Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: [FIC YAOI]Lacrimile lui Yondaime
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Sa facem un rezumat rapid. Eu si Syryus vom fi personajele principale. The lovers Heart

Era vara. Am fost afara sa alerg de dimineata si am ajuns acasa transpirat. M-a sunat @Syryus si mi-a zis ca o sa ajunga la mine acasa in vreo 30 minute. Ca sa nu ma gaseasca transpirat si nepregatit, am intrat la dus si am iesit in halatul alb de catifea. Parul de pe piept imi stralucea, din cauza picatelelor de apa ce se scurgeau pe el. La fel si parul de la subrat.
Ca sa-l astept frumos, m-am pus pe patul din sufragerie, care-l umplusem cu petale de trandafiri, intr-o pozitie sexy si cu halatul desfacut.
Dintr-o data, il aud pe @Syryus cum bate la usa. El nu stia ca usa e deschisa, asa ca strig din pat: "Intra, nazbatie mica ce esti!" Vine langa pat si se uita adanc in ochii mei, desi eu ma uitam la pieptul lui, care se vedea prin tricoul mulat Puma. Privirea lui se ducea catre zona intima, deoarece mi se sculase si era destul de vizibil bonerul meu prin halat.
Decid sa ma ridic in picioare si sa ma indrept catre el, cu pasi de curva pasata si privindu-l in ochi, ii spun cu un ton pervers: "Te-am asteptat, armasarule!"
eu vreau sa imi rezerv post. am voie sa-l editez maine? acum ies flacari din laptop.

edit;


daca aseara iesea foc din laptop, acum ies flacari din mine. toata noaptea n-am putut sa dorm, gandindu-ma la continuarea acestui fic. am citit tot ce-a fost postat, si trebuie sa spun, e bun. descrierile detaliate si sentimentele care reies din povestire ma duc cu gandul la relatia adevarata dintre voi.

va completati unul pe celalalt, creand astfel cuplul perfect, de care toata lumea care citeste ficul se bucura.

nici nu stiu cu ce sa mai continui. mi-ati luat toate cuvintele. m-ati oripilat. succes si sper sa continuati sa mai scrieti. macar asa sa dau si eu pe la fanfiction.

dayum, tell me exactly where the dicks went.
Il cunosteam de putina vreme pe @Yondaime, dar mirosul lui inconfundabil de barbat viril ma fermecase inca de la prima intalnire. Doar gandindu-ma la trupul lui perfect, cu sanii bine conturati si puternici, la parul bogat ce ii inconjura chelia si in care imi infingeam de fiecare data degetele si la buzele lui pline de muscaturi de la mine si pisica puteam simti cum madularul isi face loc sa iasa din inchisoarea boxerilor.
Respirand asa cum am invatat la cursurile de meditatie Zen, am decis sa urmez indemnul lui @Yondaime, care nici el nu parea sa fi scapat neafectat de prezenta mea. Cu cateva saptamani in urma, chiar daca ne-am fi intalnit pe strada nu ne-am fi aruncat nici macar o privire, dar acum ca ne cunosteam, acum ca ne cunosteam mirosul corpurilor si sosetelor noastre, orice privire si orice miros era doar un excitant pentru dorinta noastra salbatica.
"Indraznesti sa ma intampini imbracat?" l-am intrebat, stapanindu-ma cu greu sa nu intind mana si sa-i apuc halatul.
"Ai sa fii pedepsit pentru asta" am continuat, rupandu-mi tricoul de pe mine in jumatate asa cum vazusem de dimineata ca face Hulk Hogan.
Uite un motiv pentru care sa vizitez si eu sectiunea asta.

Cred ca vom fi martori la nasterea celui mai maret fic yaoi din istoria fic-urilor yaoi. Cand intre doi tineri asa minunati se infiripa o relatie la fel de minunata nu poti decat sa citesti cu sufletul la gura si cu mana tremuranda pe mouse pentru a descoperi ce se intampla mai departe. @Yondaime, esti un romantic incurabil, fara doar si poate, iar tu @Syryus, draga, un armasar fara pereche, iar impreuna alcatuiti cuplul perfect. Astept sa citesc cum vor sari hainele de pe voi si cum unindu-va veti recrea universul.

