Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

anne:ko demon: ni angel: chi / toate 3:wa!

#8
ha mai priiins:cursing:
vrei sa iti zic nume:
Guns and Roses, Velvet Revolver, Nightwish, Metallica, Iris, Uryah Hip, Sistem (se pricep la tobe zic eu), Green day, FOB (Fall Out Boy...daca nu vati prins), Queen, Foo fighters, Bon Jovi, Kiss, White Snake, Heart, Scorpions, Roxette, Van Hallen, Europe,Eurithmics, Wham, Genesis, Aerosmith, Cramberries, Eagles, Boston,Evanescence, Depeche Mode, Placebo, Three doors down, Foreigner, Survivor, Delerium, Enigma, Daft punk, Take that, Bakstreet Boys, Shakespear sisters, Def Leppard, Ultravox

si artisti:
George Michael, Bryan Adams, Susane Vega, Alanah Myles, Bony Tyler, Alice Cooper, Avril Lavigne,Nena, Shania Twain,Sting, Madonna, Cher, Shakira, Cindy Lauper, Irene Cara, Mariah Carey, Amerie, Kelly Clarkson, Nelly Furtado, Tina Turner, Timo Mass, Ville Valle, Elton John, Andrea Boccelli, Christina Aguilerra

si muuuuulti altii....astia mi-au trecut prin cap la momentul de fata
si Grazy sa-mi dai opace cu ordinea
i put them randomly:001_tt2:
cui-i sete?[Imagine: waterbottle.gif] Vrea careva drops?[Imagine: fruitdrops.gif]
[Imagine: sd5setsunasekaisig1-icy2.gif]
"uhm... thanks for the help"
"don't mention it... to nobody!"
[Imagine: chibi_81.gif]
aia mica



Răspunsuri în acest subiect
RE: anne:ko demon: ni angel: chi / toate 3:wa! - de IchabodKirai - 06-08-2007, 08:57 PM
RE: anne:ko demon: ni angel: chi / toate 3:wa! - de Kyo - 07-08-2007, 01:10 PM
anne:ko demon: ni angel: chi / toate 3:wa! - de anne_demonangel - 07-08-2007, 04:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  D-moon sau demon D- moon 2 1.558 23-06-2013, 07:47 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  toate cele bune! Fata cu par de foc 11 4.071 10-01-2012, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Fata cu par de foc
  Angel e prezent continu ... si aici :D ! Iulia 12 6.368 27-02-2010, 11:53 PM
Ultimul răspuns: Iulia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)