Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

-.-

#7
(10-04-2012, 10:09 AM)yaoi maniac A scris: Daca vrei iti mai pot da de treaba. 21 Sunt o persoana care imparte bucuroasa recomandari. 5
Te-ai uitat la vreun film-anime? Daca da: care? Cum ti s-a parut?
Paprika, Howl's moving castle, The girl who leapt through time, Dead space, Spirited away
(in caz ca ai citit Under Grand Hotel) Iti place de Swoardfish? Nu am citit 2

Parfumul preferat? ...
mda nu am asa ceva

Cine e bunaciunea de la signatura ta (mi-a sarit in ochi si ma dau in vant dupa astia badass cu parul lung *laughs*, oare dupa cine nu ma dau eu in vant... >.>)?
Este doctor Memphisto din Makai ishi Mephisto

Iti place de stitlul Naonei Bohra sau preferi stitluri simple, uke pricajiti etc.?
imi plaaaaaceeeee =P¬. imi place cand intr-un manga apare atractia dintre un om si un demon. De asemenea Sweet blood de Kim Se-young este superb, dar autorul parca doarme, sau l-a lasat de izbeliste. De la Noana ador MORI NO KOE si YURUSARETA UTA.

Sa ai o zi bunaaa... Care e numele tau?24
Sara it's my name. Si numele de scena este Sara Wu, sau Julia Wu.

[edit dupa ce a citit comentariul tau intreg] "Planeta celor doi sori"? 43 Tare. Cum ti s-a parut Riluri? 22 Ti-a placut sfarsitul sau partea cand tipul spune ca un calator isi pastreaza casa mereu in inima lui?
Nu mai stiu ce facea Riluri ca au trecut 6 ani de atunci, dar din ce mai tin minte era cam ticnita. Am adorat ideea de dublare a personalitatii in functie de influenta sorilor <3. Si stiu ca la ora aceea m-am certat cu profa care zicea ca soare nu are plural si ca era un cuv inventat de autor. Oricum cf DOOM 2 exista si sori. muhahaha

Ce filme (ne-)ai recomanda?
O doamne, nici nu stiu cu ce sa incep. Inception, Limitless, Jumper 2008, Hebi ni piasu 2008, Fight club, Fast and Furios: Tokyo drift, Daybrakers (ethan hawke e vampir yummi), repo the genetic opera, repo man, skyline, womb(incest etc etc cu superba Eva Green), another earth 2011(spune o poveste despre cum pamantul are o clona, la fel si pamantenii), contagion, rec, 28 weeks later, quarantine[destea cu boli care transforma oamenii in zombie], in time, melancholia, source code(cu jake gyllenhaal sau ceva de genu are numele greu de scris) etc etc etc lista mea este imensa

Ai vazut "Arthur" comedia (este si o versiune veche)? -> intreb fiindca imi place cat de diva era actorul la un interviu pe HBO si m-a facut sa vreau sa ma uit *laughs*
Russel Brand, oh yeah, doar e british, normal ca nu este sanatos la cap. Da l-am vazut. Foarte amuzant, defapt am ras cu lacrimi. Am plans cand a murit Hobson 2 era o scumpa.

The Brokeback Mountain? 21
L-am downloadat acum 3 zile. O sa ma uit intr-o zi la el. JUR.
[Imagine: tumblr_m1z4wsOIgL1r98z7io1_500.jpg]

"Dreaming dreams no mortal ever dared to dream." - Poe
TUMBLR



Răspunsuri în acest subiect
-.- - de Hella - 03-04-2012, 10:40 PM
RE: -.- - de Addeh - 08-04-2012, 07:07 PM
RE: -.- - de Ryuu - 08-04-2012, 08:27 PM
RE: -.- - de Hella - 09-04-2012, 10:49 PM
RE: -.- - de yaoi maniac - 09-04-2012, 09:57 AM
RE: -.- - de yaoi maniac - 10-04-2012, 10:09 AM
RE: -.- - de Hella - 10-04-2012, 11:52 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)