Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lacrimile unui aparat.

#3
Prima. I don.t like dis foto ._. Este din tren, înțeleg, dar copacul ăla pe jumătate, adică i se vede decât coroana pe jumătate îmi stă în cap, mi se pare un element inutil acolo care parcă strică fotografia - da, știu, nu aveai cum să faci să dispară pomul de acolo -. Ai fi putut face fotografia de mai devreme și poate prindeai casa mai în întregime și căpițele mai pe mijlocul fotografiei și cred că ar fi fost mai ochei. Contrastul mai putea fi mărit.

A doua. Ăh, un Landcape cam verde, cam prea verde pentru mine dar totuși frumos. Nu înțeleg de ce este așa în pantă poza, adică așa într-o parte, ar fi trebuit să ți aparatul drept, idk, șiiii câți megapixeli are ? Luminozitatea este ochei, dar contrastul mai putea fi mărit pentru o claritate mai bună.

A treia. Apuuuus. Uuuu, culorile sunt așa de tari, perfecte pentru un tablou pe pânză. Sunt în armonie. Deci seamănă a Landscape, ceea ce îmi place, dar, cred că puteai să ma mărești oleacă contrastul și luminozitatea foarte puțin și ar fi fost o poză foarte tare.

P.S.: „ ~Isa` ” mi se pare prea exagerat, adică doar „ Isa ” ar fi fost ochei, ai putea să te semnezi cu un alt font mai drăguț și fără să mai fie aplecat, cred că ar da un aer stilistic mai frumos și opacitatea ai mai fi putut să o scazi.

P.S.2.: Oricum, baftă >:D<.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
Lacrimile unui aparat. - de Candy_Girl_Love. - 30-09-2011, 05:18 PM
RE: Lacrimile unui aparat. - de Stormrage - 30-09-2011, 06:04 PM
RE: Lacrimile unui aparat. - de Daria - 02-10-2011, 01:38 AM
RE: Lacrimile unui aparat. - de Candy_Girl_Love. - 04-10-2011, 03:36 PM
RE: Lacrimile unui aparat. - de Me†al. - 09-10-2011, 12:02 AM
RE: Lacrimile unui aparat. - de Stormrage - 19-11-2011, 10:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sosetuta are aparat,deci Sosetuta face poze. Sosetuta' 5 3.970 11-01-2012, 07:35 PM
Ultimul răspuns: ℂa s h m e r e ❤


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)