Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Copii si sexul/dragostea

#1
De ce deschid topicul asta pai...sa aud niste pareri.Banuiesc ca majoritatea de pe aici nu aveti 18+...ce ma facut sa deschid topicul asta e ca aud prea multi copii(fete si baieti) care se preocupa foarte mult de aceasta parte...(de la varste gen 11 ani in sus22).
Stiu ca pare intr-u fel amuzant dar nu imi place deloc ce vad...cum o fata de 14 sa intrebe daca o va durea cand face sex cu "iubitu".. sau un baiat sa se intereseze cum tre' sa faca si ce ca la carte...
Deci care este parerea voastra in legatura cu inceperea vietii sexuale??
Ok trecem la capitolul "dragoste".Aici vad prea multi manelari (si fete)si nu numai care ies la agatat dar incep sa vorbeasca in dulcegari setc.etc...
Adica mie unul mi se pare penibil sa vezi pe el+ea bot in bot pe strada2222+Ca pe urma cand ii lasa fata/baiatu plang si zic ca se vor sinucide.In opinia mea o relatie serioasa(nu ma refer sa stai cu ea/el toata viata) poate incepe de la 16+....lasand la o parte joaca penibila
Asta e parerea mea vreau sa o aflu pe a voastra.
Accept orice fel de parere..sau nu inteleg eu lucrurile cum trebuie??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#2
Oks,e o chestie aici care nu multi au curajul s'o zica si poate doare...

Multi/multe fete/baieti care chiar vor sa cunoasca ce ''reprezinta'' o relatie in adevaratul sens al cuvantului,o pot face de la 16+ cum ai spus si tu.

But think here',multi primesc ''ajutor'' de la parinti,discutii,probleme etc...but...sunt acele familii care ''e fata,sa se descurce singura,tre' sa treaca singura prin toate''...si e valabil si pentru baieti..

Si think for a shitty sec',cand n-ai pe cineva cu care sa poti discuta..ba boule,nene,mama,soro,frate,vere',etcs....ce inseamna sa AI O RELATIE...logic ca incepi de la 11,12 ani...si pici ca proasta+suferinta+emo style+a bitt suicidal shit stuff'....deci pnm..

Si in Romania...e o chestie foarte rara sa vezi o relatie baza pe ''PURE LOVE'',smthing ce nu exista in multe cazuri...

Multe relatii se bazeaza pe ''are bani,A MEU A MEU A MEU'',ramane fara bani,PA SI PUSSY..

Sau a 2-a parte...''Se combina,se [iubesc],sau cel putin asa crede el/ea...ajung la actele vietii,care la 16 ani sunt chestii prostesti..bla bla bla...face 17,hop..se prezinta cu ''za kiddo'' la el la usa...na ca ai copil.....ala saracu,pana mea..o scuipa in ochi si respectiva nu exista''..

Dar smthing stinks...daca n'ai cu cine sa discuti/impartasesti...pnm',alone in the world,logic ca esti prost in orice situatie ce tine de ''love''..

Si oricum,love sucks in multe chestii..

Ahh,and smthing more...''internet relation'',''webc sex'',etcs...rahaturi' facute datorita prostiei dovedite de el/ea....

Anyw,my opiiii here'..

Sa nu aud comentarii banale'..sau mai bine nu comentati24



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Copii si sexul/dragostea matzaplouata 10 6.656 21-12-2011, 03:54 PM
Ultimul răspuns: Amy :3
  Copii ÅŸi telefoanele Flash 38 16.056 14-04-2011, 06:52 PM
Ultimul răspuns: LoLix


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)