Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime

#1
Sa facem un rezumat rapid. Eu si Syryus vom fi personajele principale. The lovers Heart

Era vara. Am fost afara sa alerg de dimineata si am ajuns acasa transpirat. M-a sunat @Syryus si mi-a zis ca o sa ajunga la mine acasa in vreo 30 minute. Ca sa nu ma gaseasca transpirat si nepregatit, am intrat la dus si am iesit in halatul alb de catifea. Parul de pe piept imi stralucea, din cauza picatelelor de apa ce se scurgeau pe el. La fel si parul de la subrat.
Ca sa-l astept frumos, m-am pus pe patul din sufragerie, care-l umplusem cu petale de trandafiri, intr-o pozitie sexy si cu halatul desfacut.
Dintr-o data, il aud pe @Syryus cum bate la usa. El nu stia ca usa e deschisa, asa ca strig din pat: "Intra, nazbatie mica ce esti!" Vine langa pat si se uita adanc in ochii mei, desi eu ma uitam la pieptul lui, care se vedea prin tricoul mulat Puma. Privirea lui se ducea catre zona intima, deoarece mi se sculase si era destul de vizibil bonerul meu prin halat.
Decid sa ma ridic in picioare si sa ma indrept catre el, cu pasi de curva pasata si privindu-l in ochi, ii spun cu un ton pervers: "Te-am asteptat, armasarule!"
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Răspunsuri în acest subiect
[FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Yondaime - 09-04-2013, 01:35 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de dotmatt - 09-04-2013, 01:49 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Syryus - 09-04-2013, 01:52 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Agrona - 09-04-2013, 02:01 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Syryus - 09-04-2013, 02:23 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Syryus - 09-04-2013, 02:50 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Syryus - 09-04-2013, 03:18 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Ma'eth - 09-04-2013, 04:00 AM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Zyklon - 09-04-2013, 12:40 PM
RE: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime - de Addeh - 29-04-2013, 09:06 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)