Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj va place?
Daimon
100.00%
5 100.00%
Cameron
0%
0 0%
Roland
0%
0 0%
Total 5 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Realitatea o halucinatie a lipsei de droguri

#5
Ceau! :3 Cât mă bucur că ai postat un nou fic şi pot spune că îmi place, adică totuşi ceva este simbat - stilul cred, ai adăugat unele cuvinte care s-au îmbinat perfect cu restul.
Câteva lucruri mă deranjează şi acelea sunt fragmentările dese, acum sincer sunt în mare de acord cu ele, dar ai cam eşit din tipar cu asta, prea multe şi mai ales la dialog, nu cred că era necesar.
Ai mai avut câteva repetiţii, mai ales la a doua fragmentare cred, acolo le-am găsit pe cele mai abundente. Observ că ai făcut şi o salată de timpuri, mie una cel puţin aşa mi se pare şi cred cu tărie în asta, fiindcă sunt multe pasaje unde am găsit aceste schimbări bruşte de timpuri.
Detalii ai dat, însă până la urmă m-am cam încurcat şi nu prea am înţeles despre ce este vorba, dacă sângele acela nu era a lui, atunci a cui era? Şi ce i s-a întâmplat?
Bine aceste întrebări le pot afla doar în următorul capitol, e bine că ai lăsat şi mister, dar şi aşa mi se pare cam prea misterios şi nu se înţelege mare lucru.
Cred că atât şi mă bucur că am reuşit să trec aşa cum am promis.
Mi se pare interesant, la idee nu mă pronunţ fiindcă nu ştiu despre ce este vorba. Aşa că îţi urez succes cu următorul capitol. <3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Realitatea o halucinatie a lipsei de droguri - de hiimera - 18-02-2012, 03:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Exercitiu de imaginatie. Tema - Halucinatie Lia 9 7.516 13-11-2012, 01:23 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Moartea ÅŸi alte droguri. Lust. 6 3.029 22-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Katniss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)