Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New kid on the block !

#1
Buna tuturorrrrr !!
Numele meu real este Raluca ( Rallu ) si am 16 ani . Imi pare bine sa va cunosc !!
Hmmm... Sunt incepatoare cu anime-urile... nu am vazut decat Vampire Knight ( pe care il ador ) , Bleach si Death note ^_^ ( astept propuneri despre anime-uri cat mai interesante ) .
Ascult mult , chiar prea MULT , K-pop dar si cateva trupe de J-Rock . Trupe K-Pop preferate : ei bine, imi plac cam toate trupele dar daca ar fi sa aleg .. : SHINee ( trupa mea preferata ) , SNSD , Super Junior , Teen Top , U-kiss , F(x) , Sistar , Big Bang, 2NE1 ( si as putea sa continui o vesnicie ). Trupe de J-Rock preferate : The Gazette , An Cafe , Nightmare .
Am vazut pana acum 11 drame coreene ( enumar doar cateva : Heartstrings , You're beautiful , Boys over flowers , Shut up flower boy band ) si una japoneza : Sprout . Am vazut si multe filme japoneze/coreene horror, a caror nume le uit mereu 21 .
A si inca ceva , il ador pe Onew . <3 Este preferatul meu dintre toti biasii mei 8 ( si am foarte multi ) .
Cam atat despre mine , daca vreti sa stiti ceva, sunteti liberi sa ma intrebati. ^^.



Răspunsuri în acest subiect
New kid on the block ! - de Blue.Hell' - 26-03-2013, 06:40 PM
RE: New kid on the block ! - de yaoi maniac - 26-03-2013, 06:59 PM
RE: New kid on the block ! - de Infinite - 26-03-2013, 07:00 PM
RE: New kid on the block ! - de Blue.Hell' - 26-03-2013, 07:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)