Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ati fi interesati de organizarea acestui concurs (veti participa sau veti vota lucrarile) ?
Da
96.30%
26 96.30%
Nu
3.70%
1 3.70%
Total 27 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Un nou concurs de proza originala [sondaj]

#3
@Azazel
Eu donez un volum manga si o carte. Zicea @MajinCloud : "Well i am willing to sponsor 15 euros for a prize. Mai exact orice vrea cine o fi pana in valoarea aia de pe bookdepository." - asta daca mai ramane valabil.

Fiind un forum cu tema anime/manga/cultura japoneza, am de gand sa pun la bataie pentru premiu I urmatoarele doua lucruri:
- manga: Alichino (primul volum) de Kouyu Shurei (are 3 volume seria, povestea nu e grozava, dar grafica este superba, se aproprie ca stil de Kaori Yuki);*
- carte: Vechiul oras imperial de Yasunari Kawabata (primul scriitor japonez care a luat Premiul Nobel pentru literatura).

*daca se nimereste ca cel care ia premiul I sa fie fata, poate donez o manga one shot yaoi, asta daca e fana. Nu ca m-ar durea, fiind o nebunie de moment cand am luat cele 3 one shot-uri, dar sunt mai piperate ca pret si poate imi gasesc o modalitate sa imi scot niste bani.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un nou concurs de proza originala [sondaj] - de Batsy - 25-03-2013, 07:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs Proza - Original - Discutii generale Fiction 10 8.208 22-03-2013, 01:49 PM
Ultimul răspuns: Batsy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)