Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zaruri

#9
Hello.
Din nou aceeaşi poveste- data viitoare o pun pe sor'mea să mă lege de scaun, ca să pot să vă las comm şi să nu mai apară ceva să mă întrerupă. Revenind.
Acest fic începe să se contureze din ce în ce mai bine, la fel şi personajele, acţiunea etc, etc. Acea ,,pauză'' pe care au hotărât să o ia, este clar că îi răneşte pe amândoi, dar evident orgoliul şi convingerile sunt mult mai puternice pentru a recunoaşte asta. Iar fiecare dintre cei dintre protagonişti încearcă să îşi atenuieze dorul prin diferite metode, mai mult sau mai puţin inspirate. Dar într-un fel este bine că le-aţi adus relaţia într-un asemenea moment, pentru că asta îi va ajuta să îşi schimbe gândirea şi le va întării caracterul.
Noul personaj, cum s-o numii el, am uitat mi se pare de-a dreptul patetic, cerşind iubire, bucurându-se de puţinul pe care îl primeşte, dar recunosc că este nevoie şi de asemenea personaje, pentru a se produce intriga.
Well cam atât o singură rugăminte am la voi, să faceţi capitolele mai lungi. See you next time. Bye.



Răspunsuri în acest subiect
Zaruri - de Mad Hatter - 02-10-2011, 04:30 PM
RE: Zaruri - de Jelly - 03-10-2011, 06:47 PM
RE: Zaruri - de Abbeh. - 09-10-2011, 12:59 PM
RE: Zaruri - de Nya. - 09-10-2011, 01:37 PM
RE: Zaruri - de Abbeh. - 26-12-2011, 11:29 PM
RE: Zaruri - de Katniss - 03-01-2012, 08:23 PM
RE: Zaruri - de Katniss - 22-01-2012, 02:03 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)