Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari

#5
Dexter
Serialul a ajuns momentan la sase sezoane. Este vorba despre un criminal in serie, Dexter Morgan, ce lucreaza la un laborator de criminalistica pe timpul zilei in Miami. In timpul noptii, omoara criminali cu sange rece, urmand codul tatalui sau vitreg. E un personaj de-a dreptul extraordinar si un serial captivant, unul dintre cele mai bune filmate vreodata.

The Big Bang Theory
In acest serial este vorba despre patru genii in adevaratul sens al cuvantului. Fiecare dintre ele, desi briliante, este defect in felul lui. Actiunea incepe cand Penny, o blonda frumoasa se muta in apartamentul de vizavi. Gasesti dragoste, putina drama si umor cat curpinde. Personajul meu favorit e Sheldon si replicile lui geniale. Il recomand.

House
Nu pot sa cred ca nu l-a recomandat nimeni pana acum. Gregory House e un doctor foarte inteligent, egoist, nesimtit si toate cele. Povestea se invarte in jurul lui si a piciorului sau schiop.
Sincera sa fiu, tot serialul e o lectie de viata si nu am invatat mai mult din altul cum am invatat din el. Cum sa infrangi durerea, oamenii din jur ce te subestimeaza si cum sa reusesti sa faci totul ca la carte. Superb.

Si din cele mentionate deja recomand Supernatural, BBC Sherlock, Merlin, How I met your mother. Nu o sa regretati, va promit.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - de Lia - 06-01-2012, 06:56 PM
RE: Recomandari - de Ryuu - 20-04-2012, 03:14 PM
RE: Recomandari - de Dragonz Eyez - 21-04-2012, 04:06 PM
RE: Recomandari - de Unia - 04-05-2012, 08:38 PM
RE: Recomandari - de DeDal N. - 30-05-2012, 04:10 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)