Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un adevarat talent....si are doar patru picioare

#1
Da,a-ti citit bine titlul.Este vorba de un caine si se pare ca stapanul sau e spaniol21defapt,chiar asa e.Este un video de undeva din Spania,habar nu am ce orash.Am primit si eu pe mess link-ul si am vrut sa vedeti si voi.
Unii vor aprecia,altii vor privi indiferent....Acum deh,fiecare zice si crede ce vrea.
Sper ca nu o sa-mi inchida topic-ul moderatorii,am vrut sa va arat un adevarat talent si poate mult mai talentata decat foarte multi oameni care ''danseaza '', zici ca au un morcov bagat undeva.
Stiu o sa ziceti:''ai deschis topic doar pentru un caine care danseaza?''
Am sa va raspund cam asa: Da,deoarece e amuzant si daca privesti cu atentie vezi un caine destept nu un cocalar asa cum gasesti peste tot pe yutube.
Apropo de asta,e plin de cocalari si de handicapati21)
Sa revin la oile noaste....sper sa va placa si mai trebuie si ceva educativ in viata omului nu numai porcariile pe care le privim la Tv.....
Multumesc ca v-ati pierdut cateva minute din viata pentru asta si nu uitati animalele au si ele drepturi.

http://sorisomail.com/email/74298/como-s...engue.html



Răspunsuri în acest subiect
Un adevarat talent....si are doar patru picioare - de Luzer - 30-04-2011, 10:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Incredibil si (ne)adevarat: Mama la 5 ani:| X___X Luzer 23 14.736 06-05-2011, 08:23 PM
Ultimul răspuns: ~~Kitoka~~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)