Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#23
1.Karin- se crede muma padurii si e slaba in lupte ca dracu.Nu e urata, dar o urateste faptul ca se poarta cum se poarta.
2.Orochimaru-are limba aia prea lunga si mi se face rauu.
3.Pein-a incercat sa o omoare pe Hinata si asta nu a fost frumos din partea lui.
4.Kabuto- uitel si pe cre(ÅŸ)tinul asta...obsedat de limba aia lunga de Orocimaru.
5.Sasuke si Danzo-Sasuke pentru ca a facut-o praf pe Sakura cand a plecat si pentru ca e foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte obsedat de razbunare, desi apreciez ca l-a omorat si pe bosorogul ala de Danzo, iar Danzo nu imi place pentru ca se crede regele lumii si daca nu ar avea ochii aia pe mana(pauza pentru vomitatbleah) n-ar fii bun de nimic.Ca alte jutsuri habar n-are si cica vrea sa devina hokage.
f**k off. f**k it. f**k you. f**k him. f**k her. f**k this. f**k that. f**k all. Don't like me? f**k off. Problem solved. d:] 8:]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Top 5 caractere din naruto care nu iti plac - de Ino.O_Me - 12-02-2012, 05:22 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.052 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.387 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)