Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare

#60
Deci ai terminat acest fic. Felicitari! :D
In primul rand ma bucur muuult ca e happy end. La un moment dat tare imi era teama ca nu va fi asa si sincer chiar mi-ar fi parut rau.
Asa, apoi ai reusit sa ma faci sa-l plac pe Oliver al tau :D Felicitari!De ce zic asta? Pentru ca eu sunt mai incapatanata de felul meu si nu prea imi schimb parerile despre personaje asa usor. Iar Oliver nu era tocmai favoritul meu :)) Deci mi s-a parut ataat de dragut cand am aflat ca se ducea la ea dupa miezul noptii deoarece nu mai avea rabdare :x Faza m-a si amuzat putin, dar asta nu mai conteaza.
A, si mi-a placut mult ultima parte, cea cu italic. Foarte frumos scrisa.
Per total mi-a placut acest fic. Am avut eu micile mele indoieli la inceput, ca eu nu prea citesc genul asta de scrieri, dar pana la final m-am convins ca mi-a placut mult. Ti-am spus eu tie ca la genul asta de chestii incepe sa-mi placa mai mutl abia arpoape de final :))
Cam atat, de greseli nu mai zic, ca nu am nici chef si oricum cred ca iti vei da singura seama care sunt.
Felicitari pentru acest fic superb!
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Dincolo de cuvinte, ego-ul ne stapaneste pe fiecare - de Leontina - 06-04-2012, 06:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de cuvinte LittleBlackR 3 2.995 23-03-2014, 01:26 PM
Ultimul răspuns: LittleBlackR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)