Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG [ playground ]

#58
Eu una am ales să mai stau un pic pe teren; am bătut mingea un pic, am înscris vreo 5 puncte, am dat vreo 3 rateuri, apoi am intrat înapoi în casă.
Aerul era îmbâcsit cu mirosul acela specific, care te ducea cu gândul la o oră de latină. Mult stres și chiar mai multă frică. Nu era neapărat cazul, mai degrabă niște încărcare emoțională. M–am dus până în bucătărie, am deschis frigiderul și am scos sticla de lapte, aruncând doar câțiva de “Hei” pe drum. Nu m–am băgat prea mult în seamă și nici nu aș fi vrut.
Mi–am turnat niște lapte proaspăt într–un pahar, am dus sticla înapoi în frigider și m–am așezat câțiva metri mai departe de “distracție”, trăgând și un scaun după mine. Speram să ajung și eu să mă amuz pe seama amicilor mei și a bătăilor lor de cap.
Poate era vina mea, nu știam. Nu vroiam să știu.
Am sorbit absentă din lăptic, urmărind fiecare mișcare afișată de personaje și fiecare schimbare de mimică.

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]


OOC : Anyone .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
RE: Forţele Răului Absolut RPG [ playground ] - de Allen - 14-12-2011, 11:20 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG Flash 21 9.178 06-12-2011, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)