi impinse bazinul incet, intrand cu greu in Fuyu si gemu usor, datorita acelei senzatii; acea senzatia pe care o simtise de atatea ori. Inca de cand o facusera prima data, Steve nu mai vru sa aiba pe altcineva inafara de Fuyu.
- M-mai... incerca Fuyu sa spuna, insa nu reusi caci brunetul ii anticipase cererea si se avanta mai adanc in el, facandu-l pe barbatul de sub el sa geama incantat. Isi continua acele miscari bruste cateodata, alteori usoare si ii intoarse capul iubitului lui, sarutandu-l si muscandu-l de acele buze atat de dulci.
- Vrei... incepu Steve sa spuna, insa, ca si in cazul anterior, isi anticipasera cuvintele, Fuyu raspunzandu-i cu un "da" stins. Cu un ultim geamat, Steve se elibera de toata acea tensiune, cateva picaturi din sperma acestuia ajungand pe covorul atat de scump. Se lasa pe iubitul lui, respirand greoi si ii saruta suav urechea, soptindu-i:
- Chiar daca am facut asta acum... Sa nu crezi ca nu imi voi tine promisiunea. Fuyu zambi amuzat, rosind, si il saruta apasat pe buze, cu toate ca abia avea aer.
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Complicat - de Clau~ - 27-04-2013, 01:32 AM
RE: Complicat - de Michee - 27-04-2013, 01:43 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 28-04-2013, 03:16 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 01-05-2013, 12:09 PM
RE: Complicat - de Michee - 01-05-2013, 03:15 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 02-05-2013, 11:43 AM
RE: Complicat - de Forever Young - 09-05-2013, 11:12 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 10-05-2013, 08:43 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 11-05-2013, 11:56 AM
RE: Complicat - de Michee - 11-05-2013, 05:44 PM
RE: Complicat - de Forever Young - 13-05-2013, 06:46 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 19-05-2013, 02:28 PM
RE: Complicat - de Forever Young - 19-05-2013, 03:10 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 19-05-2013, 04:02 PM
RE: Complicat - de Michee - 19-05-2013, 09:57 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 26-05-2013, 01:21 PM
RE: Complicat - de Michee - 26-05-2013, 03:59 PM
RE: Complicat - de Forever Young - 27-05-2013, 08:46 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 28-05-2013, 06:22 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 31-05-2013, 02:48 PM
RE: Complicat - de Michee - 31-05-2013, 03:34 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 08-06-2013, 08:28 AM
RE: Complicat - de Michee - 08-06-2013, 01:19 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 08-06-2013, 06:30 PM
RE: Complicat - de Lithium-Angel - 18-06-2013, 03:27 AM
RE: Complicat - de Clau~ - 18-06-2013, 08:29 PM
RE: Complicat - de Lithium-Angel - 18-06-2013, 11:55 PM
RE: Complicat - de Kira's Scarlet - 19-06-2013, 12:46 AM
RE: Complicat - de Michee - 19-06-2013, 06:26 PM
RE: Complicat - de Clau~ - 27-06-2013, 05:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Complicat,dar tot te iubesc. Îngeraşş 1 2.423 06-09-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: crazy little red


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)