Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pur si simplu s-a intamplat

#6
Hey ! Am trecut , din nou , pe aici , ..pam pam pam ..let`s see ce ai mai facut . Hmm ...ce-i drept este ca acest capitolul contine destule descriere pentru marimea lui. M-ai impresionat placut primul paragraf . Chiar ai descris destul de bine unele idei pe acolo . Te felicit ! Citind primul aliniat , mi-am dat seama ca tu , ca si scriitor , promiti multe . AI folosit cuvinte potrivite , ai facut comparatii reusite ..da , mi-a placut ! Al 2-lea paragraf este cam slabutz. Pare ca povestesti originalul unui fic. . Lipseste actiunea , desfasurarea ei ..ai dat pur si simplu niste informatii . Totusi , informatii destul de utile , dar intr-o oarecare masura ..doar de implutura ! Am impresia ca la primul aliniat erai plina de idei , apoi spre final ..te-ai plictisit si ai adaugat " actiuni " ca sa fie adaugat . Primul paragraf m-a surprins placut , dar al 2-lea ..sunt sigura ca poti mult mai mult. Tot ce trebuie sa faci este sa dezvolti ideile pe care le ai , cu descriere , sentimente ..actiune , si totul ar fi mult mai bine .
Inteleg ca ai facut acest fic la 13 ani , dar asta nu inseamna ca nu-l poti reface acum . Sa adaugi cunostintele tale actuale pentru crearea unui fic , operei tale de odinioara. Practic sa retusezi ce ai facut mai de mult .
Ciudat , dar pana acuma nu am gasit greseli de ortografie sau exprimare la tine . Asta este bine !
In concluzie , sper sa te ajute " critica " mea , pentru ca tu chiar te pricepi si poti mai mult de atat ! Te-am pupat si ..anunta-ma cand adaugi next :)
[center][Imagine: tumblr_ljp85yDnif1qhk7cjo1_500_large.jpg...wERIH3KuPA]
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Pur si simplu s-a intamplat - de onu' - 10-12-2011, 02:48 PM
RE: Pur si simplu s-a intamplat - de onu' - 09-03-2012, 09:58 PM
RE: Pur si simplu s-a intamplat - de Nirv - 11-03-2012, 11:05 AM
RE: Pur si simplu s-a intamplat - de Hope - 09-04-2012, 03:26 PM
RE: Pur si simplu s-a intamplat - de onu' - 10-04-2012, 01:44 PM
RE: Pur si simplu s-a intamplat - de Hope - 11-04-2012, 06:03 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oare ce sa intamplat? Ella.love.you 1 1.949 04-08-2012, 01:23 AM
Ultimul răspuns: andraportocala


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)