Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nananana HA! ME!

#1
Umm.. Ma numesc Alex, am 16 ani si sunt aici pentru ca ma plictisesc de moarte. >.<
Povestea mea e mai lunga dar am ajuns blocat la o petrecere cu manele. God bless me. I found internet!

Nu prea ma pricep la prezentari online dar am destule de spus despre mine 39.
I´ll start with animes. (YEEEEEEYY)
Am vazut cateva anime-uri pe parcursul anilor : (cele clasice de pe animax), soul eater, bleach, ao no exorcist, elfen lied, death note(even bought a necklace) etc. Din pacate mi'am pierdut interesul in ultimul timp facandu'mi alte prioritati. Nu le'am uitat totusi. Urmeaza sa'mi organizez timpul sa pot ajunge la zi cu ce mai urmaream.
Nu stiu foarte bine cu ce se ocupa forumul asta dar mi s'a parut interesant cand imi arata o prietena ficuri de aici.
Legat de muzica, ascult rock, new metal, putin rap(gorillaz, army of pharaohs <3). Fav band Godsmack \m/.
Urmaresc si destul de multe seriale : How i met your mother, Once upon a time, Arrow, The big bang theory, Dr grey´s anatomy etc.
De 3 ani lucrez si ma dau in vant dupa fotografie si design. 4 Ba chiar vreau ca pe viitor sa'mi castig ceva banuti din asta.

Sper ca am spus destul de mult. Caut in principiu sa-mi fac prieteni si sa mai citesc una alta de pe forum ^^. Daca va intereseaza mai mult ma puteti intreba/cauta pe privat. Pace!

EDIT : Am si fost la Otaku, Nijikon in ultimii 2 ani <3. La anul vreau sa-mi cumpar un horse mask si sa alerg half naked pe acolo. 21



Răspunsuri în acest subiect
Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 07-01-2013, 10:22 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 08-01-2013, 02:16 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 08-01-2013, 02:50 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Aly - 11-01-2013, 01:23 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 11-01-2013, 05:49 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Lia - 08-01-2013, 03:14 AM
RE: Nananana HA! ME! - de Zyklon - 09-01-2013, 05:01 PM
RE: Nananana HA! ME! - de Ipwnturkeys - 10-01-2013, 09:21 PM
RE: Nananana HA! ME! - de NinaParadise - 11-01-2013, 11:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)