Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Be Afraid, Devil is Here… [+16]

#3


Buna,

Ma bucur ca a mai aparut un fic, nou, cu o idee destul de stralucita si inspirata. Deci, cum am spus si mai devreme, idee e stralucita si destul de interesanta. Originalitatea idee nu mai spun caci se vede ca e originala. Descrierea merge si ma bucur ca merge bine. Actiunea nu pot spuen ca e grabita iar dialogul nu pot spune ca este seexces iar greseli de tastatura nu pot spune ca amvazut dar stiu ce pot spune : " acest capitol este mic". Asta pot spune cu mana pe gol. Ma uimeste ideea, numele celor doua dracusoare dar Aeerdna este Andreea scris invers. Spun asta pentru ca si eu am scris odata numele asta dar Yllem este melly? Nu stiu, daca dorestio poti sa ma lamuresti. Eu astept acea stralucire cand vei pune capitolul viitor si ma vei anunta. Pana atunci iti urez spor la scris si multa inspiratie si desi nu e nevoie caci vad ca ai destula.
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Be Afraid, Devil is Here… [+16] - de Sho-Yo - 05-09-2011, 10:17 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.186 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)