Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto?

#11
Acum incep amintirile , ca in animeu 4 Pot sa spun ca am deja-vu.In fine... stiam de NAruto chiar si la 8 ani, dar niciodata nu m-a interesat.Tin minte episodul acela cu Haku de la inceputul animeului.Pe-atunci nu puteam sta locului si nu aveam rabdare sa ascult toata vorbaria.Dar cand a aparut Disney Channel au disparut toate desenele copilariei mele si pot spune ca la 10 ani am cautat cum se numea anime-ul.Nu m-am uitat, dar la 12 ani o colega , acum o fosta colega mi-a spus de animezup si de Naruto.La inceput, au fost doar chestii Sasusaku, dar recunosc ca m-au impresionat.Cand am inceput sa vad episoadele pe net mi-am amintit instat de primul, nu stiu cum, dar parca-l vazusem undeva.Si dupa ce idiotul de Naruto m-a ademenit in animeu, l-am vazut pe Sake si Sakura ,am recunoscut personajele si am continuat sa ma uit.Am fost din ce in ce mai uimita.Am vazut toate episoadele decat erau mici si acum la Shippuden...am facut o pauza de un an , iar acum , in vacanta am renuntat la tot sa vad continuarea.Am citit manga si am ramas socata. E pentru prima data cand am plans... N-am plans la Titanic si la altele, dar respect mult animeul pentru a fost singurul care m-a facut cu adevarat sa plang.AAA! Si da, primul de care mi-a placut a fost Sasuke, apoi Sasori si Deidara, Neji si Itachi, apoi Nagoto si Naruto...dar in finat tot il prefer pe Itachi.Nu stiu de ce , dar are ceva special, parca ma regasesc , nu stiu.
Ei, cred ca am scris prea mult dar odata ce incep nu ma mai opresc. Mi-a parut bine ! Ne mai vedem.... in curand. Zuppy08
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? - de Mykoto - 25-06-2012, 09:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.970 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Care a fost cel mai bun Hokage? Kuromi 10 9.925 07-07-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.374 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)