Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Ucigasul iubirii

#1
Hi!Sunt noua si m-am gandit sa fac si eu un fic.Este sasusaku and Hope you like it!(Il mai am pe inca un site)
Disclaimer:Nu detin nici un personaj din anime-ul/manga-ul Naruto (inafara de cele create de mine) si nu fac profit de pe urma acestor personaje, intamplari.

Varsta minima: 18
Gen: actiune
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut:-
Tipul de comentariu solicitat: Simpla

Capitolul 1
Totul are un inceput...

Era miezul noptii.Fulgii de nea se asterneau usor formand o plapuma alba si fina ce "imbratisa" pamantul.Acolo era un baiat cu parul negru ca smoala si ochii reci si rosii precum sangele varsat de victimele sale.Il chema Sasuke Uchiha.Un proxenet de mana intai dar si un criminal internaional.Acesta tinea in mana un pistol gata sa isi faca o noua victima.Un barbat bine imbracat care tinea mainile sus si privea disperat teava pistolului care putea "arunca" in orice secunda clipa mortii.
-Ultimele cuvinte? Spune tanarul cu un zambet rautacios si cu niste ochi doritori de moarte.
-...Sasu....
Deodata se auzi o impuscatura urmata de un tipat si o cazatura.Pe zapada rece se prelingeau firicele de sange care deveneau din ce ince mai mari.Sasuke privea satisfacut raul de sange ce se scurgea in fata sa.In coltul gurii aparu un zambet satisfacut,iar privirea sa te putea ucide.

Intr-o casa in departare era o fata.In ochii ei de smarald se oglindea scrisul ordonat si frumos pe care mana sa alba ca spuma laptelui il lasa in urma.Fereastra deschisa "invita" adierea vantului in camera.Acesta sufla cu usurinta si cu grija firele de par rozalii precum florile de cires ale fetei.Aceasta fata se numea Sakura Haruno.Fusese parasita pe strazi de catre parintii ei la varsta frageda de numai 5 anisori.Din fericire o batranica a gasit-o si a ingrijit-o ca si cum ar fi fost fetita ei pana la varsta de 16 ani.Era o fata foarta timida si nu erau o familie bogata.Nu era genul care iubea banii.Deodata fata se opri din scris si incepu sa isi faca ghiozdanul.Pe usa intra o femeie batrana in jur de 67 de ani care isi puse mana pe umarul fetei.Sakura se intoarse si se uita la femeie.
-De ce nu dormi inca? Intreba batrana bland.
-Pai....eu...tocmai vroiam sa ma culc.Raspunde Sakura afisand un mic zambet.
Batrana o lua in brate si iesi din camera lasand-o singura pe fata.Aceasta se ridica si se duse in fata unei icoane unde se aseza in genunchi si incepu sa se roage.Dupa ce termina, se inchina si se aseza in pat.Stinse lumina si cazu intr-un somn adanc.Aceasta avu un vis infricosator si ciudat.

In dream

Era o ceata neagra si deasa.Nu se auzea sau vedea nimic.Deodata niste focuri de arma au incepu sa se auda.Acestea erau urmate de tipete si de implorari.Nu peste mult nu se mai auzea nimic.Linistea imbratisa locul.Deodata din ceata apare un baiat cu parul negru ca cea mai infricosatoare noapte,iar ochii lui rosii ca sangele te orbeau cu fiori.Hainele sale erau patate cu sange iar,pe fata lui apare un zambet pervers si rautacios.Acesta indreapta pistolul spre mine si o pocnitura se aude.Dintr-odata fundalul devine negru,iar restul ramane alb.Totul se misca cu incetinitorul,iar baiatul dispare in intuneric.

After dream

Sakura se trezeste brusc in sezut si constata ca a fost doar un vis...un cosmar.Imediat incepe sa sune ceasul.Semn ca este deja ora 6.Sakura se ridica din pat si se duce la baie.Isi da hainele jos si lasa la iveala un corp de invidiat.Formele ei ar fi atras orice fel de baiat de aceea purta doar haine largi.Se duse sub dus si lasa picaturile de apa sa se loveasca puternic de corpul ei fin si sa se scurga in jos.Peste 10 minute iese din baie cu un prosop in jurul corpului.Se duce in fata dulapului si alege o bluza si niste blugi.Isi pune in picioare niste adidasi,isi ia ghizdanul si pleaca spre scoala.




Răspunsuri în acest subiect
Ucigasul iubirii - de Kim - 22-01-2012, 08:10 PM
RE: Killer of love +18 [SasuSaku] - de Daria - 22-01-2012, 08:27 PM
RE: Ucigasul iubirii +18 [SasuSaku] - de Kim - 24-01-2012, 09:37 PM
RE: Ucigasul iubirii +18 [SasuSaku] - de Kim - 29-01-2012, 05:22 PM
RE: Ucigasul iubirii +18 [SasuSaku] - de Miranda. - 04-02-2012, 11:02 PM
RE: Ucigasul iubirii +18 [SasuSaku] - de Kim - 09-02-2012, 09:08 PM
RE: Ucigasul iubirii +18 [SasuSaku] - de Kim - 07-04-2012, 11:33 AM
RE: Ucigasul iubirii - de Kim - 21-04-2012, 12:47 PM
RE: Ucigasul iubirii - de Kim - 20-06-2012, 08:20 AM
RE: Ucigasul iubirii - de Lia - 20-06-2012, 11:30 AM
RE: Ucigasul iubirii - de y2k - 21-06-2012, 04:24 PM
RE: Ucigasul iubirii - de RalucaGabor - 10-08-2012, 12:43 PM
RE: Ucigasul iubirii - de Kim - 07-10-2012, 09:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)