Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Ridicarea] Still long road: Norvegia.

#34
Dar Amaranthq il ajunse din urma, in cele din urma... o voce suparata ii zgaria urechile. «Ai ceva de spus in apararea ta, domnule?» "M-am saturat ca toti din jurul meu sa piara, m-am saturat ca toti cei care incearca sa se apropie de mine, sa piara, m-am saturat ca toti cei care inseamna ceva pentru mine, sa piara! Pur si simplu, m-am saturat! Tradat de cei in care aveam incredere, ramas singur intr-un pustiu fara limite, singur, fara prieteni, numai dusmani... Singur... Tot ce vreau este ca acest razboi sa se termine o data si pentru totdeauna! Cer chiar atat de mult? "

Dar o adiere tacuta se lasa, iar Alida nu mai era nicaieri! De-odata se-auzira niste explozii, in padurea deasa, in care ne aflam. Nu puteam sa precizez locatia exacta, insa era departe... prea departe... "Unde-i Alida? Vino!" au fost singurele sale cuvinte, inainte de a disparea, lasand un crater in dealul din directia opusa acelei explozii.

ooc: DE CE NU MAI POSTEAZA NIMENI ?!?!?!?!??!?!?!
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: [Ridicarea] Still long road: Norvegia. - de Xpt1 - 15-05-2012, 12:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Ridicarea] Arca: Noua casa Xpt1 30 13.794 19-02-2012, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Lia
  [Ridicarea] Petrecerea: intalnirea celor cazuti. Xpt1 30 13.912 11-02-2012, 01:03 AM
Ultimul răspuns: Xpt1


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)