Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Copii si sexul/dragostea

#5
Eu una am avut o singura data un iubit - daca poti sa ii spui asa - si a durat o luna din care ne-am vazut de doua ori cred 106 Si amandoi eram din Costinesti si era vara . Oricum nu a fost nimic 21 .
Anyway , eu una nu pot sa tin de relatii , un baiat ma atrage mai mult sexual si daca are o personalitate pe placul meu sau este un badass atunci clar o sa fiu o mica obsedata sa spun asa ... Ca indragostita sub nici-o forma .
Mi-am pierdut virginitate de curand cu un tip care lucra la un bar dintr-un club de rocări si eu mergeam in fiecare seara acolo si am inceput sa vorbim . M-a atras imediat si nu ma asteptam sa se intample , dar nu regret foarte mult avand in vedere , dorinta uriasa de a face sex cu el . Mi-a placut , chiar daca nu eram chiar treaza sa spun dar stiam ce fac . Am facut neprotejat , cu toate ca eu i-am spus sa foloseasca prezervativ . In fine , a fost o.k ca dupa mia luat pastila de a doua zi .
Dar totusi am avut ceva de castigat si invatat in acelasi timp . Am cunoscut foarte multe genuri de oamenii in ultimii doi ani si deja incep sa imi dau seama cam ce vrea fiecare . - stati linistiti , stiam ca el vroia doar sa ne-o puneam -
Si faza cu educatia ... asa este dar nu exact asa cum se spune . Il tii in casa ca pe un caine si il lasi dupa sa iasa afara , o sa fie rau . Dar sa stiti ca in unele cazuri la anumiti oamenii este buna libertate , la mine cel putin a meritat . Am descoperit foarte multe . Si nu regret ca le-am facut .
Eu cu mama am vorbit foarte mult , si stiam cam tot ce trebuie . Nici n-am sa stau sa ma intind la romane acum , ca daca incep nu ma mai opresc .

Eu vreau sa spun ca trebuie sa ai grija si cap pentru multe chestii , daca nimeni nu ti-a vorbit despre ele si o faci de capu tau e urat . Dar daca stiai consecintele si tu credeai ca esti pregatita totusi si te astepti si la ceva rau e bine ...

Mi-am exprimat parerea si as vrea sa spun mai multe dar nu cred ca e timpu , pentru ca multe persoane judeca la prima impresie 21

EDIT:

Dar daca stam bine sa ne gandim , ce e aia "dragoste" la 14 -25 de ani ?
Eu una n-am iubit niciun baiat si nici nu am sa o fac curand , ca nha , mai intai e doar o joaca , stiti , dragoste oarba :]] . Prin cate am trecut si cat am suferit - nu dupa baietii - , deja cand le aud pe fetele acestea cu : "Si l-am iubit , m-a inselat si viata mea numai are niciun scop !! " Nu , clar imi vine sa le dau o palma peste fata si sa le spun : "Viata merge inainte , asa cum inainte sa-l cunosti pe el viata ta avea un scop , asa il are si acum . "

Sau fazele cu bani , nu ma intereseaza bani in general , nu vreau sa traiesc pe bani viitorului sot/iubit si nici el pe ai mei . Dar asta imi este dorinta , daca se va intampla bine daca nu , ma descurc .

SI multi trebuie sa stie ca intre un barbat si o femeie nu o sa existe o relatie numai de socializare .Chiar o sa incepi sa simti o atractie pentru respectivul sau respectiva , indiferent ca e de lunga durata sau nu .
Toti avem dorinte si vrem sa ni le satisfacem .
Prin sex elimini orice tensiune , dupa ce comunici cu cineva te simti descarcat si tot asa .

Totul se invata , bine acum daca esti tu prost si inchis la minte e partea a doua . Este un citat pe care il respect foarte mult si dupa el ma ghidez mereu : " Experienta este cel mai dur profesor, pentru ca intai iti da testul si apoi iti spune care era lectia."
Si asa si este :]
Sunt si anumite lucruri pe care eu le fac si nu sunt bune , si o stiu . Dar am trecut de aceea linie si am facut un pas in fata ei .
Pentru unii lucrurile pe care le-am facut sunt foarte riscante dar pentru mine deja riscul a fost redus radical si la fel si consecintele .

Astept pareri Smile



P.S : Sorry daca am greseli dar sunt foarte obosita . Smile
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"





Răspunsuri în acest subiect
Copii si sexul/dragostea - de matzaplouata - 08-09-2011, 11:19 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de +Rin+ - 21-12-2011, 12:34 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Storymaker - 21-12-2011, 01:27 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Amy :3 - 21-12-2011, 03:54 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de C r i s a - 09-09-2011, 01:07 AM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Panzer - 09-09-2011, 10:14 AM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Teh - 09-09-2011, 02:38 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de sickness - 13-09-2011, 09:34 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Flash - 14-09-2011, 01:54 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Panzer - 14-09-2011, 08:13 PM
RE: Copii si sexul/dragostea - de Sign of hell - 12-12-2011, 03:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Copii si sexul/dragostea Azazel 1 3.450 09-09-2011, 02:40 PM
Ultimul răspuns: Azariah'
  Copii ÅŸi telefoanele Flash 38 16.446 14-04-2011, 06:52 PM
Ultimul răspuns: LoLix


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)