Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut oameni.

#8
qpEmoxXx aka Brio, nici eu nu ma asteptam sa te vad pe aici. hug Ma bucur ca te-am intalnit.

yaoi maniac - trebuie sa recunosc ca-mi place nick-ul. 21
Neata si tie.

Care e culoarea ta favorita, dar filmul?
Inclin catre negru , desi nu este culoare , mov , turcoaz , bleu , bej. Filmul preferat , pai..pff. As putea face o lista intreaga. Filmul preferat hmmm... *thinking* : Sinister , the Insidious, Grave Encounters , Mama ( the best shit i've seen in 2013. <3 ) , Shutter , Shutter Island , Black Swan , LOTR , Matrix, Star Wars und so weiter.

Ce filme horror iti plac? (americane vs asiatice)
Se pune problema temei filmului la care te referi. For example , in materie de comedie si dragoste , fimele americane sunt mai bune decat cele asiatice. Acum , for god sakes, ati vazut toti cum suna chineza! In materie de horror insa 15 , filmele asiatice sunt de o mie de ori mai bune. ( the grudge , shutter , one missed call, daca nu ma insel ). La asiatici , horrorul este reprezentat de fetita imbracata in acea rochie alba rupta, cu parul lung si negru imprastiat pe fata si acele aparitii neobsnuite, ce bag frica in tine din primul moment. Well, that , my dear americans, is horror itself. Americanii nu mai stiu ce teme si ce linie a povestii sa mai inventeze, sa scoata ceva profit. De exemplu, Twilight! Ala da film de groaza!


PS : Si eu la fel, dar nu strica sa mai arunc un ochi din cand in cand.
Mersi ca ai trecut pe aici. pupic



Răspunsuri în acest subiect
Salut oameni. - de iPrieten? - 16-04-2013, 09:45 PM
RE: Salut oameni. - de Yondaime - 17-04-2013, 11:11 AM
RE: Salut oameni. - de Stormrage - 17-04-2013, 02:05 PM
RE: Salut oameni. - de iPrieten? - 17-04-2013, 06:08 PM
RE: Salut oameni. - de qpEmoxXx - 17-04-2013, 07:44 PM
RE: Salut oameni. - de yaoi maniac - 17-04-2013, 09:27 PM
RE: Salut oameni. - de iPrieten? - 19-04-2013, 06:39 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bunaaa voi oameni! F'Green 6 2.706 24-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Clau~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)