Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG [ playground ]

#31
Am ridicat o sprânceană, “Daa, taman eu.” apoi am rânjit ușor, azvârlind prosopelul pe marginea suportului de vase. Chiar mă măgulea puțină atenție. Nu primisem multă la viața mea, cu atât mai puțin în dimineața aceasta; asta dacă nu pui la socoteală situațiile neplăcute și stânjenitoare de care dau mai toți copiii la un moment dat.
― Nu se cere pe aici. Sunt Abel, m–am recomandat eu sec, deschizând frigiderul ca mai apoi să fur un degețel de frișcă de pe ce a mai râmas din prăjitura doamnei Talbot. N–ați văzut nimic, am mai adăugat eu, chicotind când m–am întins să șutesc un fursec stingher din cutia de carton din spatele cofragelor de ouă.
“Ah, femeile astea nu știu să ascundă absolut nimic!” m–am gândit eu când mi–am infipt dințișorii în gustarea mea din cereale. M–am strâmbat oleacă dar mi–am zis că asta e cam toată treaba cu dulciurile pe aici.
― Mm, zici că–i piatră, am închis ușa frigiderului cu o mișcare iute. Oricum, voi ce mai ziceți ?

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]

OOC : Derek sau Cara .
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
RE: Forţele Răului Absolut RPG [ playground ] - de Allen - 10-12-2011, 09:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG Flash 21 9.119 06-12-2011, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)