Aberat-am destul. The heart. is out.
Cand l-am vazut cum si-a rupt tricoul pe @Syryus, am simtit un soc salbatic in corp. Nu-mi venea sa cred cu cata forta si pasiune a rupt tricoul. Ca sa-i satisfac dorinta de a ma avea cat mai rapid, mi-am dat halatul jos si am ingenuncheat in fata lui.
"Bine ai venit acasa, Stapane! O sa te fac sa te simti bine!" i-am promis, desfacandu-i cureaua Nike, de la blugii Adidas ce-i avea pe el. Cand am ajuns la slit, am simtit mana lui calda, ce ma mangaia pe cap. "Sa nu o musti, bine?" mi-a zis el zambind, iar eu i-am raspuns cu saliva la gura "pot macar s-o zgarii incet cu dintii?".
Tacerea s-a lasat, iar eu am trecut la boxeri. Dandu-i usor jos, incep sa-l ling usor in jurul buricului, cateodata penetrandu-l cu varful limbii usor in buric, ca sa-i trezesc bestia cu o coada ce o ascundea in apropierea mea. Incep sa cobor cu limba mai jos si ajung la penisul lui, care era deja erect.
Valul de chakra care imi umplu corpul odata cu atingerile aratosului meu tovaras de nebunii ma lua pe nepregatite. Nu ma invatasera la meditatia Zen despre asta, dar am incercat sa-mi stapanesc impulsul initial de a-mi implanta penisul erect in zambetul lui @Yondaime . Ultima data cand ma lasasem dus de asemenea tentatii trebuise sa-i platesc sase plombe unei prostituate.
"Ah!" am gemut satisfacut simtandu-i limba pe buricul meu si rugandu-ma sa nu mai am scame acolo de la pijamaua flausata pe care o port de obicei.
"Ai grija" l-am privit rugator " sa imi prinzi toata incarcatura in gura de data asta. Nu vreau sa dam iar sute de dolari pe zugravit"
S-a uitat la mine fara sa spuna nimic si am inteles ca era totul in ordine. Eu eram cel care nu se putea controla, el era la conducere si nu aveam ce sa mai fac acum decat sa am incredere in el. Am simtit cum chakra imi apasa pe testicule, aducandu-ma aproape de ejaculare, dar cu un efort supraomenesc am reusit sa o mut pe toata in partea din spate, transformand-o intr-o besina silentioasa.
Besina lui nu ma deranja, deoarece eram obisnuit cu mirosul lui. Dintr-o data, datorita mirosului de lapte clocit, imi aduc aminte ca @Syryus a avut mereu o dorinta foarte mare, si anume sa-i fac un blowjob cu ochelarii mei Armani pe ochi. Ii iau rapid de la oglinda, ii pun pe ochi, ma pun din nou in genunchi si ii apuc penisul cu doua maini, ca si cum m-as ruga pentru el.
Ii iau din nou capul in gura, ii rotesc limba pe el, incerc sa o duc pana in gat. Eu ma multumeam, pentru moment, doar cu gemetele de pisica in calduri pe care le scotea. Incep sa ma inec si simt cum si-a dat drumu' la mine in gat. Imi placea.
Simteam cum ma gadila pe gat si cum se prelingea usor, pana la stomac.
Imi dau jos gura de pe cap, simtind cum se intindea pe buzele mele sperma calda. Parca era ruj.
Era multumit. Inainte sa se retraga, am vrut sa fiu sigur ca-l curat cum trebuie.
"E randul tau, caprioara saltareata, sa imi produci placere" i-am zis, ridicandu-ma sexos de la sol.
Nu ma puteam misca, eram paralizat de placere, fusese dintotdeauna dorinta mea ascunsa de a vedea acei ochelari in actiune deasupra penisului meu. Bine, se mai agata cate un fir pubian in ei si ma durea ca naiba, dar asta nu conta fata de placerea imensa pe care o simteam. In curand totul se termina, iar asta inseamna un singur lucru: era randul meu sa ii arat lui @Yondaime ce inseamna placerea, randul meu sa fiu in control.
L-am privit cum se ridica si m-am dus in fata lui, aratandu-i ca lucrurile n-aveau sa decurga asemanator cu ce facuse el. L-am impins aproape violent pe pat si m-am azvarlit pe el, incepand sa-i sarut pielea fina ca a crocodilului in timp ce indepartam tot mai mult halatul nefolositor. Cand am ajuns la penisul lui ce se inalta mandru ca un stejar, nu mai ramasese nici urma de halat.
Am inceput sa ii masez organul placerii cu mana dreapta, urcand si coborand usor degetele in timp ce imi concentram tot reiatsu in maini. Dupa reactiile lui am putu ghici ca sfarsitul nu era departe, asa ca mi-am folosit amandoua mainile ca sa ii stimulez penisul imens, miscandu-le din ce in ce mai repede, pana am stiut ca am maximum de reiatsu in ele, apoi am strigat:
"Bankai!!!"
Dupa ce a facut @Syryus Bankai, simteam cum eram pregatit sa fac pentru prima oara tehnica secreta, pe care o invatasem de la Goku. Imi indreptasem penisul spre gatul lui si deodata, simteam cum eram pe cale sa ma termin.
Am adunat o gura de aer si am strigat: KAAA-MEEE-HAAA-MEEE-HAAA!!!!!!
Fluxul de sperma se indrepta spre gat, ca o raza de energie si il stropea random. Ii sarise putin pe barbie si pe buze, pentru ca tehnica era imperfecta.
Ma uitam adanc in ochii lui si vedeam cum isi lingea buzele cu placere. Penisul meu era din nou erect.
"Pune-te capra, iubitule" i-am zis gentil.
Eram aproape sigur ca nu voi putea sa supravietuiesc unui KAMEHAMEHA primit in plin, asa ca am folosit tehnica redirectionarii spermei invatata de la unchiul meu. Cu viteza unui urangutan...pardon, uragan, micutii spermatozoizi ai lui @Yondaime trecura prin gatul meu, prin esofag si prin tot sistemul digestiv, iesind ca din teava de tun prin fundul meu care nu era pregatit pentru asa ceva. Deja nu mai eram ingrijorat pentru mizeria din camera, ci pentru siguranta propriilor gauri. Unchiul ar fi trebuit sa ma avertizeze de asemenea pericole.
Vazand ca @Yondaime tot nu se saturase, i-am luat inca odata penisul in maini doar ca sa observ parul blond si carliontat care aparuse in locul celui negru, normal. Era pentru prima data cand vedeam un Super penis si energia de care dispunea ma facea sa tremur de ciuda.
Mandria mea de print al sexului anal nu m-a lasat sa ii indeplinesc dorinta. In schimb m-am dat doi pasi inapoi si l-am privit provocator.
"Cum indraznesti sa-mi vorbesti asa, Poporot!" l-am alintat eu cu numele lui de nastere.
"Daca crezi ca esti singurul care are un Super penis, te inseli" i-am strigat, urland din rasputeri in timp ce imi incordam zadarnic madularul. Nenorocitul se culcase dupa ce fusese storse de ultima picatura de energie.
Am ingenuncheat in fata lui @Yondaime, recunoscandu-mi esecul.
Pagini: 1 2