Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Need for speed

#13
[center]Capitolul 6[/center]

Stateam pe o parte, privind in gol peretele din fata mea, in timp ce Kim-Gil se juca in parul meu si imi mai dadea cate un sarut pe ceafa, facandu-mi trupul sa fie strabatut de repusi si fiori. Vroiam sa plec din tara asta oriunde, ca sa las in urma tot ce m-a facut sa sufar. Clipesc de cateva ori, apoi trag aer in piept, pentru a-mi reprima un tipat de durere. Simt cum mainile satenului cum se incolacisera peste piept, tragandu-ma in bratele sale, lipindu-mi spatele de trupul sau puternic cu muschi de felina.
- Sanosuke, vrei sa plecam de aici? Ii aud glasul satenului cum imi sopti intrebarea in ureche, facandu-ma sa tremur de emotie si frica. Nu te speria scumpete mica, ca nu-ti fac nici un rau, imi spuse amuzant, cand simti tremurul din corpul meu.
- Dar mama? Tata? Eu sunt minor, nu pot sa ies..., am tacut cand isi puse degetul aratator peste buzele mele, apoi mi le mangaie usor cu degetul mare, facandu-ma sa simt fiori pana in varful firului de par.
Imi sopti ca tatal meu i-a dat voie sa ma duca unde vrea, atata timp, cat timp sunt fericit si nu am nimic de obiectat. Raman uimit, apoi trag aer in piept, muscandu-mi usor buzele, fiindca vroiam sa imi mai vad macar o data mama, inainte sa plec cu viitorul meu sot.
- Vreau sa o mai vad o data pe Amelie, inainte sa plecam unde iti ai sediul, spun pe un ton tremurat, fiindca ochii sai imi dadeau senzatia ca vede prin mine.
Aproba din cap si ma pupa delicat pe frunte, apoi imi sopti la ureche sa fiu gata intr-o ora, ca plecam in Suidat de Mexico cam intr-o ora. Il vad cum se ridica din pat si inainte sa iasa pe usa imi spuse unde am baia si ca in dulapul din camera sunt haine, care ar putea sa fie bune de mine. Trag aer in piept si ma ridic din pat, ducandu-ma la usa baii, iar cum am deschis-o, am ramas perplex privind incaperea. Avea marmura alba pe jos, cu jacuzzy in mijlocul incaperii, ingropat in podea, iar intr-un dulapior din marmura, erau asezate shampoane, genuri de dus, creme de corp si burete pentru baie. Vad ca mai avea un dus cu geam de sticla, scaunel si pe peretele de la cabina era acoperita de faianta de un albastru-deschis. Flluier usor cand vad un perete intreg de oglinzi si trei chiuvete, la care erau sapun-lichit, prosop si aparat cu aer cald.
- Cred ca langa tata ma bucuram de aceeasi bogatie, cum o are Kim-Gil aici, mormai si dau drumul la dus, intrand sub jetul de apa fierbine, dupa ce m-am dezbracat de haine.

Imi intorceam blugi de un albastru-spalacit ce i-am gasit prin dulap, alaturi de un tricou larguti, negru cu un dragon japonez pe piept si o camasa in carouri, de culoare deschisa, cu manici lungi. Aud un ciocanit in usa, apoi in camera tati alaturi de mama, care il trata pe sotul ei cu manie si repulsie, ca m-a logotit cu un baiat.
- Tati! Mami! Strig si alerg la ei, imbratisandu-i strans, iar blonda - mama - a inceput sa planga amar, apoi imi sopti sa ma intorc cu ea inapoi in Mexic.
- Amelie, locul lui Sanosuke este alaturi de Kim-Gil si nu alaturi de tine, spuse barbatul de treizeci si noua de ani, iar ochii sai caprui-aramii, usor oblici, privira ochii albastri-nocturn in intuneric, ai mamei mele, o femeie de treizeci si cinci de ani, cu parul galben ca aurul, usor ondulat, lung pana la omoplati.
- Kiba, dar Sanosuke nu este... sau..., se intrerupse si isi atinti ochii spre mine, mijindu-i parand o felina gata de atac. Mi-am luat mana de pe tine, cand ai fugit de acasa cu javra aia de Armando sau cum p**** masii il cheama. Intreaba-l pe taicatu ce a trebuit sa faca sa nu te dau la politie, imi marturisi femeia, apoi se intoarse cu spatele spre mine si isi arunca parul peste umar, aratand ca o studenta de liceu, cand ii da papucii celui mai frumos baiat din scoala. Cand ai terminat de vorbit cu fiutu, plecam, mai spuse si iesi din camera.
Tata imi zambi si ma imbratisa, apoi imi sopti sa il sun in caz ca Kim-Gil se poata urat cu mine. Ma pupa usor pe frunte si iesi din camera, lasandu-ma singur cu lacrimile mele. Aproape m-am saturat sa tot plang din orice rahat posibil. Oftez si trag aer in piept, strangandu-mi mainile in pumni, pentru a ma abtine sa mai plang. Aud un ciocanit in usa si dupa ce mormai intra, il vad pe Kim, gata de plecare.
- Ce s-a intamplat? Ma intreba, venind repede la mine si imbratisandu-ma, incepand sa ma mangaie pe par.
- Mergem? Il intreb, stergandu-mi lacrimile, privindu-l in ochii aia de pisica, ce imi dadeau senzatia ca vad prin mine.
Aproba din cap si imi deschise usa de la camera, facandu-mi semn sa ies afara. Il urmez pe coridorul intunecos pana in fata unei vile somptuase, unde ne astepta o limuzina, lunga, cu geamuri fumurii. Soferul ne deschise usa, iar cand am intrat in automobil, nu mi-am putut abtine o exclamatie de suprindere, fiindca canapelele erau din piele neagra, avand mocheta pe jos si mini-bar. Se vede ca traieste numai in puf, ca isi permite orice...

Kiba Rywa
Amelie Rywa
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Need for speed - de Nywa - 13-08-2011, 10:13 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Drama Queen - 13-08-2011, 10:46 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de HanniGram - 14-08-2011, 09:16 AM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de alexutzy97 - 14-08-2011, 05:45 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 15-08-2011, 10:25 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Drama Queen - 16-08-2011, 09:56 AM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de HanniGram - 16-08-2011, 01:25 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 03-09-2011, 10:49 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 16-09-2011, 03:38 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Beatrix LaVey - 18-09-2011, 09:03 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 30-09-2011, 08:46 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 27-10-2011, 04:44 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 26-11-2011, 10:43 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 09-12-2011, 10:08 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Kimera - 10-12-2011, 07:45 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 24-12-2011, 07:36 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de dot dot curve :) - 26-12-2011, 02:07 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 07-01-2012, 05:06 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 22-01-2012, 07:22 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 22-01-2012, 11:17 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 28-01-2012, 05:49 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 28-01-2012, 11:28 PM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 01-02-2012, 06:38 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 18-02-2012, 10:42 AM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:00 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 01-03-2012, 08:48 PM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 04-03-2012, 12:13 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 11-03-2012, 12:59 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 25-03-2012, 05:27 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 08-04-2012, 01:15 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-04-2012, 09:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anger and speed kyokusanagi 4 2.870 18-07-2011, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Leontina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)