Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bleach Chapter 512 (Update saptamanal)

#2
Chapter 508

Oh my :\ This was kind of awesome. Ma rog, nimic prea story mode wowness insa actiunea e foarte faina; can't believe they really dropped the serialization of this... chiar pacat, ar fi fost una din cele mai spectaculoase lupte Bleach vazute probabil (from my pov, at least). Imi place toata increderea batranelului nostru; e clar de ce e cel mai puternic om din Seireitei si ce a ascuns atata vreme; e de altfel foarte determinat sa-l distruga pe Juga by all means se pare, chiar si distrugand tot Seireitei-ul odata cu el, din spusele sale ceea ce... chiar e stofa de leader at its finest (if you're askin' me). Altceva, nu stiu ce ar mai fi de spus insa Juga pare intr-o mare incurcatura deja iar lupta abia a inceput de cand(?), 2 chaptere? Well... banuiesc ca nu va fi prea lunga insa asta e less important. Important e sa fie buna si sa aiba si ceva twist-uri interesante as well, ar compensa even more latura aceasta foarte bine realizata (so far) de action, zic. Cam atat din partea mea, fug la Naruto section xD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Bleach Chapter 508 (Update saptamanal) - de George - 19-09-2012, 05:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bleach Movie 4: Hell Chapter ady_x 7 11.882 22-01-2014, 07:10 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)