Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: New kid on the block !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna tuturorrrrr !!
Numele meu real este Raluca ( Rallu ) si am 16 ani . Imi pare bine sa va cunosc !!
Hmmm... Sunt incepatoare cu anime-urile... nu am vazut decat Vampire Knight ( pe care il ador ) , Bleach si Death note ^_^ ( astept propuneri despre anime-uri cat mai interesante ) .
Ascult mult , chiar prea MULT , K-pop dar si cateva trupe de J-Rock . Trupe K-Pop preferate : ei bine, imi plac cam toate trupele dar daca ar fi sa aleg .. : SHINee ( trupa mea preferata ) , SNSD , Super Junior , Teen Top , U-kiss , F(x) , Sistar , Big Bang, 2NE1 ( si as putea sa continui o vesnicie ). Trupe de J-Rock preferate : The Gazette , An Cafe , Nightmare .
Am vazut pana acum 11 drame coreene ( enumar doar cateva : Heartstrings , You're beautiful , Boys over flowers , Shut up flower boy band ) si una japoneza : Sprout . Am vazut si multe filme japoneze/coreene horror, a caror nume le uit mereu 21 .
A si inca ceva , il ador pe Onew . <3 Este preferatul meu dintre toti biasii mei 8 ( si am foarte multi ) .
Cam atat despre mine , daca vreti sa stiti ceva, sunteti liberi sa ma intrebati. ^^.
Bine ai venit pe Animezup, Blue.Hell'!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Bine ai venit, Raluca!
Incantata de cunostinta. Ai vazut cumva The Red Shoes, Cinderella sau The Bloody Reunion (filme coreene de groaza)? Sunt o adepta a genurilor acestea in materie de filme (sau in general), mai ales cand apare multa psihologie in ele.
Poti incerca, asa bine, si Fairy Tale (anime). Deadman Wonderland e unul din favoritele mele, si poate o sa iti placa, poate nu. Depinde de tine.
Iti place sa citesti manga-uri? Am o gramada de recomandari.
Ai vreun OTP din K-pop (straight or not)?
Care e culoarea ta favorita?
De cine ti-a placut cel mai mult din "You're beautiful"?
Cu cine ai fi vrut sa ramana Jan-di? (my beautiful Kim Hyun Joong TT^TT)
Sa ai o zi buna si sa fii cat de activa poti.
Hei Ralu! Nice to meet u ! ^^ Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci multi prieteni Smile
Ai vazut niste anime-uri bune, cunoscute si sper ca o sa-ti fie pe plac recomandarile mele in materie de anime-uri <3.
In primul rand uita-te la Psyho Pass e foarte interesant, un anime psihologic.
In al doilea rand ai putea sa vezi Another este un anime horror de calitate, daca vrei mai multe detalii despre el uita-te pe google :d
Hmm...Nana deobicei e pe gustul tuturor ^^
Si cam atat deocamdata ^^
Si eu ascult Kpop doar ca de o vreme am lasato mai moale si m-am reintors la rock/jrock si eu am/aveam multi biasi 21 Jaejoong din Dbsk mi se pare cel mai cuute totusi ^w^ din Shinee imi placea de Taemin xD. Tu de cat timp esti fana Kpop si J-rock ? hug
Edit: Ah da vreeam sa te intreb si din ce oras esti ?21 apropo si eu sunt mare fana a dramelor asiatice, mai mult coreene 4 am vazut 40 pana acum, deci te-am luuuat 47
Hello Everyone ^^

Sasquatch : Imi pare bine de cunostiinta ^^ . Din filmele mentionate de tine am vazut doar Cinderella si intentionez de ceva timp sa vad The Red Shoes .
Multumesc de recomandari, o sa aleg cateva mentionate de voi pupic .
Hmmm.. Manga-uri inca nu am citit , dar sunt deschisa oricarei recomandari .
Imi plac la nebunie - Khuntoria : Victoria ( F(x) ) si Nichkhun (2pm) si JongKey ( sunt asa cutee )
Culoare mea favorita este albastru <3
Sunt o fana a lui Jang Geun Suk , deci cel mai mult mi-a placut de Hwang Tae Kyung 8 .
Il ador pe Lee Min Ho deci ma bucur ca a ramas cu Goo Joon Pyo 8
Multumesc la fel si o sa fiu activa cu siguranta. Vreau sa particip la un RPG dar se pare ca nu prea sunt noi ... 2

Infinite : Nice to meet you too hug.
Multumesc de recomandari pupic , o sa imi fac o lista Smile .
Sunt fana K-pop si J-Rock cam de 3 ani, poate si mai bine .
Sunt din Bucuresti.
Woooow 40 ?!
Eh.. Vine vacanta de vara in curand 19 , mai vedem noi !!